110 zł za eKonto dla młodych od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja mBanku przeznaczona dla osób młodych. W zamian za założenie eKonta możliwości zgarnąć możemy do 110 zł premii za spełnienie banalnie prostych warunków :)

110 zł premii za eKonto dla młodych

110 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2017. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017. Posiadanie innych produktów mBanku (nawet o tych numerach!) nie wyklucza z promocji.

Ponieważ promocja dotyczy rachunku dla młodych, to ustalony jest również przedział wiekowy – z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat, ale nie ukończyły jeszcze 24 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że najpóźniej 30.06.2020 złożymy promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpiszemy umowę z bankiem.

I możesz więcej

W samej promocji będziemy natomiast mogli zgarnąć trzy typy premii – każda po 20 zł. Za spełnienie ich wszystkich zgarniemy dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Czas na ich spełnienie mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

A co musimy zrobić?

Pierwsze 20 zł zgarniemy za wykonanie minimum dwóch płatności telefonem. Zgodnie z regulaminem:

Za płatność telefonem rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.

Drugą premię zgarniemy za wykonanie dwóch przelewów na numer telefonu, co rozumiane jest jako:

przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy
zarejestrowany w usłudze BLIK.

Wreszcie bank przyzna nam trzecią premię za ustawienie aktywnego celu oszczędzania, czyli… przelanie na rachunek oszczędnościowy (umożliwiający regularne oszczędzanie) minimum 10 zł. Dokładnie:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 10 zł.

Łatwo zauważyć, że spełnienie powyższych warunków nie powinno być specjalnie trudne, dlatego spokojnie możemy założyć, że zgarniemy dodatkową premię (50 zł). Razem bank zapłaci nam 110 zł – wypłacane do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Całość promocji świetnie obrazuje tabela opublikowana w jej regulaminie:

Warunki promocji mBanku dla młodych z premią 110 zł

eKonto możliwości – opłaty

Z technicznego punktu widzenia eKonto dla młodych nosi nazwę „eKonto możliwości” i jest dostępne już od 13. roku życia (choć przypominam, że premię mogą zgarnąć jedynie osoby dorosłe). Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak posiadanie karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty za granicą (10 zł), przy czym 3 pierwsze wypłaty w miesiącu są darmowe. Oznacza to, że rachunek ten może być świetnym kontem „na start” dla osób młodych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Potrzebuję konta dla 13-latka, jest teraz jakaś fajna promocja? Albo czy jest szansa w najbliższej przyszłości? A jeśli nie, to co polecacie (nawet bez promocji)? Tu chyba wybór jest większy, niż dorosłych kont, bo z bezpłatnością jest łatwiej? Czy w każdym banku rodzic musi mieć też swoje konto?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/konta-osobiste/pko-konto-pierwsze/

  PKO ma całkiem fajne darmowe konto bez karty, a jak ma być z kartą to dwie płatności na miesiąc żeby było za darmo. Rodzic nie ma obowiązku otwarcia rachunku dla siebie. Z tego co kojarzę co jakiś czas jest promocja z jakimiś bonami np do H&M lub biletami do kina.

  Młody może mieć aplikacje IKO i korzystać z niej w pełni – przelewy, blik, wszystko ma. Może też mieć konto oszczędnościowe w molochu na 2,5% do 10.000 (warunek – co miesiąc coś ma wpłynąć na nie minimum 20 zł), nadwyżki na 1,6%.

  Rodzic dopisany jako przedstawiciel ustawowy, ma wgląd w konto, po 18-stce automatycznie jest odpisywany z konta a samo konto zamienia się w konto dla młodych.

  Do otwarcia rodzic z dowodem + młody z dowodem/paszportem/ważną legitymacją szkolną.

  Tyle wiem o kontach <18.

  Anom Odpowiedz
 • 01.01.2017 ?
  3 letni okres karencji ??? Myślałem że tak długich okresôw już nie ma….

  IreneuszN Odpowiedz
  • w kilku bankach mam dozywocie (bez mozliwosci wczesniejszego ubiegania sie o mozliwosc zalozenia wniosku o konto promocyjne)

   aaaa
  • Najwyższy wymiar kary w polskim kodeksie bankowym…

   pws
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy