2% do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Getin Banku. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 2% w skali roku do 400 000 złotych – czyli o 0,3 pp więcej niż w poprzedniej edycji.

2% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

2% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 22.02.2022 – 24.03.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 16.02.2022. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 2% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 22.02.2022 r. do 24.03.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania
wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczdnościowym”.

3% na „zwykłym” koncie oszczędnościowym

Oprócz promocji nowego rachunku EKO warto pamiętać o standardowej ofercie „zwykłego” konta oszczędnościowego. Tam do zgarnięcia mamy 3% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł – i to aż przez rok.

50 zł na start

Ale to nie wszystko. Nowi klienci Getin Banku mogą zgarnąć dodatkowe 50 zł na start w ramach programu poleceń banku. O szczegółach pisałem w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawe kiedy znowu pojawi się oprocentowanie promocyjne 2,7% na KO dla nowych środków w Getinie, Aliorze i Millennium – pewnie jeszcze z rok czasu na to poczekamy.

  pytanie Odpowiedz
 • Jak sprawdzić czy w okresie od 22.02 skończyła się wcześniejsza promocja?

  Fazi Odpowiedz
  • Proste, jeżeli w tej chwili (dzisiaj) bierzesz udział w którejś z poprzednich edycji (masz aktywną promocję), to opisywaną ofertę na 2% masz z głowy ;)

   Przemysław
 • Przed końcem zeszłego roku zamknąłem konto osobiste, ale zostawiłem sobie dostęp do bankowości elektronicznej i elastyczne konto oszczędnościowe, myślicie że mogę tam wrzucić nowe środki czy brak ror mi to uniemożliwia?

  Maku Odpowiedz
  • Możesz wrzucić nowe środki ale nie skorzystasz z promocji, przeczytaj początek artykułu – drugie zdanie drugiego akapitu.

   Dzikus
  • @Maku
   Jak masz dostęp do bankowości to w kilka chwil założysz KPZ/ror/. No i nie mogłeś uczestniczyć w poprzedniej promocji jezęli kończy sie ona po 22 lutego b.r.

   Waldemar
  • Dziękuję Waldemar, ale nie po to zamykałem w grudniu konto Proste Zasady żeby je teraz znowu otwierać i co miesiąc polować na 5 transakcji, z drugiej strony nie mając ROR-u nie można korzystać z lepszego oprocentowania na koncie oszczędnościowym oraz lokat….pat

   Maku
 • W aplikacji skrócili czas przystąpienia do promocji do 9.3.22 (dzisiaj)

  fb Odpowiedz
  • Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (edycja nr 3/2022). 3% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące. Możesz skorzystać z oferty jeśli: masz u nas konto osobiste, wpłacisz Nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w terminie od 10.03.2022 r. do 31.03.2022 r. oraz wyrazisz zgody marketingowe. Definicję Nowych środków znajdziesz w regulaminie oferty.

   maniekkkkkkk
  • Uwaga – data badania salda Nowych Środków pozostała z poprzedniej edycji – 16.02.2022. Dla niektórych może to mieć znaczenie

   jamj
  • Zmiana w trakcie trwania edycji… Getin z kuratorem chyba odczuł odpływ gotówki :). Nawet ja ich pożegnałem :).

   Ego
 • biorę udział w promocji na 2% nie mogę wejść w nową na 3% ?

  TYCH Odpowiedz
 • na 16/02 miałam saldo 0 dopiero 22/02 wpłaciłam nowe środki , mam czekać 3 m-ce ?

  TYCH Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy