7% do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Getin Bank uruchomił kolejną promocję podwyższonego oprocentowania na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 7% w skali roku do 400 000 złotych.

7% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

7% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 1.09.2022 – 13.09.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 28.08.2022. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 7% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzysta, jeżeli w okresie od 1.09.2022 r. do 13.09.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Załączony regulamin dotyczy oferty na 6,5%

  aaal Odpowiedz
 • Coś krótka ta promocja ? Którego zbiera się Rada , może chcą natychmiastowo zareagować ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Przy przelewach zewnętrznych co dzisiaj getin proponuje ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Rozumiem ze nie ma sensu przelewac malej kwoty i aktywowac gdy w polowie pazdziernika zwolnia mi sie grube srodki z mbanku (z lokaty) ktore wtedy przeleje liczac na nowa promocje. Dobrze kombinuje ze czekac? Mte obecnie posiadane male srodki lokuje na 6% na SCB obecnie i nie ma sensu chyba dla 1% wiecej zepsuc sobie getina gdy w pazdzierniku cos grubego bedzie do lokowania

  Krzychoooo Odpowiedz
  • jak nie masz alternatywy to lepiej zaczekać
   zawsze możesz przelać kasę z lokaty do getina i zainicjować przelew zewnętrzny do banku, który w tym czasie ma dobrą promocję na ko lub lokaty
   prawie napewno coś zaproponują
   mi ostatnio proponowali to: https://drive.google.com/file/d/1v-CywQZgW662wAVklqOHpNwvc8BaOxUO/view

   kruczi
  • kruczi jest mysl, jak ciebie dobrze rozumiem to „male” srodki przelac na konto osobiste (nie EKO) w getinie i nastepnie zaraz jak przyjda probowac wyslac w swiat i liczyc na oferte utrzymaniowa jak pokazales? Ale problem tez taki ze:
   „stan środków na produktach depozytowych lub na EKO, który
   wyliczymy na 28.08.2022 r.” A lokaty tez sa produktami depozytowymi wg regulaminu obecnej promocji, czyli dla tej „malej” kwoty jaka bym tym fotelem niby umiescil i tak nowe srodki nie beda liczone czyli strace na tym wiecej niz trzymajac je na 6%. Wku…ia mnie dosadnie mowiac te mataczenie, nowe, stare, regulaminy. Adaś ma racej dla 1% dla kwoty niecalej 1.5 moich miesiecznych dochodow nie ma co wariowac, czekam na koniec lokaty 6.7% w mbanku i cos getin bedzie mial w polowie pazdziernika mysle, te okienko na wplate obecnie maja do 13 wrzesnia, jak za miesiac bedzie to 13.X to i tak sie nie zalapie chyba ze na utrzymaniowe cos. HA TFU na te kruczki, sztuczki i roszady.

   Krzychoooo
  • zaczekaj na koniec lokaty w mbąku i tymi środkami zrób ruch
   dla ofert za rezygnację z przelewu nie ma znaczenia jakie są aktualne promocje i badanie nowych środków

   kruczi
 • dla malutkiej forsy procent w tę czy we w tę to bez znaczenia wg mnie, ja drobne na 5% trzymam i się nie przejmuję

  adaś Odpowiedz
 • Lokate zawrotna trzeba opłacać od razu czy jest na to jakis czas?

  TomekW Odpowiedz
 • Zawrotna przy 10k do wbk 6% 2m ,EKO 6%n , 6,3% 4m , do mille i ing 7, 7,2 i 7 .EKO nie aktywne. Korzystać czy czekać do 14.09. ? A jak u Was zawrotne? Niech ktoś szybko spróbuje do CA gdzie dają 8 % i da szybko znać .xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • @prawdziwy-xyz
  Możesz napisać jeszcze raz, ile Getin Bank daje na zawrotnej do ING i Millennium i na jakie okresy?

  Beata2 Odpowiedz
  • Zawrotna przy 10k do wbk 6% 2m ,EKO 6% , 6,3% 4m , do mille i ing 7% 2m, EKO 7,2% , 7% 4m. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Ktoś próbował coś z zawrotnimi ostatnio przy 6.5 na Ko w Getin , dają wiecej niż wspomniane już 7,2 do Mille ?

  Aleksander Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy