Gruper: 210 zł za założenie Konta 123 od BZWBK

Dziś na gruperze pojawiła się możliwość nabycia kuponu, który upoważnia do zgarnięcia nawet 210 zł premii za założenie Konta 1|2|3 w Banku Zachodnik WBK. Choć początkowo wydaje się to całkiem niezłą kwotą, to po zgłębieniu się w warunki nie jest już tak dobrze – w porównaniu do dawnej promocji 700 zł na Koncie Godnym Polecenia jest wręcz słabo.

Konto 123 z premią na gruper.pl

Tylko dla nowych klientów BZWBK

Standardowo z promocji wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy względem 1 września 2014 posiadały konto osobiste w złotych prowadzone w BZWBK. Dodatkowo wprowadzone jest ograniczenie w ilości kuponów – tylko 500 osób skorzysta z promocji Konta 1|2|3, choć organizator zastrzega możliwość zwiększenia liczby.

Tylko czy będzie co zwiększać?

40 zł premii za wydanie 500 zł

Pierwsza część premii w wysokości 40 zł przyznana będzie osobie, która do 30 września wypełni wniosek internetowy o konto z linku otrzymanego po zakupie kuponu. Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podanie numeru komórki do kontaktu.

Jeśli do 31 października 2014 podpisana zostanie umowa o Konto 1|2|3 oraz wykonamy minimum 5 dowolnych transakcji na łącznie 500 zł (do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy) – bank wypłaci nam nagrodę w wysokości 50 zł (do ostatniego dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków).

Jak widać nie jest źle. Kolejne 150 zł będzie jednak dużo trudniej zgarnąć. Dlaczego?

150 zł w ramach podwojonej premii za rachunki

Na wstępie trzeba wyjaśnić, że konto 1|2|3 oferuje standardowo zwrot 1-3% od rachunków za gaz, prąd, telefon. A w skrócie – w promocji na gruperze klient uprawniony jest do podwójnego zwrotu.

Aby zgarnąć premię konieczne jest dostarczenie najpóźniej do 31 pażdziernika do dowolnego oddziału faktury za prąd, gaz, telefon. Do tego konieczny jest wpływ minimum 2000 zł w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli na dodatek wydamy kartą 500 zł w tym samym miesiącu co wpływ – w końcu bank odda nam podwojoną premię za rachunki, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Analogicznie sytuacja wygląda w kolejnych dwóch miesiącach, co łącznie daje 150 zł zwrotu.

Tu pojawia się jednak pytanie – ile faktycznie zarobimy? Jeśli łącznie wydajemy na rachunki 500 zł miesięcznie to zwrot wyniesie 10 – 30 zł (1/2/3% razy podwójna premia). Nie jest to zbyt duża kwota przy tak dużych wydatkach, choć z drugiej strony bierze się „z niczego”. Z drugiej strony warto również pamiętać, że co miesiąc będziemy musieli wydać 500 zł kartą bez żadnej nagrody.

20 zł do salonów Empik

Ostatnie 20 zł jest dosyć łatwe do zgarnięcia – wystarczy do 31 października pobrać aplikację BZWBK24 mobile na telefon lub tablet oraz wykonać dowolny przelew na rachunek obcy, Przelew24, płatność za zakupy mobilne, doładowanie telefonu bądź otworzyć Lokatę Mobilną. Mamy na to czas do końca miesiąca po miesiącu aktywacji konta.

Szczegóły promocji „Premia z kontem 123” w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Cashback WBK jest smieszny, teraz jest za prad/gaz/telefon niedlugo bedzie tylko na kwiaciarnie i domy pogrzebowe

  reaver Odpowiedz
 • A czy jak jestem klientem bzwbk ale mam konto z oferty Kredyt Banku to moge skorzystac z promocji?

  qwerty Odpowiedz
 • Nie, posiadasz konto w BZ WBK, to że kiedyś to był KB nie ma żadnego znaczenia.

  admian Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy