300 zł dla nastolatków i nawet 700 zł dla osób w wieku 18-24 od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku skierowana do młodych. W zamian za założenie eKonta możliwości osoby niepełnoletnie będą mogły zgarnąć 300 zł w formie bonów do Żabki za spełnienie prostych warunków. Osoby pełnoletnie będą natomiast mogły powalczyć o znacznie więcej – bo o dodatkowe 400 zł w gotówce! :)

100 zł za eKonto dla młodych od mBanku

300 zł premii dla nastolatków

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2020. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017. Posiadanie innych produktów mBanku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że najpóźniej 16.07.2024 złożymy promocyjny wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą płatniczą Visa, a następnie podpiszemy umowę z bankiem.

Oczywiście z racji wieku wymagane jest wyrażenie zgody na zawarcie umowy przez naszego rodzica (opiekuna prawnego). Konieczne jest również założenie rachunku oszczędnościowego „Moje Cele” (który wymagany będzie do spełnienia warunków promocji) – najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, ale najlepiej to zrobić w ramach wniosku. Wymagane jest również wyrażenie zgody na korzystanie z programu mOkazje.

Żappkuj z mBankiem

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą (również Google Pay, Apple Pay oraz BLIK zbliżeniowy – NIE „zwykły” BLIK). Analogicznie postępujemy w drugim miesiącu. Dodatkowo w ostatnim dniu obu tych miesięcy powinniśmy posiadać min. 20 zł na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”.

Bank przyzna nam bony o wartości 150 zł w formie e-kodów do Żabki za spełnienie warunków w każdym z miesięcy. Razem otrzymamy więc całkiem łatwe 300 zł.

Warto dodać, że w przypadku osób w wieku 18 – 24 wymagane jest również dodatkowe zapisanie się do promocji za pomocą formularza na stronie promocji.

Dodatkowe 400 zł dla pełnoletnich

A jak zdobyć kolejne 400 zł? Po pierwsze – należy być pełnoletnim. Po drugie – wymagane jest spełnienie dodatkowych warunków.

Pierwsze 10 zł zgarniemy za wykonanie minimum pięciu płatności telefonem. Zgodnie z regulaminem:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu, które wykonasz w punktach handlowo-usługowych i przez Internet. Transakcje możesz wykonać przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodałeś kartę wydaną do Konta promocyjnego lub przez BLIK zbliżeniowy.

Drugą premię zgarniemy za wykonanie min. pięciu przelewów na numer telefonu, co rozumiane jest jako:

Za przelew na numer telefonu rozumiemy przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.

Wreszcie bank przyzna nam trzecią premię za ustawienie aktywnego celu oszczędzania, czyli… przelanie na rachunek oszczędnościowy (umożliwiający regularne oszczędzanie) minimum 50 zł. Dokładnie:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie Moje cele, powiązany z Kontem promocyjnym. Spełnisz warunek, jeżeli w ostatnim dniu pierwszego miesiąca po założeniu Konta promocyjnego saldo na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele wynosi przynajmniej 50 zł.

Łatwo zauważyć, że spełnienie powyższych warunków nie powinno być specjalnie trudne, dlatego spokojnie możemy założyć, że zgarniemy dodatkową premię w wysokości 70 zł za spełnienie wszystkich warunków. Razem bank zapłaci nam 100 zł za spełnienie warunków do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta oraz, ponownie, w drugim miesiącu od założenia konta promocyjnego.

A jak zdobyć ostatnie 200 zł? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki, a samo promocyjne konto założyliśmy za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

7,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 5,5% lub 7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 25 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto możliwości?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto możliwości, czyli rachunek dla osób do 24. roku życia. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej również nic nas nie będzie kosztować – no chyba, że zdecydujemy się na wypłatę z bankomatu. Wtedy osoby powyżej 18 roku życia zapłacą 2,5 zł – o ile wypłacą mniej, niż 100 zł. Wypłacenie kwoty 100+ zł jest już darmowe, tak samo jak każda kwota dla osób niepełnoletnich.

Nie przegap!

Komentarze

 • heh…czy oni nigdy nie zmienia tej karencji 😁 ….

  JoX Odpowiedz
 • Nie wszystkie nastolatki tylko od 13 roku życia.

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy