Łatwe 140 zł za założenie eKonta od mBanku + 20 zł za transakcje Apple Pay

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku, w której zgarnąć możemy 140 zł. Nie dość, że jej warunki są baaaardzo proste, to na dodatek okres karencji został znacznie skrócony. Oznacza to, że załapie się na nią wielu starych klientów :)

140 zł premia za eKonto od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. To bardzo dobra wiadomość! Po pierwsze – bank przesunął okres karencji o rok. Po drugie nie wyklucza posiadaczy innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych).

Jak więc skorzystać z promocji? Wystarczy, że do 14.02.2018 złożymy wniosek o eKonto Standard z kartą debetową z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”.

Przypomnę również, że zawarcie umowy może nastąpić przez wizytę kuriera lub w placówce banku. W tym drugim wypadku pamiętajmy, że mamy jedynie sfinalizować wniosek internetowy. Niestety często się zdarza, że w oddziale składany jest nowy, niepromocyjny wniosek – zwróćcie więc uwagę na to, aby numer RAC wniosku był ten sam co wcześniej.

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Same warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Aby jednak premia została naliczona powinniśmy również wykonać min. 5 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Po prostu czym nam najwygodniej. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w grudniu mamy czas do 31.01.2019). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do 28.02.2019).

40 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 40 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy w kolejnym miesiącu. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem w lutym.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca (w naszym przykładzie do końca marca).

20 zł za transakcje Apple Pay

Na koniec przypominam, że osoby posiadające telefon z iOS mogą zyskać 20 zł za transakcje Apple Pay. Wystarczy wykonać 2 transakcje w ten sposób (będą one od razu zaliczone do transakcji promocyjnych). Uwaga – ta promocja trwa tylko do końca roku!

Ile kosztuje eKonto?

Prowadzenie eKonta Standard jest darmowe. Karta debetowa będzie natomiast bezkosztowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie drobnych zapłacimy 1,30 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Akurat u nich nie zapisałem kiedy zamknąłem konto. Da się to sprawdzić jakoś? Udzielą takowej informacji? Kojarzę tylko, że jakoś na przełomie roku to robiłem więc na 2 babka wróżyła.

  jankos Odpowiedz
  • Na potwierdzeniu zamknięcia konta masz taką informację. Potwierdzenie przesyłają mailem.

   vb
  • Sprawdź telefon, ja znalazłem od nich smsa sprzed dwóch lat z informacją o zarejestrowaniu wniosku o zamknięcie konta/

   Maq
 • @jankos i tak nie zdążysz w podanym terminie:
  ” Wystarczy, że do 14.02.2018 złożymy wniosek o eKonto Standard z kartą debetową z dedykowanej strony promocji. ” ;)

  wiechu Odpowiedz
 • UWAGA: Udział wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:

  – rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
  – rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

  …. wiec jak juz widac z tego (Admin znowu nie pisze wszystkiego) wiekszość osob jest tu wykluczonych.

  Wojak Odpowiedz
  • Zanim zarzucisz mi nie-pisanie wszystkiego rzuć okiem na regulamin.

   Napisanie, że wykluczeni są posiadacze RORów i kont oszczędnościowych po 1.01.2017 automatycznie obejmuje też stwierdzenie, że wykluczeni są posiadacze RORów i kont oszczędnościowych po 1.01.2017 o numerach rozliczeniowych 1140 2004 i 1140 2017.

   Z tego co wiem mBank NIE MA innych numerów rozliczeniowych, więc dopisywanie ich jest w zasadzie bez sensu. To tak jakby napisać, że w danej promocji wykluczone są koty i psy versus, że wkluczone są koty i psy o wadze od 0 do 20 000 kg. Innych nie ma, więc pisanie o wadze jest bezsensowne.

   Michał
 • Czy przy zakładaniu tego konta promocyjnego jest miejsce na kod od osoby polecającej? Czy ta promocja się nie łączy?

  Patrycja Odpowiedz
 • Czy nadal są wykluczeni dawni posiadacze rachunków z numerami 1140 2004?

  adamus Odpowiedz
  • Chyba źle rozumiesz ten zapis w regulaminie. Wykluczone są osoby, które posiadały po 1.01.2017 konto osobiste lub oszczędnościowe o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Tak naprawdę podawanie tych numerów nie ma teraz żadnego sensu, no bo już sam zapis wcześniejszy jest wystarczający (konta osobiste/oszczędnościowe mBanku/dawnego Multibanku mają takie numery).

   Innymi słowy posiadanie innych rachunków o takich numerach rozliczeniowych NIE jest przeciwwskazaniem do wzięcia udziału w promocji. Istotne, aby nie mieć RORu/KO mBanku od 1.01.2017.

   Michał
 • Osoby posiadające kredyty i rachunki techniczne też odpadają. Wystarczy kupić coś na Allegro na raty i kaplica.

  vundo Odpowiedz
  • Poprawka, sam nie wiem – niby to ROR nie jest, ale kto wie.

   vundo
  • Rachunek techniczny nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Moim zdaniem jest OK.

   Michał
  • Ale mój rachunek techniczny do rat ma taki właśnie numer, więc jestem wykluczony?

   Łukasz
  • To ma być rachunek OSOBISTY albo OSZCZĘDNOŚCIOWY o takich numerach. Inne rachunki (np. techniczny do rat) są OK.

   Michał
 • 15 lat bycia klientem mbanku, nagroda? Jakieś mokazje 3 % :):):)

  Paweł Odpowiedz
  • Paweł, praktycznie każdy bank płaci tylko nowym klientom. W mBanku i tak bywają promocje dla obecnych klientów (np. wspomniane w tekście 20 zł za Apple Pay). Są takie banki, co nie dają kompletnie nic :)

   Michał
  • Ale je nie mam na myśli jakiś promocji dla wszystkich obecnych klientów mbanku tylko tych, którzy są LOJALNI i nie likwidują konta przez tyle lat. Zero, nic nie ma dla takich.

   Paweł
  • Ja również tam miałem konto przez bardzo długi okres. Myślałem, że zaciągając kredyt hipoteczny coś dadzą ekstra i …. Obecnie nie jestem już ich klientem :)

   Ciekawski
  • Tym, co wytrzymali 18 lat, Mbank niedawno przysyłał kurierem niespodziankę w postaci bardzo ładnej flaszki z alkoholem i i dedykację.

   Lidia
 • „Wystarczy, że do 14.02.2018 złożymy…” 2019

  Roman Odpowiedz
 • Reklamujcie na adres: kontakt@korzystniewkoncie.pl bo bank odpowie, że to nie jego sprawa. A i tak agencja dwojga nazw ma nas chyba już dosyć. Reklamują i reklamują. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

  qq Odpowiedz
 • upss nie tu miało iść… burak..

  qq Odpowiedz
 • Czy posiadacze aktywnego konta firmowego w mBanku kwalifikują się do skutecznego udziału w w/w promocji?

  Michał Odpowiedz
 • Czy karta WOŚP będzie na takich samych warunkach jak klasyczna?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy karta WOŚP jest na takich samych warunkach jak tradycyjna? Czy są za nią jakieś dodatkowe opłaty?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy te 5 operacji karta to tylko w sklepach stacjonarnych, czy moga to byc sklepy internetowe? W regulaminie nie jest to doprecyzowane.

  markz Odpowiedz
 • jeżeli konto otworzyłam 21.12.18 i wpłaciłam 1000zł i wykonałam 5transakcji karta do 26.12,18 to w kolejnym miesiącu, to jest w lutym, musi być wpływ 1000zł do28.02.19 bo wpływ musi być w ciągu 7 dni czy już np1.02.19 moge zrobić ten przelew na 1000zł

  daka Odpowiedz
 • Nigdy nie korzystałem z tych wszystkich promocji bankowych i mam pytanie. Czy kiedy dostanę te premię i wszystkie pieniądze przeleję na inne konto to czy odrazu mogę zamknąć to konto w mBanku? Jest jakiś czas albo haczyki zabraniajace mi na taki manewr? Proszę o informację i z góry dziękuję :)

  Kacper Odpowiedz
  • Gdyby był taki haczyk, to z pewnością bym o tym napisał. Na szczęście takowego nie ma :)
   Generalnie w ostatnich latach baaaardzo rzadko pojawiały się promocje z zastrzeżeniem, że trzeba pozostać klientem przez X czasu. Dobrze dla nas :)

   Michał
 • Witam,

  jako nowicjusz chciałbym zapytać czy z podanych linków aktywacyjnych należy skorzystać z obu czy wystarczy z jednego?

  karol.sokolowski13 Odpowiedz
  • Pytasz czy trzeba raz / dwa przejść na stronę promocji i składać jeden / dwa wnioski? Jesli tak, to oczywiście wystarczy raz :)

   Michał
  • Dokładnie mam a myśli to, że w artykule podane są dwa linki, jeden do wniosku o ekonto standard z kartą debetową z dedykowanej strony promocji, a poniżej jest odnośnik do strony promocji, i chciałbym zapytać czy to są osobne wnioski, które należy złożyć, czy wystarczy skorzystać z jednego z nich. Dziękuję za odpowiedź i będę wdzięczny za informację.

   karol.sokolowski13
  • To dokładnie te same linki. Kliknij w który chcesz :)

   Michał
 • Witam ,ja nieco z innej beczki. W niektórych bankach warunkiem darmowego konta jest np 5 transakcji kartą bezgotówkowo. Czy jeśli pójdę do sklepu i zakupię 5 produktów i każdy produkt zapłacę osobno, to warunek będzie spełniony?

  Łukasz Odpowiedz
 • Sądzicie, że przelew BLIKiem spełni wymagania promocji?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy platmosc karta przez internet np. przez PayU wpisując dane karty spełni warunki promocji???

  kowalik893 Odpowiedz
  • 3. Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie).
   4. Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK.

   Wg mnie odrzuca takie osoby. Pytanie czy sklep internetowy jest punktem hand.-usług. wg banku? Niektóre banki to rozróżniają w swoich regulaminach. Na pewno 5 płatności karta lub blikiem w internecie zwalnia z opłaty za kartę.
   za kartę.

   j
 • W tej promocji jest powiedziane jasno że 5 transakcji karta jak nam wygodnie przez internet między innymi więc płatność przy użyciu karty przez PayU w internecie moim zdaniem spełnia warunki promocji do uzyskania premii?
  Jeśli się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu.

  kowalik893 Odpowiedz
 • Witam, właśnie podpisała umowę przez kuriera, karta przyjdzie pocztą tak?

  Ewela Odpowiedz
 • W mailu mam: Aby móc korzystać z serwisu transakcyjnego i mLinii aktywuj swoje dostępy do mBanku. W tym celu wykorzystaj pakiet aktywacyjny z tymczasowym loginem i hasłem, który otrzymałeś.

  A nie dostałem żadnego pakietu aktywacyjnego podczas podpisywania na wyspie w galerii – mkiosk

  tabo89 Odpowiedz
  • Powinnes dostać jedna stronę z numerem loginu w ramce na gorze (poniżej jej wskazówki jak aktywować konto), na stronie WWW banku wpisujesz ten login i nr pesel a następnie ustalasz swoje hasło.

   Tom :-)
 • Hej, jestem tu całkiem zielony. Czy jeśli w danym miesiącu przeleje wymagane 1000zł do otrzymania bonusu, a następnie w tym samym miesiącu przeleje tą kwotę na inne konto, to warunek zostanie spełniony? Czy kasa musi tam leżeć.?

  Gracjan Odpowiedz
  • Jeśli bank wymaga tylko 1000 zł wpływu, to dosłownie po sekundzie możesz te pieniądze wydać/odesłać gdzie tylko chcesz :)

   Michał
 • dzięki :) To bardzo dobra informacja! Pozdrawiam i gratuluję świetnego bloga!

  Gracjan Odpowiedz
 • Mam takie pytanie, do 14.02 trzeba tylko złożyć wniosek ? Czy podpisać w obecności kuriera ? bo raczej już się nie wyrobię

  naomily Odpowiedz
 • Co z darmowością karty za pierwszy niepełny miesiąc? Czy trzeba robić 5 transakcji ( do promocji wystarczy w następnym)

  Madeira Odpowiedz
 • w regulaminie jest że trzeba przelać 100 zł a nie 1000, chyba ze jest błąd w regulaminie

  naomily Odpowiedz
 • Witam a czy dział utrzymania klienta działa w mbanku jak się chce zrezygnowac z konta? bo z tego co pamiętam długo nic nie proponowali (co to jest zwolenienie z opłaty za kartę a nawet tego nie proponowali)… coś się zmieniło na początku roku 2019 ? (kiedyś uruchamiali mokazji ze sklepem spożywczym typu że dostaniesz 50 zł za zakupy powyżej 50 zł)

  bolek Odpowiedz
 • zamykałem konto w styczniu i nic nie zaproponowali

  mike@miki Odpowiedz
  • Dzięki za odpowiedz=tak myślałem ten bank od dawna nic nie robi aby zatrzymać klienta.

   bolek
 • Spełniłam warunki do otrzymania 2 premii, na które czekam cierpliwie – luty i marzec. Czytając regulamin promocji nie widzę zapisu o konieczności posiadania karty debetowej do dnia wypłaty premii – chyba że coś przeoczyłam, dlatego pytam czy już mogę zastrzec kartę aby nie wykonywać 5 transakcji?

  BiancaM Odpowiedz
 • Do dzisiaj powinno być wypłacone 100 zł. Dostaliście?

  RadekW Odpowiedz
 • Ok, jest stówka :)

  simrisham Odpowiedz
 • Potwierdzam i co ciekawe nie dostałem powiadomienia o wpływie.

  vundo Odpowiedz
 • U mnie nie ma nadal

  Mateusz Odpowiedz
 • U mnie również nadal nie ma

  RadekW Odpowiedz
  • chociaz ja mam date otwarcia 4 stycznia to chyba na koniec marca wyplata

   Mateusz
  • Zgadza się, Mateusz. Miałeś czas na wykonywanie transakcji do lutego. W marcu dostaniesz 100zł, a jeśli wykonasz to samo w marcu, to w kwietniu dostaniesz jeszcze 40zł.

   vundo
  • No i jest;)

   Mateusz
 • wpadło 40 zł

  simrisham Odpowiedz
 • Wpadło 100 zł :-) jeszcze czekam na 40 zł

  Tom :-) Odpowiedz
 • U nas rowniez po 100zł zaksiegowane z data 26 marca.

  Wojak Odpowiedz
 • U mnie nie ma, jak mogę złożyć reklamację?

  D. Odpowiedz
 • Czy po wykonaniu wszystkich warunków promocji można zamknąć kartę debetową? I jak to zrobić – wystarczy zastrzec kartę przez bankowość internetową, czy na infolinii / w oddziale ;)?

  Weronika Odpowiedz
 • Wpadło dziś 40 zł, można zamykać :) Ktoś wie jak najszybciej?

  tabo89 Odpowiedz
  • U mnie też wpadło 40 zł .
   Złożyłem zamknięcie rachunku przez panel klienta online – w pasażu – usługi zamknięcie rachunku – w trybie normalnym 30 dni.
   Po złożeniu wniosku zastrzegłem kartę z panelu klienta jako rezygnacja z karty.

   Tom :-)
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy