1,7% do 200 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Getin Banku. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 1,7% w skali roku dla kwoty do 200 000 złotych.

1,7% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

1,7% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 20.12.2021 – 24.01.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 14.12.2021. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 1,7% w skali roku do kwoty 200 000 zł, a 1,1% od 200 000 do 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

.Z oferty nie możesz skorzysta, jeśli w okresie od 20.12.2021 r. do 24.01.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

3% na „zwykłym” koncie oszczędnościowym

Oprócz promocji nowego rachunku EKO warto pamiętać o standardowej ofercie „zwykłego” konta oszczędnościowego. Tam do zgarnięcia mamy 3% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł – i to aż przez rok.

50 zł na start

Ale to nie wszystko! Nowi klienci Getin Banku mogą zgarnąć dodatkowe 50 zł na start w ramach programu poleceń banku. O szczegółach pisałem w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziękuję, nie skorzystam – w Nest Banku mam 1,8% (bez ograniczeń), a po 15. stycznia zapewne będzie więcej.

  Andrzej44 Odpowiedz
  • Baranie, przestań w końcu pisać o tym historycznym Nest banku!
   Ja mam na COI ~9% i co to wnosi nowego?

   ja
  • Skad 1,8% w Nest?

   TomekW
  • To faktycznie baran, bo ja mam w Nest już 2,30% :)

   Maku
  • Adminie ucisz proszę tego gościa od nest z jego procentami. Na wszystkich forach się produkuje. Marketing szeptany najniższych lotów. Konta z epoki dinozaurów niedostępne dawno na rynku. A w kwestii artykułu – faktycznie Getin nie powala. Jak dodać zmianę warunków bezpłatnego konta to krzyżyk na drogę. Podobnie jak nest. Po szwindlach na kontach rodzinne oszczędności też bank do skreślenia.

   Mmmm
  • Cos wiecej w getinie sie zmienia do bezplatnosci poza 5 blikami ze skreslacie twn bank?

   TomekW
  • Czarnecki swego czasu oglosil ze Getin nigdy nie bedzie juz placic za nowe konta/karty bo Klienci sa nielojalni, a potem z wielka pompa zaczal znowu placic i to tak hojnie jak nikt w historii. Jak sie zorientowal ze troche przesadzil to masowo pozamykal ludziom dostep do kont i pieniazkow. Jesli szukasz zarobkow i przygody to jest to bank dla Ciebie :)

   aaaa
  • Adminie, uspokoj to chamstwo powyzej … Zwykle LS zapewnial jakis poziom wypowiedzi.

   keton
  • Też nie skorzystam bo Nest na historycznym KO daje… 2,3% :D. Czuję, że ktoś dostanie białej gorączki :D

   Ego
  • aaaa a odblokowali Ci dostęp do kont tj. czy znowu jesteś ich klientem po tym czasie czy już Cię nie chcą??

   bolek
  • juz mnie nie chca

   aaaa
 • Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie >>> od 20.12.2021 r. do 24.01.2022 r. [!] zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”

  Andrzej44 Odpowiedz
 • Liczyłem że dadzą trochę więcej, może po nowym roku inni coś rzucą…

  Kubson Odpowiedz
 • Te nowe warunki do bezpłatności konta obowiązują od 1 stycznia. Czy zatem w grudniu muszę robić już te 5 płatności, by w styczniu nie pobrali opłat? Czy jeszcze liczy się po staremu i wystarczy jedna płatność?

  Przemysław Odpowiedz
 • Błąd w opisie. Strona Getin mówi inaczej, niż Ty Michale. Mianowicie napisałeś, że nie możesz skorzystać jeśli od 1.12.2021 do 19.12.2021, a Regulamin stanowi inaczej, mianowicie: „Z oferty nie mozesz skorzystac, jezeli w okresie od 20.12.2021 r. do 24.01.2022 r. zakonczył sie na Twoim EKO okres trwania wczesniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe srodki na Elastycznym Koncie Oszczdnosciowym”.”.

  Bartass89 Odpowiedz
 • „Z oferty nie możesz skorzystać, jeśli w okresie od 20.12.2021 r. do 24.01.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.”
  A czy ktoś wie, jeśli mam obecnie promocje „Podwyższamy oprocentowanie” z której notabene nie korzystam i po nowym roku skończy mi się to podwyższenie % , to czy potem wpłacając nowe środki uruchomię te promocję?

  Bolo Odpowiedz
  • Jeśli dobrze pamiętam to tak możesz od razu ją uruchomić.Miałem kiedyś tak samo.

   Jarry
  • Od razu to raczej na pewno nie, bo skoro mam aktywną promo „Podwyższamy oprocentowanie” to środki będą w/g tego oprocentowane. Poczekam do nowego roku, zresztą znów coś się może zmienić w tym czasie…

   Bolo
  • Mówiąc od razu miałem na myśli od razu po zakończeniu promo „Podwyższamy oprocentowanie „

   Jarry
  • A to OK. Dzięki za potwierdzenie :)

   Bolo
 • News z wczoraj: „KNF ustanowiła kuratora dla Getin Noble Banku”.

  qq Odpowiedz
 • Ktoś składał ostatnio wypowiedzenie z Getinu i zadzwonili z ofertą utrzymaniową? U mnie wniosek z 13.12 jest w statusie „w toku” i zero kontaktu od banku póki co.

  asi Odpowiedz
  • Do mnie zadzwonili ale z zapytaniem dlaczego chcę zamknąć konto i, że mogę anulować to wypowiedzenie gdybym się jednak rozmyśliła. Jako, że spodziewałam się w grudniu trochę grosza to się rozmyśliłam i anulowałam to wypowiedzenie. Teoretycznie bo praktycznie to konsultant zawalił sprawę i 31grudnia miałam niespodziankę w postaci sms’a o zamknięciu rachunków oraz abym udała się do oddziału po resztę kasy. Na szczęście niewiele zostało na KO i ROR, ale ciśnienie mi się podniosło. Po interwencji konta wróciły do mnie z saldami ale już bez karty debetowej (zgłosiłam ja do BCh) i bez udziału w w 19/2021 edycji promocji na 1.7%, którą aktywowałam 8 grudnia. Mam RO w Nest i mnie to nie boli póki co. Zresztą mogłabym reklamować ale nie chce mi się po prostu.

   BiancaM
 • Nic nie dają ostatnio – zamknięte trzy konta.

  santech Odpowiedz
  • No to słabo. Chyba bedę musiała wycofać wypowiedzenie.

   asi
  • U nich to jednak jakieś widzimisię panuje. Ja zamykałem u nich konta 3 x i dopiero za 3 razem zaproponowali promocję na utrzymanie. Jeśli do tej pory się nie odezwali, to raczej się już nie odezwą, do mnie dzwonili po 2-3 dniach od wypowiedzenia.

   Ja123
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy