8% lub 7,9% dla nowych środków na eKoncie bardzo oszczędnościowym (+450 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na eKoncie bardzo oszczędnościowym. Do zyskania mamy 8% w przypadku posiadaczy mKonta Intensive oraz 7,9% dla eKont – i to aż do 500 000 zł! A jeśli nie mamy jeszcze konta w mBanku, to za jego założenie oferowane jest 450 zł.

eKonto oszczędnościowe mBank
Aby skorzystać z promocji należy stać się posiadaczem eKonta bardzo oszczędnościowego. Założyć je możemy poprzez stronę promocji – przy czym wymagane jest uprzednie posiadanie konta osobistego (jeśli go nie mamy, to obecnie możemy zyskać 450 zł za jego otwarcie).

Warto dodać, że jeśli mamy już eKonto oszczędnościowe założone w poprzedniej edycji promocji, to musimy poczekać do jej zakończenia:

Jeśli skorzystałeś z promocji na rachunku oszczędnościowym „eKonto bardzo oszczędnościowe”, „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 3” to do promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 4” na nowe środki będziesz mógł przystąpić po zakończeniu obowiązywania promocyjnego oprocentowania promocji rachunku „eKonto bardzo oszczędnościowe”, „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 3”

Teraz wystarczy, że w okresie 18.11 – 12.12 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 16.11.2022. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 8% lub 7,9% do 500 000 zł przez okres 3 miesięcy od otwarcia rachunku.

Czemu oprocentowania podane są dwa? W ostatnim czasie mBank mocno promuje swój rachunek dla klientów premium, czyli mKonto Intensive. To właśnie jego posiadacze zyskają 8%, a posiadacze „zwykłego” eKonta (które bierze udział w promocji 450 zł) – 7,9%.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

  • Jak działa oprocentowanie tego rachunku? W aplikacji mam napisane, że promocyjne oprocentowanie obowiązuje od dzisiaj do 16 kwietnia, a w mailu potwierdzającym otwarcie rachunku mam napisane że obowiązuje od dziś do 1 maja? Czy tutaj również działa casus nie pełnego miesiąca jak na „Moich celach”?

    Arek88 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy