4% do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Getin Bank postanowił zmienić warunki trwającej promocji podwyższonego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać już nie 3%, ale 4% w skali roku do 400 000 złotych.

4% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

4% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 29.04.2022 – 22.05.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 28.03.2022. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 4% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzysta, jeżeli w okresie od 01.04.2022 r. do 11.05.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzisiaj bank poinformował o możliwym upadku banku czy 4% wystarczą aby wpłacono do banku pieniądze tym bardziej że ING oferuje 4% ?

  Jan2 Odpowiedz
 • Ja mam u nich to konto elastyczne na 3% i ogólnie jest wszystko fajnie, to ryzyko realnego bankructwa oceniam mimo wszystko na niezbyt wysokie, ale jeśli ING też daje 4% to chyba będę tam spierdalał na wszelki wypadek

  Kubson Odpowiedz
 • Ja dostalem dzisiaj propozcyje 5% przy probie przelewu poza Getin.

  Ksawery Odpowiedz
  • Lepiej nie śpieszyć się , lepiej chwilę zaczekać a może być i 8 z przodu . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Jak ktoś nie dużym kapitałem dysponuje to przeskakując z 4 na 5 % nie wiele zyskuje , ewentualną stratę można sobie odbić np. kąpiąc się przez jakiś czas po ciemku lub w inny sposób jak ktoś ma jakieś pomysły . Ale ewentualny przeskok z 4 na 8% to jest już odczuwalny , toż to już 100% .Jak by ktoś miał jakieś przykładowe kalkulacje to to proszę o info , bo moje liczydła drewniane chyba nie dadzą rady . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Czy zrywając tak założoną lokatę przy kolejnej próbie przelewu getin proponuje ponownie taką lokatę? Czy to tylko jednorazowa oferta w jakimś okresie czasu?

  Alina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy