Przelewaj na telefon z IKO i zgarnij 10 zł od PKO BP

Wystartowała bardzo łatwa promocja PKO Banku Polskiego. W zamian wykonanie dwóch przelewów na telefon bank zapłaci swoim klientom 10 zł.

Przelewaj na telefon i zgarnij 10 zł od PKO BP

Promocja dla tych, którzy nie przelewali

Aby wziąć udział w promocji należy być klientem PKO BP, który posiada przynajmniej jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (również Inteligo). Co ciekawe bank pozwala na udział w akcji również osobom niepełnoletnim, powyżej 13 roku życia – o ile posiadają Konto Pierwsze (lub Inteligo).

Bank wprowadza jednak pewno wykluczenie:

Z Promocji są wyłączeni klienci Banku, którzy od 01.01.2016 roku do dnia poprzedzającego dzień rozpoczęcia Promocji, czyli do dnia 02.11.2016 do godziny 23:59:59 włącznie, zlecili Przelew na telefon z dowolnej wersji aplikacji IKO, połączonej z dowolnym rachunkiem w PKO Banku Polskim lub Inteligo.

10 zł za dwa przelewy

Samo zadanie promocyjne jest bardzo proste. Wystarczy wykonać przynajmniej dwa przelewy na telefon z aplikacji IKO o wartości pojedynczego przelewu min. 5 zł do innego użytkownika IKO lub BLIK. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz propozycji zawarcia umów (w przypadku osób pełnoletnich). Zgody muszą być ustawione przed spełnieniem warunków promocji!

Premia w wysokości 10 zł zostanie wypłacona nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od zakończenia okresu promocji (3.11 – 30.11.2016). W promocji przewidziano 6000 nagród, ale jeśli pula nie zostanie wyczerpana do końca listopada, to promocja zostanie przedłużona do 18.12.2016. Żeby jednak było ciekawiej:

W toku trwania Promocji Organizator ma prawo jednorazowo zwiększyć pulę premii w Promocji do 10 000

Bank poinformuje o zmianach i wyczerpaniu puli promocji na swojej stronie internetowej. Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • O jejku. Całe dziesięć złotych na Boże Narodzenie. To się szynki nakupi. Nie wiem czy jest to atrakcyjne nawet dla tych 13-latków. Paczki fajek się nawet za to nie kupi (jestem niepalący)

  ptok Odpowiedz
  • @ptok: grosz do grosza…

   kotp
  • Nie podoba Ci się promocja to nie bierz udziału. Gdybym nie wykonał przelewu kilka dni temu to bym z pewnością skorzystał.
   PKO wcześniej zrobił taką kumulację dla młodych: 10biletów + 100zł za skorzystanie z polecenia, a teraz można zdobyć 10zł prawie za nic (bo i tak jeszcze czekam na stówkę).

   deloe
  • To co Ty człowieku tu robisz?? Tu każdy 10 zł+10 zł+10 zł….i po roku 3 tyś, 4 tyś, albo i 5 tyś…Ja chcę tylko takie promocje, gdzie siedząc w ciepłym fotelu, za 30 sekund roboty mam na czysto 10 zł.

   Marta
 • Cienki jestem w tych blikach, apkach itd. Mam jednak konto w PKO i aktywną apkę. Co muszę zrobić, jak się do tego zabrać. Nie kumam tego zadania „Wystarczy wykonać przynajmniej dwa przelewy na telefon z aplikacji IKO o wartości pojedynczego przelewu min. 5 zł do innego użytkownika IKO lub BLIK.”
  Kto to jest inny? Przypadkowa osoba co ma dowolne konto, musi też mieć apkę spod PKO. ?

  jojo Odpowiedz
  • Możesz do siebie w innym banku o ile masz tam numer zarejestrowany do przelewów na telefon. Jak nie to prześlij do kogoś z tego blogu, na maila podaj mu swój telefon, a on poda Ci swój. Zrobisz z aplikacji IKO przelew na jego numer 2 razy po 5 zł, a on Ci odeśle. Za 10 zł nie powinien Cię oszukać.

   anusze
 • Czy zakładając konto w PKO w ramach niedawnej promocji z polecenia MAM PKO, te wszystkie zgody mam już włączone, czy też powinienem gdzieś to sprawdzić??

  tomaszkof Odpowiedz
 • Za przelew na numer telefonu w Inteligo za pomoca aplikacji IKO pobierana jest oplata, wiec trzeba o tym pamietac.

  Wojak Odpowiedz
  • Ten bank to kopalnia „niespodzianek”. Lubię wszystkie banki nawet mBank mający problemy z wypłatą premii (dziś wypłacili chyba większość zaległych), wyjątek to PKO BP – jedno wielkie g…o. Założyłem tam konta tylko dla zemsty, premie nie rekompensują utrudnień jakie ten „bank” robi na każdym kroku i to już przy aktywacji i kończąc na zamknięciu.

   anusze
  • Koszt przelewu w Inteligo to 1zł. Premia maleje więc do 8.

   bob
  • Nie pobierają tej opłaty, sprawdzone w wakacje :P

   pws
  • Nigdy nie pobrali mi żądnej opłaty choć przelewam kilka razy w miesiącu BLIKiem na inne konto (w Millenium) więc albo mam za stare konto a pobierają dla nowych albo ktoś kogoś wprowadza w bład

   zenek64
  • Jest promocja do końca roku – brak opłaty za przelew. Cytuję:
   „PKO Bank Polski udostępnia usługę przelewów na numer telefonu bez pobierania dodatkowych opłat do dnia 31 grudnia 2016 r. włącznie.”
   Więcej info tutaj:
   http://inteligo.pl/aktualnosci/produkty/nowa-wersja-aplikacji-iko/

   emdżej
  • no tak to było by zbyt piękne aby przelewy natychmiastowe między swoimi kontami były za darmo na zawsze – ciekawe jak inne banki do tego podejdą i czy data 31 grudnia 2016 jest ostateczna czy jest to „promocja ciągła”

   zenek64
 • Nigdy nie robiłem przelewu na telefon więc mam pytania:
  1. Przelewając z IKO na telefon innego użytkownika posiadającego IKO gdzie te pieniądze znajdą się ? Na jego rachunku w PKO czy gdzie indzej ?
  2. Czy jako klient PKO Konta za zero przelewy na telefon są bezpłatne ?

  Pytający Odpowiedz
  • Ad. 1. Pieniądze trafią na jego rachunek w PKO (ten, który jest pokazywany po zalogowaniu do IKO).
   Wyjątkiem jest sytuacja, w której ten inny użytkownik ma w telefonie zainstalowaną inną aplikację bankową obsługującą przelewy na numer telefonu BLIK i zarejestrował w niej swój numer do odbioru przelewów. Wtedy kasa trafi na rachunek przypisany do tej innej aplikacji bankowej.
   Ad. 2. Zgodnie z tym co napisałem powyżej – obowiązuje promocja do końca roku i przelewy na numer telefonu są bezpłatne.

   emdżej
 • Z innej beczki. Czy też dostaliście z Idea Bank maila ze zmianami w regulaminie? W części dotyczącej prowadzenia rachunków indywidyalnych usunięto zapisy dotyczące Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Zmiana ma wejść w życie 20 stycznia. Nie wiem czy to oznacza, że Idea wypisuje się z BFG? Czy to wogóle możeliwe wg prawa bankowego w Polsce?

  osc Odpowiedz
 • oczywiście chodziło mi o przelewy międzybankowe

  zenek64 Odpowiedz
  • przydała by się opcja usuwania swoich komentarzy nie tu napisanych :-( oczywiście chodziło mi o mój komentarz powyżej dotyczący póki co darmowych przelewów natychmiastowych międzybankowych które póki co są darmowe ale jak widać na przykładzie inteligo w 2017 może się to zmienić :-(

   zenek64
 • Prosiłbym o wyjaśnienie: mam konto w Inteligo i korzystam z aplikacji IKO. I gdzie mam wykonać ten przelew na telefon???
  Mam też konto w mBanku i aplikację mobilną, czy mogę na tą aplikację w mBanku wykonać przelew?

  Tedy Odpowiedz
 • Zrobię robotę za Admina i poprowadzę was krok po kroku.
  1. Zgoda na otrzymywanie informacji:
  http://inteligo.pl/pomoc/informacja-jak-wlaczyc-zgode-w-inteligo/
  2. Przelew na telefon:
  http://iko.pkobp.pl/firmy/przelew-na-telefon-firma/

  Zomb Odpowiedz
 • Jak sprawdzić czy się robiło przelewy na komórkę w iPKO? Taki przelew jakoś się wyróżnia nazwą czy coś? Mam jakieś przelewy InterPay nie wiem czy to czasem nie ten typ jest?

  Bobek Odpowiedz
  • Przelew na telefon ma w opisie „PRZELEW NA TELEFON”, Interpay to „płacę z iPKO”.

   emdżej
 • Chcąc wykonać przelew na telefon aplikacja prosi mnie abym „Aktywuj międzybankowy przelew na telefon” Czy jest to niezbędne aby robić przelewy? Czy takie coś muszę też zrobić w aplikacji w mBanku abym mógł zrobić przelew, aby przelew doszedł?

  Tedy Odpowiedz
  • Aktywacja jest potrzebna aby każdy przelew wysyłany na Twój numer telefonu trafiał na rachunek podpięty do tej aplikacji. To znaczy, że jeżeli aktywujesz przelewy w apce mbanku to przelew wysłany z apki IKO trafi na rachunek w mBanku.

   emdżej
 • meldujcie czy dostajecie premie. Dobrze pamiętam że do 14 dni powinni wypłacić? U mnie już mineło i nic…

  jojo Odpowiedz
 • czyli teoretycznie nawet po 18.12? Do tego czasu to ja konto zamknę:)

  jojo Odpowiedz
  • To nici z premii. Jednym z warunków wypłaty premii jest:
   – utrzymanie aktywności Aplikacji IKO ……. do dnia wypłaty premii,
   Poza tym premia wypłacana jest na rachunek powiązany z aplikacją IKO.

   Grażka
 • Czy taki status jest odpowiedni czy musze posiadac dodatkowa jakas zgode? Status: Wyrażona zgoda na marketing tradycyjny i elektroniczny Banku oraz marketing podmiotów współpracujących z Bankiem

  Maks Odpowiedz
 • Czy utrzymanie aktywności aplikacji IKO do dnia wypłaty premii oznacza jednoczesne utrzymywanie zarejestrowanego numer telefonu, który jest powiązany z aplikacją IKO, jako domyślny numer do odbierania przelewów na telefon BLIK.?
  Chodzi o to czy aby dostać nagrodę jak już wykonam 2 przelewy mogę powiązać numer telefonu z inną aplikacją i wziąć udział w promocji BZ WBK Jesień z BLIKiem: 20 zł za 5 transakcji od BZWBK gdzie trzeba dokonac rejestracji w Bazie powiązań BLIK za pomocą Usług BZWBK24

  piotro Odpowiedz
 • pula jeszcze nie wyczerpana? :)) wie ktoś coś?

  karolina Odpowiedz
 • Ktoś dostał premię?

  Kacper Odpowiedz
 • Wlasnie 10zl wplynelo ;)

  Karolina Odpowiedz
 • Ja tez ma 10zl zaksiegowane za dwa przelewy na telefon :)

  Wojak Odpowiedz
 • Melduję przybycie dyszki x 2

  jojo Odpowiedz
 • Dostałam premię 10,00 PLN

  Grażka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy