6 miesięcy pakietu Sport lub Film Canal+ dla nowych klientów PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja PKO Banku Polskiego kierowana głównie do kibiców Ekstraklasy (ale nie tylko). W zamian za założenie Konta za Zero i wykonanie kilku prostych czynności zgarniemy bon o wartości 300 zł uprawniający do dostępu przez 6 miesięcy do kanałów sportowych lub filmowych w ramach serwisu Canal+ OTT.

Canal+ za darmo od PKO BP

Kibicuj z PKO Kontem za Zero

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP (również Inteligo) od 1.01.2019. Uprzedzając pytania dodam, że posiadanie konta w Pekao S.A. nie jest problemem – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto za Zero z dedykowanej strony promocji wraz z kartą debetową z wizerunkiem klubu Ekstraklasy lub ogólnym wizerunkiem Ekstraklasy. Opłata za wydanie karty z wizerunkiem klubu to 14,90 zł, natomiast z wizerunkiem ogólnym (jak na obrazku dwa paragrafy wyżej) to 0 zł – dlatego raczej warto wziąć tę drugą kartę. Czas na wnioskowanie mamy do 30.11.2020. Promocja została przedłużona do 30.04.2021!

W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę podpisujemy za pomocą kuriera.

Nagroda za transakcje

Ostatnim warunkiem promocji jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub 5 płatności BLIKiem. Kwota operacji nie ma znaczenia, miejsce – również. Istotne jedynie, aby wyrobić się w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy.

Warunki warto jednak spełniać jak najszybciej, bo w promocji obowiązuje pula 1000 nagród.

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody

Bank powiadomi nas o ewentualnym wyczerpaniu puli na stronie promocji (przy czym zastrzega również, że może ją zwiększyć w tym wypadku).

I to tyle! Nagroda zostanie nam przekazana przez wiadomość SMS w ciągu miesiąca od spełnienia warunków promocji (czyli bardzo szybko). Bon będziemy mogli zrealizować do 30.06.2021 w oficjalnym serwisie Canal+ OTT na Pakiet Sport lub Pakiet Film.

Ile kosztuje Konto za Zero?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin chyba przespał promke w ing na kk. Od poniedziałku dają 150zl za 3 transakcje na dowolną kwotę. Pula 3600 szt

  slayer28 Odpowiedz
 • tylko ta roczna opłata, trzeba wydać średnio 500 PLN na miesiąc, albo po premii zamknąć…

  diego Odpowiedz
 • Można zamknąć od razu?

  Forni Odpowiedz
  • W grudniu zgarniamy nagrodę i w styczniu idziemy zamknąć. Opłata roczna nie zostanie pobrana nawet proporcjonalnie

   slayer28
  • A za co jest ta opłata roczna? W artykule nie ma o tym mowy, konto jest darmowe a za kartę nie płacimy pod warunkiem 5 transakcji / mc …

   emesel
  • No właśnie, również nie wiem o czym piszą chłopaki powyżej…

   Łukasz
 • A ja Wam powiem że takiego dziadostwa to już dawno nie widziałem, 9 października przyjechał kurier, odebrałem dokumenty i podpisałem, chwilę później dostałem sms, że konto jest aktywne, zrobiłem 3 transakcję, po czym w dniu 13.10.2020 r. zadzwoniła Pani z banku z informacją że brakuje podpisu na umowie, i mi zablokowali konto, mam czekać na nowe dokumenty do podpisu, najlepsze że w następnym tygodniu wyjeżdżam i jeśli nie przyjdzie kurier w tym tygodniu to nie mam jak podpisać umowy, ciekawe co z promocją ;(

  Ralfin Odpowiedz
  • A może da się to załatwić w oddziale? Ten bank ma ich dużo, pewnie masz jakiś blisko. Wiadomo, często są tam kolejki, ale można trafić na porę, gdy takiej nie ma, ja zatłoczenie sprawdzam na Google Maps.

   Don Quijote de la Mancha
 • Udało się kurier przyjechał ponownie w piątek, a dziś otrzymałem już kod do promocyjnego dostępu C+ :>)

  Ralfin Odpowiedz
 • Przy rejestracji karta z Ekstraklasą już nie pokazuje się jako darmowa – koszt tak jak przy kartach klubów to 14.90. Czyżby wyczerpała się pula promocyjna? Coś wiadomo?

  emesel Odpowiedz
 • Czy jak mam w tym banku tylko konto oszczędnościowe w USD to mogę wziąć udział w tej promocji?

  Ja123 Odpowiedz
 • Mam taki problem, otóż po próbie wysłania wniosku dostałem takiego maila zwrotnego::

  „Dzień dobry,
  Uprzejmie informujemy, że Twój wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim, nie może zostać zrealizowany.
  W celu otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego zapraszamy do dowolnego oddziału PKO Banku Polskiego.

  Pozdrawiamy,
  PKO Bank Polski”

  Czy wiecie może czy taka sytuacja dyskwalifikuje mnie z przyznania nagrody?

  Łukasz Odpowiedz
 • Spełniłem warunki do otrzymania nagrody a mimo to minął ponad miesiąc i nie dostałem nagrody. Wiecie czy skończyła im się pula nagród?

  Norbi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy