8% lub 7,8% dla nowych środków na eKoncie bardzo oszczędnościowym (+450 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na eKoncie bardzo oszczędnościowym. Warto o niej wspomnieć, bo kiedy inne banki szykują się do obniżki oprocentowań, to tutaj ciągle uzyskamy 8% w przypadku posiadaczy mKonta Intensive oraz 7,8% dla eKonta – i to aż do 400 000 zł. A jeśli nie mamy jeszcze konta w mBanku, to za jego założenie ciągle oferowane jest 450 zł.

eKonto oszczędnościowe mBank
Aby skorzystać z promocji należy stać się posiadaczem eKonta bardzo oszczędnościowego. Założyć je możemy poprzez stronę promocji – przy czym wymagane jest uprzednie posiadanie konta osobistego (jeśli go nie mamy, to obecnie możemy zyskać 450 zł za jego otwarcie).

Warto dodać, że jeśli mamy już eKonto oszczędnościowe założone w poprzedniej edycji promocji, to:

Jeżeli Uczestnik Promocji jest posiadaczem minimum jednego eKonta oszczędnościowego, może skorzystać z Promocji modyfikując jedno z nich.

Teraz wystarczy, że w okresie 25.01 – 8.02 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 23.01.2023. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 8% lub 7,8% do 400 000 zł przez okres 3 miesięcy od otwarcia rachunku.

Czemu oprocentowania podane są dwa? Pierwsze dotyczy mKonta Intensive, natomiast drugie, nieco niższe, otrzymają posiadacze „zwykłego” eKonta (które bierze udział w promocji 450 zł).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Właśnie skończyło mi się promocyjne oprocentowanie na tzw. celach w mBanku. Czy saldo założonego celu zalicza się do salda rachunku?

  Janek_hen Odpowiedz
 • Czy samo konto oszczędnościowe i wszystkie wpłaty wypłaty z rachunku są darmowe ?
  Czy jest podobny zapis jak w ING mówiący że do końca promocji trzeba utrzymać dodatnie saldo ?

  Lesniok Odpowiedz
 • Jak działa oprocentowanie tego rachunku? W aplikacji mam napisane, że promocyjne oprocentowanie obowiązuje od dzisiaj do 16 kwietnia, a w mailu potwierdzającym otwarcie rachunku mam napisane że obowiązuje od dziś do 1 maja? Czy tutaj również działa casus nie pełnego miesiąca jak na „Moich celach”?

  Arek88 Odpowiedz
 • Czy mogę awansować swoje istniejące konto do Intensive w ramach promocji „Dla chcących więcej – XII edycja” jeśli robiłem to w zeszłym roku (oczywiście w celu podbicia oprocentowania) i wróciłem do niższego planu?
  W regulaminie teoretycznie nie ma żadnych wykluczeń. https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-05-2023.pdf

  Xor Odpowiedz
 • Na eKoncie posiadam od końca grudnia 0,00PLN, przyskładaniu wniosku wyskoczyła informacja, iż nie mogę przystąpić do promocyjnego założenia konta (7,8%) gdyż moje saldo jest za niskie. Czy wystarczy jak przeleję na eKonto 1PLN?

  gru Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy