Ruszyła druga edycja programu poleceń ING „Bądź Aktywny i poleć konto znajomemu”

Wystartowała druga edycja programu poleceń ING Banku Śląskiego – Bądź Aktywny i poleć konto znajomemu. Jej warunki są niemal identyczne jak w pierwszej edycji – osoba polecająca może zgarnąć 100 zł brutto, natomiast osoba polecana – 50 zł.

Polecany

Zgodnie z regulaminem drugiej edycji programu poleceń aby zyskać 50 zł za założenie konta należy być, tradycyjnie, nowym klientem ING. W tym przypadku musi to być osoba, która:

przed zawarciem umowy rachunku /założeniem rachunku/ w ramach Promocji nie była posiadaczem konta osobistego w ING Banku Śląskim S.A. przez ostatnie 5 miesięcy

Należy również złożyć wniosek internetowy o otwarcie konta: Direct, Komfort, VIP, Student, Klasyczne. W przypadku pierwszego konta, czyli Direct, nie zapłacimy nic za obsługę konta oraz karty (jeśli wydamy nią min. 200 zł miesięcznie). Wniosek o otwarcie konta należy złożyć do 9 maja 2014.

Kolejnym warunkiem promocji jest dokonanie płatności kartą w każdym z kolejnych dwóch miesięcy po założeniu konta na łączną kwotę min. 200 zł (jako startowy liczymy miesiąc otwarcia konta lub miesiąc kolejny). Należy również dostarczyć do banku (lub dać kurierowi przy podpisywaniu umowy) formularz z uzupełnionymi danymi osoby polecającej.

Polecający

A co zrobić, aby móc polecić komuś konto w ING? Po pierwsze – posiadać konto w banku przez ostatnie 3 miesiące.
Po drugie – zapisać się do promocji w systemie bankowości online:

Po trzecie – po przystąpieniu do promocji należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł w okresie do 9 maja (liczy się data rozliczenia transakcji) oraz otrzymał wpływy o łącznej sumie 500 zł.

Nagrody – 50 zł dla polecanego (bez podatku) oraz 100 zł dla polecającego (minus podatek 18%, PIT-8C, maksymalnie 10 osób) zostaną wypłacone w okresie od czerwca do sierpnia 2014 roku, do 15 dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków.

Jeśli szukacie osoby, która może polecić wam konto – piszcie na nasz adres kontaktowy. Postaramy się pomóc!

Przypominamy, że z powodów niewywiązywania się z obietnic niektórych (często przypadkowych) czytelników polecanie w komentarzach jest zabronione. W momencie, kiedy ewentualnie osiągniemy limit polecanych chętnie wskażemy następne osoby do poleceń (aktywnych czytelników LiveSmarter).

Nie przegap!

Komentarze

 • Zastanawiam się kiedy przystąpić do tej promocji jako polecający by się nie namachać kartą :)
  Aktualnie mam kartę zastrzeżoną, więc składam wniosek o kolejną (0 PLN opłaty) a później wpływ 500, wydatek 200 w ciągu 1 miesiąca i znów zastrzegam :)

  jak myślicie da radę tak zrobić?

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • po co zastrzegać ?

  kkk6969 Odpowiedz
 • by nie robić zbędnego obrotu, co niestety wiąże się z opłatą, bodajże 7 PLN m-cznie :(

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • kiedy wypłacą kasę za poprzedni program poleceń? dostał już ktoś?

  jamalroy Odpowiedz
 • mam prośbę. ING Bank udostępnia 90 dniową wersję programu Kaspersky, w postaci kodu, który mozna znaleźć po zalogowaniu się do banku. Ja używam Kasperskiego i taki kod każdorazowo przedłuża mi darmowe działanie antywirusa o kolejne 90 dni. Więc wielka prośba do osób, którym ten kod jest niepotrzebny o udostępnienie, mi się bardzo przyda. Można na mail welony@wp.pl , z góry dziękuję, jeżeli ktoś zechce udostępnić.

  jura Odpowiedz
 • @jura Jak podpowiesz gdzie go znaleźć to się podzielę:)

  dave Odpowiedz
 • jura –> również mogę udostępnić :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • jeszcze nie dostałem kasy z polecenia za zeszłą edycję, mają czas do 15.02

  lech Odpowiedz
 • Kod przychodzi na skrzynkę w bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu się na górze jest zakładka „wiadomości” i mail z Kasperskim będzie jako jedna z pierwszych wiadomości. Wiadomości ze skrzynki pocztowej są okresowo usuwane, więc jeżeli konto było zakładane ponad pół roku temu to maila z kodem już nie będzie. Wtedy wystarczy przejść do zakładki „wyślij wiadomość” i napisać (podaję od razu w wersji kopiuj/wklej, aby nie nadużywać Waszej życzliwości)

  Witam, po założeniu konta w banku ING dostałem w ramach promocji 90 dniową wersję programu Kaspersky. Nagrodę otrzymałem w postaci kodu, wysłanego w wiadomości, dzisiaj chciałem skorzystać z mojej nagrody, ale niestety okazało się, że wiadomość od banku znikła (w poczcie jest informacja, że stare wiadomości są okresowo usuwane) . W związku z tym mam prośbę o powtórne wysłanie wiadomości z kodem na 90 dniową wersję programu Kaspersky. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  Jeśli nie macie tego kodu na poczcie w bankowości elektronicznej, to wystarczy wysłać też przy pomocy ich poczty wiadomość, którą przygotowałem do wklejenia i wyślą jeszcze raz wiadomość. Jeszcze raz dzięki za chęć pomocy ewentualny kod proszę przesłać na welony@wp.pl

  jura Odpowiedz
 • @fonik gildo, chciałem Ci wiadomość wysłać, ale poczta wraca jako niemożliwa do dostarczenia.

  jura Odpowiedz
 • @jura zapomniałem, że mam przekierowanie na inny adres, może stąd problem – jeżeli możesz ponowić na gildo(at)spoko.pl to powinno wejść

  fonik Odpowiedz
 • Czy wy też przy rozliczeniu PIT wypełniacie PIT-36 (zamiast zwykłego PIT-37) i kwoty z PIT 8C z ING umieszczacie w pozycji „Inne”?

  abhu Odpowiedz
 • Ponawiam pytanie @abhu.Mimo ze jestem w budzetówce to zgodnie z wytycznymi kobiety z US wypełniłem Pit-36 (kwote z PIt 8c).Znajomy oblatany w podatkach twierdzi ze to zle- bo PIT36 zawsze jest tylko dla ludzi prowadzacych dzialnosc gospodarcza a ja powienienem wpisac w PIT37 w ,,inne”.Dajcie znac jak wiecie.

  mk Odpowiedz
 • jeśli masz PIT-8C wypełniasz PIT 36!

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • @zdezintegrowany
  Sądząc po wykrzykniku jestes stanowczo- pewny swojej wypowiedzi ;)
  Dzieki uspokoiles mnie.

  mk Odpowiedz
 • IMHO „Znajomy oblatany w podatkach” (który dzięki temu żyje), może (aczkolwiek nie musi) posiadać większą wiedzę niż „panienka z okienka” (kobieta z US, która ma ciepłą posadę i cały świat w doopie) oraz „eksperci” internetowi.

  pablo Odpowiedz
 • mk –>
  rozliczyłem PIT 36, mam już zwrot podatku na koncie … potrzebujesz większej rekomendacji :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Niby nie ma szału z tą promocją, ale grosz do grosza a będzie kokosza.

  50 zł z wydanych 400 zł to jednak zwrot aż 12,5% cashbacku. Trzeba to tylko będzie zoptymalizować. Mam nadzieję, że admin szybko odpisze mi na maila! :)

  Jakub Odpowiedz
 • Dostaliście już pieniądze?

  toro Odpowiedz
 • Witam,
  skąd mogę się dowiedzieć czy znajomy wywiązał się z warunków tzn. czy miał wymaganą kwotę zapłat kartą ? Razem pracujemy i wiem, że wpływy ma ale czy nie ma możliwości sprawdzić tego jakoś np. online na stronie ?

  no0rweg Odpowiedz
 • Piszą mi z ING na reklamacje ze aby dostać za każdego poleconego pieniądze, trzeba samemu zrobić obrót karta i wpływ w liczbie poleconych. Tzn polecilem 3 osoby to musze 3 razy 200 wydać itd. :0

  loll1 Odpowiedz
 • przeciez tam bylo w regulaminie.

  eh Odpowiedz
 • @Loll1, no przecież jak byk jest w regulaminie o tym.

  Lili Odpowiedz
 • 1:0 dla regulaminu :(

  loll1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy