Filmowe Konto: 6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego

Zakończona

Ruszyła II edycja najsłabszej (moim zdaniem) promocji Konta Optymalnego w ostatnim czasie. W zamian za założenie tego darmowego rachunku zgarniemy zaledwie… 6 biletów do Multikina :)

Filmowe Konto - 6 biletów do Multikina od BGŻ BNP Paribas

Filmowe konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku, ani aktywnej umowy ramowej na dzień składania wniosku.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, zarejestrujemy swój udział, a następnie złożymy wniosek o konto i kartę debetową z wygenerowanego linku. Czas na zgłoszenie mamy do 31.10, a na podpisanie umowy (za pośrednictwem kuriera) – do 17.11.2017.

Co istotne: w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych zgłoszeń. Po jej przekroczeniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

2 bilety miesięcznie

Co dalej? Zgodnie z regulaminem zgarniemy po 2 bilety do kina za każdy miesiąc, w którym spełnimy dwa warunki: wpływ 1000 zł na konto (wykluczając wpływy wewnętrzne z naszych rachunków w BGŻ BNP) oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 200 zł. Warunki powinniśmy spełnić w listopadzie, grudniu oraz styczniu.

I to tyle :) Nagrody w postaci biletów do kina zostaną przesłane za pomocą wiadomości e-mail do 5.01, 31.01 i 28.02.2018. Wcześniej zostaniemy również powiadomieni o spełnieniu warunków (dokładnie do 19.12, 15.01. i 19.02).

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • widzialem dzis na innych blogach ta promocje i wszyscy ja wychwalają zupelnie nie wiedzieć czemu. Bilety to sie dostaje w promocjach dla obecnych klientow a nie za zalozenie konta… Brawo admin za rzetelność. Jak zakładać konto w bgz to tylko za min. 3 stówki – inaczej szkoda czasu na przepychanie sie z reklamacjami…

  eh Odpowiedz
  • szczerze mówiąc mocno się zastanawiałem czy promocję w ogóle opisywać. Ale jeśli ktoś chce założyć Konto Optymalne (w końcu darmowe + darmowa karta bez warunków) to lepiej dostać bilety, niż nic :)

   Michał
 • Lekko poza tematem, ale czy ktoś z was używa w parabanku bnpp Android Pay? Ja przedwczoraj przestałem… Bo parabank zafundował mi debet, zaksięgował transakcje Android Pay, zabierając wszystko z salda i dostępnych środków, a blokad nie pozdejmował… I tak czekam tydzień, aż blokady same zejdą. Bo w skuteczność złożonej reklamacji raczej nie wierzę.

  ls5 Odpowiedz
 • Drogi Banku , najlepszy po Słońcem , czekam na II edycję ale taką jak z Grouponem. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Najgorszy bank z jakim się spotkałem po pewnym względem … przez 6 miesięcy NIGDY niczego nie zrobił jak należy sam z siebie … wszystko trzeba zalatwiac reklamacjami … generalnie niezly maja burdel w tym Archeo ;)

  Jox Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy