Getin Online: Aktywna Karta – Szybki Start

Ponad 10 miesięcy temu prześwietliliśmy ofertę Getin Up Aktywna Karta. Wczoraj pojawiła się bardzo podobna promocja w oddziale internetowym banku – Getin Online. Dzięki niej łatwo możemy zyskać prawie 300 zł.

Aktualizacja: Uwaga – Getin podmienił regulamin na nowy i aktualnie oferta jest zdecydowanie mniej korzystna, gdyż trzeba mieć aktywne konto przez 24 miesiące!

Promocja dla nowych klientów

Promocja dedykowana jest dla tych, którzy nie są lub nie byli posiadaczami konta w Getinonline lub Openonline po 1.06.2013 r. Jak nauczyły nas inne promocje tego banku, bycie klientem Getin Up nie przeszkodzi nam w uzyskaniu premii. W promocji nie mogą wziąć udziału wszyscy pracownicy „klonów” Czarneckiego. Promocja trwa od 13.05 do odwołania. W dniu zakończenia promocji Getin Online poinformuje nas o tym na swojej stronie internetowej za pomocą komunikatu.

Co zrobić?

Aby otrzymać nagrodę należy założyć Konto Perfekcyjne (podczas rozmowy z konsultantem zaznaczcie, że chodzi o tę promocję a nie „czyste” konto), zawrzeć umowę o kartę debetową Getin Online oraz podpisać oświadczenie przystąpienia do promocji. Kolejnym warunkiem, na którego spełnienie mamy 7 dni od aktywacji rachunku, jest wykonanie kartą debetową 3 transakcji bezgotówkowych oraz ich rozliczenie w tym terminie. W kolejnych 5 miesiącach (począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po aktywacji rachunku) naszym zadaniem jest wykonywanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Również te transakcje muszą być rozliczone w odpowiednich miesiącach.

Aktywna_Karta_Getin_Online

Nagroda

Maksymalną nagrodą, jaką możemy otrzymać w promocji Aktywna Karta – Szybki Start, jest 300 zł (6 razy po 50 zł). Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od dnia spełnienia warunków uczestnictwa. Nie spełnienie warunków promocji w jednym z miesięcy nie wpływa na otrzymanie premii za inne miesiące.

Konto może być bezpłatne

Opłata miesięczna za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Możemy jej uniknąć zapewniając 1000 zł jednorazowego wpływu na konto (z rachunku zewnętrznego) oraz wydając min. 400 zł kartą miesięcznie (transakcje muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu). Niestety, zgodnie z TOiP, opłaty za kartę nie można ominąć. Wynosi ona 2,99 zł miesięcznie.

Jeśli zastanawiacie się, czy jest możliwe połączenie promocji z Kontem Tanie Zakupy – jak wynika z jej regulaminu:

Promocja nie łączy się z innymi promocjami, których organizatorem jest Bank.

Oprócz kilku haczyków promocja wydaje się być godną uwagi. Za spełnienie warunków sumarycznie zgarniemy od około 222 zł do 282 zł.

Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

PS. To kolejna okazja dodana przez Was w serwisie mamOkazje.pl. Dziękujemy :)

Nie przegap!

Komentarze

 • To może faktycznie warto przypomnieć ofertę – prześwietlimy po południu :)

  Michał Odpowiedz
 • od podpisania umowy jaki termin jest aby otrzymać pin do karty MC -niespersonalizowana GNB

  Czesław Odpowiedz
 • Czy w związku ze zmianą toip można zgłosić sprzeciw i zamknąć konto bez opłat przed końcem 24-miesięcznego obowiązku utrzymania konta?

  karampuk Odpowiedz
 • warto coś napisać o nadchodzących zmianach w opłatach w Getinbanku
  Ja dostałam wiadomość z banku:

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2015 r. Getin Noble Bank S.A. wprowadza zmiany w:

  Tabeli prowizji za czynności bankowe oraz opłat za inne czynności dla Klientów detalicznych w obszarze Getin Banku:
  zmiany dotyczą wszystkich wydanych i nowych kart debetowych: Visa Debit, Visa SimplyOne oraz MasterCard i MasterCard Display,
  opłata za miesięczną obsługę karty debetowej wyniesie 6,99 zł miesięcznie lub 0 zł dla Klientów posiadających w danym miesiącu kalendarzowym rozliczone transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł,
  powyższa opłata od 4 maja 2015 r. nie dotyczy Klientów do 28 roku życia, opłata ta wynosi bezwarunkowo 0 zł,
  prowizja za wypłaty gotówki w Polsce z bankomatów innych niż Euronet i Planet Cash wyniesie 3,5% min. 5 zł (istnieje możliwość uzyskania co miesiąc zwrotu tych prowizji po spełnieniu warunków oferty Pakiet Korzyści „Mój Bank”),
  prowizja za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą wyniesie 4,5% min. 10 zł.
  Przypominamy jednocześnie, że od 1 kwietnia 2015 r. prowadzenie Konta Getin UP oraz Konta Słonecznego przez obecnych i nowych Klientów jest bezwarunkowo bezpłatne.

  Tabeli Oprocentowania Kont Osobistych i Kont Oszczędnościowych dla Klientów Indywidualnych w Getin Banku:
  zmiany oprocentowania wynikają z obniżki stóp procentowych NBP w dniu 6 marca 2015 r. oraz tym samym zmiany stopy WIBOR dla 6-miesięcznych pożyczek na rynku międzybankowym,
  oprocentowanie wszystkich Kont Osobistych prowadzonych we wszystkich walutach, w tym w złotych, wyniesie 0 %,
  oprocentowanie Kont Oszczędnościowych prowadzonych w złotych zmieni się zgodnie z załączoną tabelą,
  oprocentowanie Kont Oszczędnościowych nadal pozostaje na bardzo wysokim poziomie, w szczególności dla Klientów aktywnie korzystających z Konta Osobistego co jest odzwierciedlone w postaci oprocentowania premiowego.
  Akceptacja powyższych zmian nie wymaga działań z Państwa strony. Jeśli nie akceptują Państwo wprowadzanych zmian, należy do 1 lipca br. złożyć pisemne wypowiedzenie umowy.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią Banku pod numerem: 197 97. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00.

  Z poważaniem,
  Getin Noble Bank S.A.

  Pola Odpowiedz
 • Czyli teraz i konto ,i karta są darmowe dla ludzi poniżej 28 roku życia. Opłaca się więc zgarnąć te trzy stówki, kto jeszcze tego nie zrobił ;)

  Kto jest jednak zainteresowany pakietem korzyści (konto oszczędnościowe 4% do 10tys.) nadal musi zapewnić wpływ na konto i obrót kartą 300pln.

  woralus Odpowiedz
 • czyli jak mam załozone konto w ehgtin za 5 transkacji 50 złoty to w maju i czerwcu po 50 zloty i w lipcu zamknac konto

  Robert Odpowiedz
 • Zmiany tyczą się też konta swobodnego?? Łoł. Getin do tej pory nie tykał starych kont…

  rumburak1 Odpowiedz
 • Ja mam kartę MC DEBIT PAY PASS EGETIN.
  Jej też się tyczą opłaty?

  rumburak1 Odpowiedz
 • Zablokować ją czy zastrzec. Może artykuł na ten temat?

  rumburak1 Odpowiedz
 • Podobnie pewnie zrobi kuzynek Idealny Bank. Póki co stare konta są bezwarunkowo bezpłatne.

  mrekin Odpowiedz
 • Szanowny Adminie może znajdziesz chwilkę na artykuł o promocji po tych zmianach? Będziemy wdzięczni :-)

  włodek Odpowiedz
 • Tez jestem zainteresowana :)

  Justyna Odpowiedz
 • 1 7 8 9

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy