JakDojadę: 50% zniżki na bilety komunikacji miejskiej przy płatności BLIKiem

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji, dzięki której możemy kupić bilety komunikacji miejskiej za połowę ceny. Wystarczy, że skorzystamy z aplikacji mobilnej JakDojadę, a za zakup zapłacimy BLIKiem.

50% zniżki na bilety komunikacji miejskiej w aplikacji JakDojadę z BLIK
Aby skorzystać z promocji należy pobrać aplikację JakDojadę na swój telefon z systemem Android lub iOS i kupić dowolny bilet komunikacji miejskiej. Ponieważ JakDojadę oferuje zakup biletów od niedawna, to „dowolny bilet” oznacza tu (póki co) bilet w Warszawie, Lesznie lub Trójmieście.

Jeśli za zakupy zapłacimy BLIKiem, to zgarniemy zniżkę w wysokości 50%, ale nie więcej, niż 15 zł (jednorazowo). Z promocji można natomiast korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania puli 48 000 zł lub do dnia 31.01.2018.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie wiem po co takie wpisy. Promocja dotyczy tylko 3 miast w Polsce i można zaoszczędzić max. 15 złotych. Szkoda zachodu.

  broker Odpowiedz
  • Nie wiem po co takie komentarze. Promocja dotyczy potencjalnie około 3 mln osób, a zaoszczędzić można nawet 48 tys. zł.

   W
  • Czyli mamy potencjalne 3 miliony osób, które mogą wziąć udział w promocji około 24 000 razy (zakładając średnią cenę biletu na poziomie 4 zł, czyli 2 zł zniżki).

   To skoro to jest kiepska promocja, to może warto pójść o krok dalej i nie pisać o promocjach, w których potencjalnie jest ponad 20 milionów zainteresowanych, a może skorzystać tylko 300 osób? :-)

   Ale do rzeczy: generalnie zgadzam się, że nie są to do końca takie promocje, z jakich chcieliby korzystać czytelnicy. Wiadomo, że lepsze 100 czy 200 zł. Ale… lepiej też wiedzieć o tanich przejazdach, prawda? Sam wielokrotnie korzystałem z biletów za złotówkę od mPaya. Może nie zarobiłem na tym tyle, ile na prostej promocji bankowej, ale jednak na parę przysłowiowych piw w kieszeni zostało. Z promocji JakDojadę pewnie nie skorzystam, bo nie mieszkam w żadnych z tych miast, ale jednak jest spora grupa czytelników, która będzie do przodu :)

   Michał
 • Ciekawe, czy pula się wyczerpie. Zakładając średni zwrot na poziomie 2,5 zł (wydaje mi się, że może być większy) mamy 19 200 nagród, w mPayu było 100 000, i 2 razy po 80 000.
  Ja niestety niedawno kupiłem miesięczny, a z komunikacji korzystam 3 razy w tygodniu, więc wyszedłbym na tej promocji na plus :(

  borkowicz Odpowiedz
 • Mieszkam w Warszawie i super wiedzieć o tej promocji. Bardzo prosto się kupuje bilety przez smartfona. Już dawno nie kupowałem papierku. A teraz dodatkowo 50% taniej ? Ekstra ! :)

  Łukasz Odpowiedz
 • Cały czas problemy z kupowaniem. Średnio z połowa płatności nie przechodzi. Aplikacja mBanku się nie otwiera i nie można blika zatwierdzić. To samo było w pierwszej edycji.

  Szymon Odpowiedz
 • U mnie wszystko działa w tym temacie. Ręcznie otwieram app banku gdy wybieram bilet i czeka aby wpisać nr blik. Mbank, Milenium.

  luka89waw Odpowiedz
 • Chciałem kupić bilet a tu nagle koniec puli =/

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy sprawdzał ktoś czy da się zapłacić kodem BLIK z innego banku wchodząc na stronę pay-by-link PKO BP (bo oni oferują na formatce logowania do banku możliwość płatności BLIK ze swojej strony)?

  Bobek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy