Inteligo: 100 zł za założenie konta w XII edycji programu poleceń „Mam Inteligo”

Wystartowała XII edycja programu poleceń „Mam Inteligo”. Znów nowi klienci banku zgarnąć mogą 100 zł na start, a obecni klienci – 50 zł za polecenie konta. Zasady, niezmiennie, całkiem łatwe do spełnienia.

100 zł za założenie konta Inteligo

100 zł dla nowych klientów Inteligo

W zasadzie największym problemem programu poleceń Inteligo jest fakt, że bank jako nowych klientów uznaje tylko tych, którzy:

w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont

Pomimo tego, że bank wyklucza wszystkich klientów 3 lata do tyłu (czyli od 9.11.2013) to dobra wiadomość jest taka, że nie liczą się tu klienci PKO BP. Inteligo działa bowiem w oparciu o osobną umowę ramową, jako bank internetowy. Dlatego jeśli posiadasz konto w PKO BP, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgarnąć 100 zł od Inteligo.

Aby zdobyć tytułową premię konieczne będzie złożenie wniosku internetowego wraz z podaniem kodu polecającego. Najprościej uzyskać taki kod od znajomego posiadającego konto Inteligo (znajomy wcześniej musi się zarejestrować do programu poleceń). Jeśli nie znacie takiej osoby – piszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy kod.

Mam Inteligo - kod promocji
Zwróć uwagę, czy podczas składania wniosku widoczne jest pole do podania kodu

Co dalej? W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy (przez kuriera) będziemy musieli wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do konta. Oprócz tego konieczne będzie wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł. Co istotne: w obu przypadkach transakcje musimy dokonać w sklepie „naziemnym” – wyłączone są bowiem operacje internetowe.

To w zasadzie tyle. Bank zobowiązuje się dokonać wypłaty premii w ciągu 75 dni od dnia zakończenia jednego z jej etapów (do 9. grudnia, 9. stycznia, 9. lutego), jednak nie warto się przywiązywać do tych dat – doświadczenie pokazuje, że premia jest wypłacana w znacznie krótszym czasie.

Istotnie jest tylko to, aby pamiętać, że czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 9.02.2017. W związku z tym ostatnie wniosku o konto powinny być złożone z końcem stycznia – tak będzie dla was najbezpieczniej.

Ile kosztuje konto Inteligo?

Inteligo to jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Nieważne więc czy będziemy aktywnie korzystać z konta czy nie – nie zapłacimy za jego prowadzenie ani grosza.

Nieco inaczej jest z kartą debetową – opłata za jej posiadanie wynosi 4 zł miesięcznie, jednak wystarczy wydać 100 zł miesięcznie aby bank nie pobrał tej opłaty. Nie ma znaczenia czy wybierzemy kartę MasterCard, czy Visa. Oczywiście jeśli z karty nie będziemy korzystać (np. po spełnieniu warunków promocji) to bez problemu możemy ją zamknąć.

A jak z wypłatami z bankomatów? Darmowe są wypłaty z urządzeń PKO BP oraz BZWBK. Za inne zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę.

Dodatkowe premie dla firm i aktywnych polecających

Na koniec warto dodać, że regulamin promocji pozwala również zgarnąć 100 zł firmom, którym zostanie polecone Konto Inteligo. Tu warunku są nieco inne – zamiast transakcji IKO liczy się przelew do ZUS (szczegóły w regulaminie promocji). Bank zapłaci również 1000 zł osobie, która poleci najwięcej kont. Druga osoba zgarnie 600 zł, trzecia – 300 zł.

PS. Warto również pamiętać, że dzięki innej promocji PKO BP do zgarnięcia mamy dodatkowe 10 zł premii. Wystarczy przelać pieniądze.

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja godna polecenie w przeciwieństwie do PKO gdzie „konto za zero” jest płatne, nawet po zamknięciu karty i cichaczem okradają a potem reklamacje uznają :( W Inteligo takich „jaj” nie ma.

  jojo Odpowiedz
  • To prawda. Znam osoby, które używają to konto od lat i są zadowolone. Bardzo niski limit wydatku kartą żeby była darmowa. Trzeba jedynie uważać na bankomaty (lub jak ja – praktycznie nie korzystać) i mamy wszystko za free bez stawania na palcach.

   Michał
  • dodatkowo jak ktoś ma >200 tys zł to ma na koncie oszczędnościowym Inteligo 1,8 % NA STAŁE – może oprocentowanie nie powala ale fakt że nie trzeba NIC kombinować tylko włożyć i procentuje i jedna wypłata w miesiącu jest za darmo więc dostęp do pieniędzy jest zawsze ma też swoich zwolenników :-)

   zenek64
  • A w promocji PKO, po spełnieniu warunków, w oczekiwaniu na nagrodę nie ma jakiegoś obejścia obrotu kartą >500zł, żeby konto było faktycznie bezpłatne?

   Morti
  • obejścia dwa: płacić 300 zł (bo tyle wymaga TOiP, nie 500 zł :)) albo być młodym i skorzystać z Konta dla Młodych :)

   Michał
  • 300? Nie 200?

   Andrzej
  • wiem to nie ładnie post pod postem ale właśnie sobie przypomniałem że po spełnieniu warunków a czekając na wypłatę wystarczy tylko 100zł obrotu…

   Andrzej
  • Inteligo jest w pytkę – założyłem sobie po ukończeniu 18 r.ż. I do tej pory, kilkanaście lat je dzielnie mam. Malo kto pamięta, ale na początku był to bank niemiecki i razem z mBankiem rewolucjonizowały naszą bankowość.
   No i od tamtej pory nazbierało się już ze 3 kg różnych kart płatniczych, ale Inteligo zostało. Nawet numer konta znam na pamięć i to chyba główny powód, dla którego konto trzymam, bo wszędzie gdzie potrzeba natychmiast podaję. Gdy kartę płatną, to zrezygnowałem z niej, ale nie wiem czy wzorem starszego brata, nie wystarczy obrócić 100 zł miesięcznie BLIKiem. Ech te sentymenty :)

   paranoix
 • Jaki to nowoczesny sprzęt trzeba mieć do płacenia tym IKO , tablet z bnp nie da rady ? W jaki sposób zamknąć później kartę i konto , da się jakoś zdalnie bez kontaktu z konsultantem ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Tablet nie przejdzie (przynajmniej u mnie – tablet o City :) ) konieczny telefon. Karta zamykana poprzez system 0 problemu, konto listem poleconym więc odlicz od tych 100 zł te 4,20 :) Ja w jednym liście wysłałem 2 wypowiedzenia więc 2,10 jestem do przodu :) Razem z zoną zgarnęliśmy 250 zł.

  jojo Odpowiedz
  • bardzo ładny wyniki :-)

   Michał
  • Dzięki za konkretna odpowiedź . Tylko przez to IKO i telefon z drutem się wstrzymuje . A czy tabletem z Windowsem tez zapłacić nie da rady , nie ma w tym IKO możliwości wygenerowania jakiegoś czeku do płatności tak jak przy bliku ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • „Tablet nie przejdzie …. konieczny telefon. ”
   W promocji PKO też chciałem założyć konto ale jako posiadacz tradycyjnego fona miałem przechlapane, tutaj też bym założył (i to na dłużej) ale znowu IKO :(( W sumie to strzelają do własnej bramki nie robiąc żadnej furtki dla takich jak ja

   zene
  • „Pomimo tego, że bank wyklucza wszystkich klientów 3 lata do tyłu”

   Ponieważ bank wyklucza nie tylko takich jak wyżej ale i posiadających tradycyjne telefony, na których nie można zainstalować stosownej aplikacji IKO (a trochę takich widzę na Waszym portalu), to pomyślałem czy nie moglibyście organizatorom (PKO BP, Inteligo) podpowiedzieć, że jest dosyć spora grupa posiadaczy tradycyjnych fonów, którzy chętnie wzięli by udział w promocji i założyli konto w Inteligo na dłużej (np. ja) i w związku z tym czy dla tej grupy, bank nie mógłby zmodyfikować warunku z IKO na rzecz jakiegoś innego wymogu.

   Coś podobnego bank zrobił na rzecz firm, wprowadzając zamiast wymogu transakcji IKO, przelew do ZUS.
   A tak to mi przejdzie koło nosa 100 zł a wam 50 zł. Może więc Adminie wysłać im odpowiedniego maila do ichniego działu promocji ? no chyba, że masz „gorącą linię” ;)

   marek-b
  • Myślę , że Admin powinien mieć bezpośrednia linie do każdego banku z pominieciem sekretarki a jak nie ma to banki powinny szybko o tym pomyśleć . xyz

   prawdziwy-xyz
 • O i to jest dla mnie lepsza opcja od mBanku! Dzięki :) rozejrzę się tylko czy ktoś ze znajomych ma konto, a jak nie to się zgłoszę!

  Klaudia Odpowiedz
 • pobierz iko na urządzenie i samo Ci powie czy da się zainstalować. Też mnie to hamowało przed tą promocją ale się przełamałem i iko już mi nie straszne aczkolwiek nie mam zamiaru na stałe tego używać.

  jojo Odpowiedz
  • No tak , zapomniałem , że nie trzeba być juz klientem aby iko próbować zainstalować . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Jeszcze co mnie wstrzymuje to te pity , czy w tej edycji obowiązują i jak było w poprzednich ? Jakieś praktyczne doświadczenia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem? rejestruję się, podpisuję umowe, robię te dwie transakcje, wypłacają mi stówkę i mogę zamykac konto? I to juz? :)

  chybaty Odpowiedz
 • Czy udział w promocji uwarunkowany jest udzieleniem zgód marketingowych?

  asta Odpowiedz
  • Nowy klient nie musi wyrażać zgód. Jest dobrze pamiętam jedynie osoby polecające muszą.

   Michał
 • Można podać w tym banku ten sam nr tel. do autoryzacji u dwóch osób ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Che che, dobry żart !

   Nawet jeden klient tego Banku musi mieć dwa różne numery telefonów, o ile chce korzystać z IKO, a w PKO i Inteligo ma rachunki.

   Bogdan
 • A to się zmartwilem , skąd tu wziąć inny nr na pół kompanii . A zdawałoby się , że to taki bank porządny a nie w tyle za Afryką . Jak na razie same przeszkody , jak nie iko to telefony . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • W to pole wpisuje się jakiś „kod” czy numer telefonu polecającego bo takie info wyskakuje przy kliknięciu na znak zapytania przy tym polu …. swoją drogą poproszę kod/nr na priv :)

  Max Odpowiedz
 • „co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej” <- to jest tak pokrętnie napisane, że nie wiem, czy regulaminowo może to być kilka transakcji byleby wydać w sumie minimum 200 PLN kartą. Jak Wasze doświadczenie? Czy ktoś rozporządził tą kwotą w kilku transakcjach? Pytam, bo nawet ciężko byłoby napisać reklamację. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Ola Odpowiedz
  • co najmniej jednej czyli może być jedna, 3.. 5.. 15…
   Jest napisane tak jak powinno.
   Chodzi o to żeby kartą wydać min. 200zł w czasie 30 dni i min. 10zł blik-iem
   Bardzo miła łatwa i przyjemna promocja. Premia wypłacana znacznie szybciej niż podane w regulaminie.

   Andrzej
  • Dzięki Andrzej

   Ola
  • według mnie regulamin w tej kwestii nie jest do końca precyzyjny. Niby piszą o co najmniej jednej transakcji na kwotę 200zł ale z drugiej strony co w przypadku jednej transakcji może oznaczać „łączna kwota 200zł”. Może jest ktoś kto korzystał z poprzednich edycji i może wyjaśnić jak to traktować?

   asta
  • jest napisane co najmniej 1 transakcja co oznacza że możesz wydać min 200zł płacąc 1 raz a łączna kwota 200zł oznacza że tych transakcji może być jak wcześniej pisałem.. 1.. 3.. 5.. 15..
   Już prościej tego nie potrafię wytłumaczyć.

   Korzystałem z poprzedniej edycji i jest jak wyżej.

   Andrzej
 • Dobra oferta.

  Zbyszek Odpowiedz
 • chcąc otworzyc konto z polecenia i po wypelnieniu wszystkich danych pisze , że takiej strony nie ma… – wie ktos czemu tak sie dzieje ?

  karolina Odpowiedz
  • w zasadzie nie ma strony z poleceniem..
   zakładasz konto normalnie na stronie i tylko podajesz kod polecający

   Andrzej
 • To robie tak i laduje sie strona po czym pisze, ze str zostala usunieta i nie da sie zalozyc

  Karolina Odpowiedz
 • takie cos pojawia sie:
  Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Prawdopodobnie została
  skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.

  Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę startową naszego serwisu inteligo.pl.

  karolina Odpowiedz
  • Poczekaj do jutra albo do konca weekendu..
   Duzo bankow ma teraz jakies prace techniczne. Moze ibw tym tak jest

   Andrzej
 • Admin
  Napisałeś że

  „będziemy musieli wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o wartości min. 200 zł”

  a czy to nie jest tak że łączna ilość transakcji o min 200 zł ?

  Artin Odpowiedz
  • no tak, to implikacja tego co napisałem. Przynajmniej jedną, czyli mogą być równie dobrze dwie, trzy, n… ;)

   Michał
 • Czy oferta dotyczy również kont dla osób małoletnich (które ukończyły 13 lat). Jeśli tak to jak wygląda procedura otwarcia takiego konta. Chciałbym zrobić tak: dostaję kod, otwieram konto, polecam małżonkę, ona otwiera konto. Czy ona może polecić naszego syna?

  mtmcz Odpowiedz
 • Poproszę kod/nr na priv :)

  anatol Odpowiedz
 • Mógłbym prosić o kod do polecenia? i przy okazji pytanie, czy da się to konto założyć przelewem z innego banku? bo nie mam czasu czekać na kuriera, a z nimi to różnie bywa, więc jeden dzień byłby stracony prawdopodobnie…

  Mieczyslaw Odpowiedz
 • Poproszę kod do polecenia .

  anatol Odpowiedz
 • Oprócz tego konieczne będzie wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł. Co istotne: w obu przypadkach transakcje musimy dokonać w sklepie „naziemnym” – wyłączone są bowiem operacje internetowe – krótko i na temat – w jaki sposób i gdzie można to zrobić skoro internetowe są wyłączone ?

  alvin Odpowiedz
 • Dobry wieczór,

  o co chodzi z powiadomieniami SMS? Przy wypełnianiu wniosku pojawił się u mnie następujący komunikat:
  Informujemy, iż w dniu podpisania umowy zostaną uruchomione Powiadomienia SMS na Twoim Koncie.
  W ramach promocji przez dwa miesiące od dnia podpisania umowy o pierwsze Konto Inteligo powiadomienia są wysyłane bezpłatnie.

  Justyna Odpowiedz
  • To znaczy ze bedziesz dostawac sms o kazdym ruchu na koncie. Zaplacisz w sklepie – sms, zrobisz przelew – sms, wplynie jakas kwota na konto – sms
   Pierwsze 2 miesiace ta usluga jest bezplatna pozniej jesli jej nie wylaczymy kosztuje 5zl

   Andrzej
 • Poproszę o kod polecenia :)

  Bodziak Odpowiedz
 • Umowa podpisana, konto założone. Teraz „polecę je” mężowi ;) Trochę trwał cały proces, od złożenia wniosku, ale ważne że już działa. Teraz tylko wypełnić warunki i zgarniać wisienki ;) Jeśli chodzi o te powiadomienia sms – pierwsze co zrobiłam, to wyłączyłam je na platformie online. Za 2 miesiące mogę o tym nie pamiętać, a do szczęścia mi to potrzebne nie jest.

  Klaudia Odpowiedz
 • Pytanie: Czy aby być osobą polecającą (zgarnąć 50zł) są konieczne do spełnienia jakieś dodatkowe warunki? Czy po aktywacji konta, jak pisze wyżej Klaudia, można od razu polecać konto kolejnej osobie (udostępniając kod)?

  Bodziak Odpowiedz
 • Poproszę kod polecający. Z góry dziękuję.

  warmaschine Odpowiedz
 • jak jest tymi transakcjami w sklepie „naziemnym” ? To znaczy ze nie mogę przez neta zapłacić ale nie poprzez p24 czy inne payu to po prostu kartą, liczą się takie transakcje czy nie ? Przeciez na wyviagu jest „płatność kartą”, wiec powinno się zaliczać chyba ?

  alvin Odpowiedz
  • Nie, Inteligo jest jednym z nielicznych banków które nie zaliczają takich transakcji. Ma być fizycznie, w sklepie:

   co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet

   Michał
 • Może ktoś pomóc? MQdlM może Ty?
  – nie mogę ściągnąć tego IKO,
  – na czym polega ta transakcja IKO? na przelewie?

  Waldemar Odpowiedz
 • A ta platnosc moze byc zblizeniowo telefonem czy musi byc blik?

  Karolina Odpowiedz
 • Ok dzieki :))

  Karolina Odpowiedz
 • Prośba o kod polecenia

  Ginter Odpowiedz
 • Witam, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Wypełniłem formularz, podałem kod polecający, odebrałem przesyłkę od kuriera, uruchomiłem konto internetowe oraz aplikacje mobilną, aktywowałem kartę, zapłaciłem 14,70 blikiem i 280 kartą. Problem polega na tym że nie otrzymałem żadnej informacji na temat tej promocji ani że biorę udział ani tym bardziej że spełniłem warunki, czy to normalne w przypadku tej promocji czy lepiej skontaktować się powiedzmy z infolinią?

  szczepanek.jakub93 Odpowiedz
  • a jak dawno to było? Inteligo ma sporo czasu na wypłatę premii (ponad 75 dni) więc pozostaje czekać. W tej edycji chyba jeszcze nikt nie dostał premii.

   Michał
 • Skąd się wzięło te 75dni? w ramowym regulaminie programu Mam Inteligo jest napisane w Rozdz.6 że Bank sprawdzi czy nagroda przysługuje w terminie do 50 dni kalendarzowych od końca każdego etapu (pierwszy etap kończy się 9 grudnia), a wypłata będzie do 44 dni kalendarzowych od tej weryfikacji. Nijak mi się tu nie zgrywa 75dni ale może coś przeoczyłem.

  asta Odpowiedz
 • myślę że warto także przypomnieć nowym klientom korzystającym z promocji Inteligo że do jutra jest okazja do zgarnięcia jeszcze 10zł za 2 przelewy na telefon. Pula nagród chyba się nie wyczerpała (przynajmniej bank o tym nie poinformował na stronie)
  http://inteligo.pl/aktualnosci/promocje/10-zl-za-przelewy-na-telefon/

  asta Odpowiedz
 • Jeżeli spełniłem warunki promocji to mogę zastrzec kartę i tylko czekac na wypłatę premii czy jednak muszę robić obrót min. 100 zł?

  max Odpowiedz
 • Może ktoś doradzi.
  Jeżeli właśnie wyrobiłam kartą 200zł (większość w listopadzie, w grudniu tylko brakujące 40zł) a jest 6.12 to:
  1) czy zostanie pobrana opłata za grudzień o niewymachanie 100 zł?
  2) jeżeli tak, to czy będzie to 4zł, czy tylko część za 6 dni miesiąca?
  Nie wiem, czy z miejsca zamykać kartę czy czekać aż się operacje w pełni zaksięgują – w tym momencie widzę zablokowane z dziś środki ale dopiero za 2 dni będą w historii transakcji.
  Z góry dzięki za podpowiedź.

  Ola Odpowiedz
  • Zależy kiedy podpisałaś umowę, od tego czasu liczony jest okres rozliczeniowy dla karty debetowej, np. 6.11.-5.12 .W PKO i Inteligo nie jest to miesiąc liczony od 1-30. Jeżeli już w listopadzie zrobiłaś kartą 200 + IKO, spodziewaj się premii na dniach.

   Eva
  • Dziękuję Eva:)

   Ola
 • Wczoraj zaksięgowano 100 zł, nie spodziewałam się tak szybko :)

  Klaudia Odpowiedz
 • Czy jeszcze komuś oprócz Klaudii kto spełnił warunki w I turze (do 9 grudnia) wypłacili już premię? Mnie nie stąd chcę się zorientować czy aby nie jestem pojedynczym przypadkiem.

  Ola Odpowiedz
 • Mi jeszcze nie wyplacili a zdazylam do 9 grudnia ;))

  Karolina Odpowiedz
 • A czy ktos odpowie mi jak placilam blikiem czy ta kwota tez liczy sie do tego obrotu karta 200zl czy nie?

  Karolina Odpowiedz
  • Nie, tu są 2 warunki do spełnienia:
   1) 200zł kartą w punktach stacjonarnych
   2) 10 zł blikiem w punktach stacjonarnych

   Ola
 • Konto zalozylam 14.11, wczoraj tj 15.12 placilam karta i transakcje sa nierozliczone
  … chyba nie zdazylam spelnic warunkow ;(((

  Karolina Odpowiedz
  • Ja zakładałam w listopadzie i wyszłam z założenia, że warunki należy spełnić w miesiącu kalendarzowym, szczerze to nie pamiętam jak było w regulaminie. Zapłaciłam 201 kartą i 10,35 Blikiem.

   Klaudia
 • To w grudniu nadal moge spelnic te warunki zeby dostac premie?

  Karolina Odpowiedz
 • A co z transakcjami zrobionymi karta dzisiaj? Dzis zrobilam 200zl karta plus blik 16zl. Wiadomo, ze te transakcje sa nierozliczone, a 30 dni od zalozenia konta na obrot karta mija mi 17 grudnia… wie ktos co w takim przypadku? Czy to bedzie zaliczone do wyplaty premii?

  Zofia Odpowiedz
 • Dziś wpadła premia za polecenie. Koleżanka niespełna miesiąc temu otwierała konto. Premia wypłacona 2 tyg od spełnienia warunków.

  Krak Odpowiedz
 • Hej, czy po spełnieniu warunków promocji przychodzi jakiś e-mail z potwierdzeniem? Czy dowiem się dopiero po przelewie od banku? Oraz czy w przypadku braku przelewu jest jakiś e-mail pod którym można się z nimi kontaktować?

  Ju Odpowiedz
  • Nie ma maila. Jest przelew ale nie od razu. Rozliczają w 3 etapach (opisane w artykule). Ja spełniłam warunki przed 9.12; przelew dostałam 22.12.
   Kontakty są na stronie. Ja dzwoniłam na infolinię, żeby wyłączyć SMSy ale potem się okazało, że w tym banku wszystko można zrobić na stronie – aż się zdziwiłam, że dziecko PKO jest tak dobrze zorganizowane i przyjaźniejsze w obsłudze niż PKO.

   Ola
 • Proszę o kod polecenia

  Anna Odpowiedz
 • czy przelew Eurocash spełnia warunki do promocji?

  karampuk Odpowiedz
 • Czy ten dodatkowy bonus 10 pln za przelew na telefon jeszcze działa?

  michał Odpowiedz
 • Bardzo proszę o kod polecenia

  arek1985 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy