8% do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 8% w skali roku do 300 000 złotych oraz 6% dla kolejnych 100 000 zł. A przypomnijmy, że jeśli dodatkowo zdecydujemy się na konto osobiste, to za jego założenie zyskamy do 650 zł – i to na świetnych warunkach! :)

8% na koncie oszczędnościowym VeloBank

8% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Nie musimy już posiadać konta osobistego VeloBanku, jednak warto się nad nim zastanowić – za jego założenie oferowane jest m.in. 600 zł moneybacku ;)

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 2.06.2023 – 17.07.2023 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 29.05.2023. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 8% w skali roku do kwoty 300 000 zł oraz 6% dla nadwyżki kolejnych 100 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzystać, jeśli w okresie od 2.06.2023 r. do 17.07.2023 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego VeloBanku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Nie zapłacimy też nic za przelewy wewnętrzne w banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin
  Błąd w ramce (Z oferty nie możesz skorzystać, jeśli w okresie od 7.04.2023 r. do 1.06.2023 r.) – skopiowane zapewne z poprzedniej edycji, tylko zapomniałeś zmienić daty ;)

  Przemysław Odpowiedz
  • dzięki, zgadza się – jak kopiuje z regulaminu to nie wklejają się polskie znaki tylko krzaczki i trzeba ręcznie poprawiać, więc prościej mi tak :)

   Michał
 • ” za jego założenie zyskamy do 750 zł” – chyba niestety juz 650 zł (promocja z mastercard 100zł już nie działa)

  jaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy