ING: do 30 zł bonusu za płatności BLIKiem w internecie

Zakończona

Ruszyła promocja ING Banku Śląskiego dla obecnych posiadaczy Konta osobistego z Lwem. W zamian za płatności BLIKiem w internecie zgarniemy do 30 zł bonusu.

30 zł bonusu od ING za płatności BLIKiem w internecie
Niestety podstawowym wymogiem promocji jest konieczność bycia zaproszonym przez bank poprzez wiadomość w systemie Moje ING. Jeśli mamy to szczęście i otrzymaliśmy taką wiadomość to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i zgłosimy swój udział. Mamy na to czas od 1 do 31 października.

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć obiecane 30 zł? Bardzo proste. Bank nagrodzi nas 5% zwrotem za wszystkie transakcje BLIKiem w internecie w okresie trwania promocji, czyli od 1 do 31 października. Oznacza to, że aby zgarnąć maksymalny zwrot konieczne jest wydanie 600 zł. Biorąc pod uwagę, że BLIK dostępny jest już w wielu miejscach (m.in. na Allegro) – nie powinno to być problemem. Oczywiście jeśli wydamy mniej, to zgarniemy proporcjonalnie mniej.

Premia zostanie wypłacona do 20 listopada 2017, o ile będziemy ciągle aktywnym posiadaczem konta. Co ciekawe w tej promocji bank pobiera 19% podatku dochodowego, ale równocześnie dorzuca od siebie nagrodę na pokrycie go. Realnie więc wychodzimy na zero.

Szczegóły w regulaminie.

PS. Jeśli nie masz konta w ING, to tylko do 18 października możesz zgarnąć 100 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • ciekawe jak wybierają ludzi do zaproszenia, ja mam u nich konto 3 miesiące, nie mam zainstalowanej apki więc i blika nie używam. Teoretycznie jestem dobrym kandydatem do zaproszenia ale go nie dostałem :)

  Herman Odpowiedz
 • kondrat wszystko wyżera

  karampuk Odpowiedz
 • Wygląda mi na to, że to oferta do osób, które jeszcze nie mają apki mobilnej, a więc odpadam niestety

  Katarzyna Odpowiedz
 • Ja tylko cały czas dostaję od nich róźne oferty ubezpieczeń. Kicha.

  Mahyn Odpowiedz
 • Posiadam apkę (korzystam regularnie) i zaproszenie otrzymałem.
  Nie wiem jeszcze tylko co z nim dalej pocznę – pomysłów na wykorzystanie BLIKa mam niewiele…

  Bogy Odpowiedz
  • „pomysłów na wykorzystanie BLIKa mam niewiele”
   — nie robisz zakupów w Internecie? Jeśli tak, to w polskich sklepach niemal zawsze można wybrać płatność Blik (często nie ma płatności kartą, albo jest za dodatkową prowizją, ale z Blikiem nie ma tych problemów).

   Don Quijote de la Mancha
  • Mowa oczywiście o pomysłach internetowych, takie wydatki ad hoc nie zawsze udaje mi się znaleźć, a wspomniane 5% nie jest wystarczającym bodźcem dla generowania nowych potrzeb zakupowych :). Sklepy stacjonarne OK, ale w/w promocja to „Bonus za płatności BLIKIEM w Internecie”. Do końca października jeszcze trochę czasu jednak zostało…

   Bogy
 • Widziałem dzis w oddziale ING jakies pismo dot. OKO od dzis, jakas promo na 3% na koncie oszczędnościowym, szczegółów nie dojrzalem ale trzeba przystąpić przez moje ing lub cos takiego, sorki za lakonicznosc ale tyle dojrzalem

  Zuk Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował wypełnić formularz bez zaproszenia? Przepuszcza system czy nie?

  abc Odpowiedz
 • A potwierdzenie na email przychodzi? bo u mnie nic.

  Pekin Odpowiedz
 • ja dostałem zaproszenie wypełniłem formularz ale potwierdzania na maila nie dostałem. Dodam jeszcze że dotychczas nie miałem zainstalowanej aplikacji ale czy to główne kryterium? raczej nie.

  Mariusz Odpowiedz
 • Wczoraj lekko „przyszczekalem” poprzez MojeING, aby podali konkretnie jakimi kryteriami i jakimi kategoriami sugeruja sie przy wyborze poszczegolnych klientow do tej promo & czy stosuja system „rzadowy” lepszego i gorszego sortu!?
  Odpowiedz najbardziej lakoniczna i najbardziej splycajaca jaka tylko mogla byc: Przykro nam, ale nie ma mozliwosci dopisania dodatkowych klientow do w/w promocji gdyz jest ona juz aktywna, a lista zaproszonych zostala zamknieta.
  Dzis po odczytaniu juz mialem wydrzec jape, ze nie odpisuja na temat i centralnie klada laske na klienta, a tu w trakcie pisania dostalem zaproszenie tyle tylko, ze do promocji OKO na 3%, wiec potraktowalem to jako „zadoscuczynienie” i dalem sobie spokoj;)

  Mickey Odpowiedz
 • Zarzuć regulamin tej promocji ;)

  abc Odpowiedz
 • następna promocja dla wybranych klientów – kurde banki przebierają jak w ulęgałkach a wystarczy rzucać promocje dla wszystkich jeśli celem jest zebranie kapitału to osoby chętne na 3 % mimo że tylko 10000 zł się znajdą ….- TMUB na zaproszenie ING na zaproszenie – dla wyjadaczy nic nie zostanie….

  zenek64 Odpowiedz
  • albo po prostu wiemy o coraz większej liczbie takich promocji, bo zawsze ktoś z czytelników zostanie zaproszony i podeśle… choć nie ma się co oszukiwać – profilowanie klienta i wysyłanie zaproszenia nieaktywnym (w danym obszarze) to najprostszy sposób na zwiększanie określonych wskaźników

   Michał
  • Myślenie, że celem takich akcji jest zebranie kapitału jest naiwne, a wyjadacze nie są najbardziej atrakcyjną grupą dla banksterów, chociaż przydatną.

   abc
  • @Zenku, Myślenie, że celem takich akcji jest zebranie kapitału jest naiwne, a wyjadacze nie są najbardziej atrakcyjną grupą dla banksterów, chociaż przydatną, aby można było ją uruchomić, kiedy zajdzie taka potrzeba.

   abc
  • niestety większość ludzi nie wychodzi z założenia nie używam zamykam – jakby wychodzili z takiego założenia to zamiast pchać kasę w zwiększenie aktywności „nieaktywnych” przeznaczyliby ja w pozyskiwanie nowych (skracając karencje by tych nowych było dużo). Choć racja z niektórych kont korzysta się w minimalnym zakresie tylko by zdobyć premie a bankom zależy by robić coś więcej niż minimum

   zenek64
  • Na nieaktywnych to własnie banki własnie zarabiają… patrz moja teściowa tylko doplaca do oka i trzyma latami na tym nędznym oprocentowaniu na oko w ing (aktualnie chyba 0,7%?)… po co mieliby ja aktywować jak im za darmo kasę pcha, tylko dlatego, że ma blisko banku i nie chce słyszec o innym.

   Pola33
  • Pola, ale „aktywowanie” mnie miałoby dla nich sens, po jakiejś promocii zostawiłem sobie to konto głównie dla wprowadzanych wpłatomatów z Blik (choć później wpadły też promocje z przelewem wynagrodzenia i regularnym inwestowaniem), kartę mam tylko HCE, więc mam wszystko za darmo, ale nie używam, bo mam mnóstwo innych kont (nawet przelewając tam „wynagrodzenie” natychmiast je wylewałem), ale w necie najchętniej płacę właśnie Blikiem.
   Gdybym dostał taki moneback, to na pewno zachęciłoby mnie to do płacenia właśnie Blikiem od ING, przy okazji musiałbym mieć na tym ror jakąś kasę, może więc czasem używałbym jej np. do płacenia w sklepach stacjonarnych (HCE) lub opłacania rachunków…

   Ale nie, to nie! ?

   Don Quijote de la Mancha
  • ale dobrze wiemy ze jak potem znajdzie sie bank co da jeszcze mniej np 20 zl za blika to tam sie przeniesiesz z ing :)

   aaaa
 • znowu tylko dla zaproszonych promo na OKO – 3% do 10k na 3 miesiące. Żona dostała a ja nie

  karampuk Odpowiedz
 • mowia ze platnosci w sklepach internetowych – czyli np. rachunki zaplacone przez bramke bluemedia w orange.pl mcc4900 to sie lapie czy nie ? bo w regulaminie nie ma wykluczen

  maxpl Odpowiedz
 • no bo nie wiem czy placenie rachunku lapie sie pod „sklepy internetowe” :)

  maxpl Odpowiedz
 • Istotną informacją, którą chyba tutaj przegapiłem jest fakt, iż konieczne jest wykonanie min. 2 transakcji Blikiem. Otrzymałem sms-a od ING, który mnie oświecił w tej materii, co potwierdziłem w zapisie regulaminu. Adminie, może warto dodać takie info do opisu, bo zwykle polegamy w promocjach na takich oto „kruczkach” :)

  Bogy Odpowiedz
 • Dostał ktoś już może zwrot z ING ? Ja jeszcze nie, ale oni to chyba zawsze w ostatnim dniu (dniu „do”) wypłacają premie z promocji ?

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • Zameldowala sie premia za platnosc BLIK 30 zł :)

  koles Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy