16 000 punktów Mastercard za wyrobienie karty kredytowej z Żubrem w Pekao

Trwa do 31.12.2022

Ruszyła promocja Pekao skierowana do osób wyrabiających kartę kredytową Mastercard z Żubrem. Do zgarnięcia czeka na nas 16 000 punktów wymiennych na różnego rodzaju vouchery o wartości około 200 zł oraz teoretycznie nawet 600 zł moneybacku. Tu warto przy okazji dodać, że na posiadaczy kart w innych bankach czeka również nagroda, ale o połowę mniejsza – 8000 punktów.

Karta kredytowa z Żubrem
Aby skorzystać z promocji należy do 31.12.2022 podpisać umowę o kartę kredytową z Żubrem (Mastercard), a następnie zarejestrować ją w programie Priceless Specials. Jeśli mamy już konto, na którym zarejestrowane są inne karty, niż karta kredytowa Pekao, to kartę dodajemy jako kolejną.

Dla porządku dodam, że rejestrowanie wcześniej (przed 1.09) innej karty kredytowej z Żubrem w programie Bezcenne Chwile wyklucza z promocji – ale raczej nie będzie zbyt wielu takich osób, bo karta nie oferowała wcześniej żadnych benefitów na start.

Teraz wystarczy, że w ciągu 30 dni od dodania karty do programu Mastercard dokonamy nią zakupów na min. 50 zł. Nie możemy tu korzystać z „ułatwiaczy” płatności, czyli miejsc z kodem terminala 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311.

I… to tyle! Punkty powitalne zostaną przydzielone w terminie 30 dni od spełnienia warunków. Ich ważność to 6 miesięcy.

Jak działa karta kredytowa z Żubrem?

Karta kredytowa z Żubrem dostępna jest w trzech pakietach – Standard, Złotym oraz Platynowym. W tym pierwszym nie płacimy nic za kartę, ale również nic nie możemy zyskać. Dopiero pakiet Złoty uprawnia nas do zyskiwania moneybacku za wydatki kartą: 2% zwrotu od wszystkich płatności w internecie, ale nie więcej, niż 20 zł miesięcznie (czyli 240 zł rocznie). Niestety coś za coś – aby nic nie płacić za kartę musimy wydawać nią min. 2000 zł miesięcznie – inaczej bank pobierze 19 zł opłaty.

W pakiecie Platynowym przesunięty jest limit za transakcje w internecie – do zdobycia jest max. 30 zł miesięcznie (360 zł rocznie) oraz dodany jest kolejny zwrot – tym razem za przejazdy autostradami – do 20 zł miesięcznie (240 zł rocznie). Oznacza to, że teoretycznie do zgarnięcia jest nawet 600 zł moneybacku. W zamian konieczne jest wydawanie min. 3000 zł miesięcznie, bo w innym wypadku bank pobierze 39 zł opłaty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem, że zarejestrowana wcześniej debetówka Pekao nie wyklucza z udziału w promocji?

  diego Odpowiedz
 • Nigdzie w MasterCard nie wieże opcji po zalogowaniu gdzie dodać druga kartę.

  aviator Odpowiedz
 • Jakie warunki aby przyznali kk?
  Da się ją wyklikać?

  TomekW Odpowiedz
 • Mam u nich konto. To kiepski bank ale zdziwiło mnie, ze karta z najniższym limitem 2tys zł wszystko przez aplikacje.

  aviator Odpowiedz
 • Żadnych kurierów itp. Jedyne co – zamknięcie karty tylko w oddziale.

  aviator Odpowiedz
 • Popieprzony bank, nie chcę mieć już z nimi nic wspólnego. Od razu zaznaczę, że zabieram głos jako osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Najpierw uzupełnia się formularz przez bankowość elektroniczną, który kończy się… telefonem od pracowników na słuchawce. Następnie czeka nas długa rozmowa, konieczność zalogowania się i akceptacji umowy, po to, by… dowiedzieć się, że aby dostać kartę, należy:
  1) Wykazać ubiegłoroczny pit-36
  2) Jakiś wyciąg z CEIDG (po co i w jakim celu?)
  3) Prowadzić działalność co najmniej 12 miesięcy.

  Serio, do zwykłej kredytówki tyle formalności i obostrzeń? Straciłem prawie pół godziny, tylko po to, by dowiedzieć sie, że jednak karta mi nie przysługuje, ze względu na niespełnienie ostatniego z wymienionych warunków, o którym powinni wspomnieć na samym początku, a nie po wygenerowaniu umowy. Pekao to dziadostwo, które powinno być jak najprędzej sprywatyzowane. A obsługi i poszanowania klienta powinni uczyć się od Millennium i Santandera.

  Adam K. Odpowiedz
  • Citi wymaga 2 lat działalności do KK. Ale jasno sprawia sprawę przed.
   Jak Ci się chce – możesz napisać pismo o zadośćuczynienie za obniżanie Twojej zdolności kredytowej ;). Bank naciągnął Cię na zgodę na sprawdzenie w BIKu przed sprawdzeniem warunków koniecznych do zawarcia umowy…

   ls5
  • ING podobnie, na firmowym mam ofertę kk na klik, a na osobistym chcą żebym im jakieś zaświadczenia przynosił

   Zenej
  • Jesteś pewien, że podstawili umowę przed akceptacją przez nich wniosku?
   Też składałem wniosek, trafił do weryfikacji; do zaakceptowania w systemie mam tylko pdf z wnioskiem i informacjami o kosztach (formularz danych o karcie kredytowej). Umowa powinna wygenerować się dopiero jak zostanie wydana decyzja pozytywna.

   xandi
  • Jesteś pewien, że podstawili umowę przed akceptacją przez nich wniosku?
   Też składałem wniosek, trafił do weryfikacji; do zaakceptowania w systemie mam tylko pdf z wnioskiem i informacjami o kosztach (formularz danych o karcie kredytowej). Umowa powinna wygenerować się dopiero jak zostanie wydana decyzja pozytywna.

   xandi
 • Warto dodać, że jeśli było się kiedyś klientem (ja posiadałem kiedy ror), to teraz bez dostępu do appki (potrzebny nr klienta), wniosek i finalizacja tylko w oddziale.

  kerm-it Odpowiedz
 • Żenada. Złożyłem wniosek i konsultant oddzwonił, że muszę iść do banku założyć konto, by móc wnioskować o kredytówkę :/

  fristajlos Odpowiedz
 • Czy płatność należy domknąć fizycznie przy użyciu karty czy może być Apple Pay?

  aviator Odpowiedz
 • Wie ktoś czy do wykonania obrotu dla bezpłatności karty oraz cashbacku zalicza się przyjaciel R ?

  Ares Odpowiedz
 • @Ares
  Do obrotu wlicza się, do cb- nie

  Waldemar Odpowiedz
 • Okazuje się, ze do MasterCard bezcenne chwile miałem dodana kartę debetowa Pekao Są. Przy próbie rejestracji karty kredytowej została ona dodana do konta MasterCard gdzie mam zapisana kartę debetowa.
  Czy takie coś wykluczy mnie z promocji?

  aviator Odpowiedz
 • Z promocji wyklucza wg opisu z tego posta karta kredytowa, a wg regulaminu „inna karta partnera”. I jak to ugryźć?

  aviator Odpowiedz
  • A gdzie w Regulaminie jest mowa o „innej karcie partnera”? Jest tylko mowa o „karcie innej niż Karta Partnera”.
   Karta Partnera jest wyraźnie zdefiniowana: Karta Partnera – oznacza Kartę Kredytową z Żubrem Mastercard®…
   Czytaj regulamin pod tym kątem

   przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 1.09.2022 r. NIE uczestniczyli
   w żadnym czasie w Programie —z użyciem Karty Partnera (IMHO, tej karty kredytowej) — (wcześniejsze Przystąpienie do Programu —–z użyciem innej Karty niż Karta Partnera nie wpływa na warunki Promocji ); oraz

   Generalnie Twoja karta powinna być w promocji, ale z innych forów wiem, że bank tłumaczy to sobie inaczej, czyli inna karta Pekao SA nawet debetowa wyklucza z promocji.

   Może sam ich o to zapytać.

   Ja123
  • MasterCard priceless potwierdziło, ze karta debetowa Pekao zarejestrowana w programie nie wyklucza z promocji przy rejestracji karty kredytowej

   aviator
 • Czy inna karta partnera czyli karta debetowa wyklucza kartę kredytowa z promocji?

  aviator Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałem 8000 pkt powitalnych…rozumiem, że reszta dojdzie ? ;-)

  Slonik Odpowiedz
  • Powitalne po jakim czasie od rejestracji ?

   aviator
  • 4 dni od rejestracji i zakupu.

   Slonik
  • A nie wpadłes w inna promocje?
   Zarejestruj kartę Mastercard® i odbierz 2x 50 zł na zakupy u partnerów programu!​
   Akcja promocyjna trwa od 29.08 do 9.10.2022 r. lub do wyczerpania puli środków na cel akcji i dotyczy nowych kart rejestrowanych w programie. Oznacza to każdą pierwszą kartę nowego użytkownika programu albo kartę innej instytucji finansowej niż zarejestrowana dotychczas w przypadku obecnych użytkowników programu. Warunkiem jest wydanie tą kartą sumy 50 zł w terminie 30 dni od momentu jej rejestracji. Nagrodą w promocji jest 8 000 pkt, które stanowią równowartość 2 voucherów o wartości 50 zł do odebrania u partnerów programu w katalogu nagród. Szczegóły promocji 8000 pkt na start w regulaminie.​​

   aviator
 • Dzisiaj dostałem 8000 pkt powitalnych…rozumiem, że reszta dojdzie ? ;-)

  Slonik Odpowiedz
 • Cześć. Wymienie karte podarunkową MM 50 zł na karte allegro 50 zł. Jak cos player306 malpka wp pl

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • @Wyjadacz Okazji
  A nie masz biletów za 50 Allegro?

  Waldemar Odpowiedz
 • Witam u mnie i u żony mija tydzień od rejestracji kart. 5 dni od platnosci i nie ma żadnych punktów jak o te transakcje nie są widoczne po zalogowaniu do programu.

  aviator Odpowiedz
 • Witam, 21.09 Żona wykonała płatność 200zl.
  26.09.2022 wpłynęło 8000 pkt.
  Czy brak pozostałych punktów już ktoś reklamował? Miało być 16000 pkt a jest 8000

  aviator Odpowiedz
  • Wyglada na to, ze ich system przypisuje karty do innej promocji „8000 pkt na start” a nie tej z Zubrem

   aviator
  • Badź cierpliwy ,za niedługo naliczą i te punkty.

   bolek
  • Ok poczekam. A wiesz może, czy jak otworzyłem konto w getin banku / tez maja promocje z tymi punktami. 12tys pkt za rejestracje kartę – to czy dla tamtej karty tez dolicza te 8tys pkt na start?

   aviator
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy