10 biletów do kina + 100 zł za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

Wystartowała promocja „Kino za 0” w PKO BP. W zamian za założenie Konta dla młodych bank chce nam dorzucić 10 wejściówek do sieci Cinema City lub Helios całkowicie o teoretycznej wartości prawie 200 zł. Wszystko wskazuje na to, że dodatkowo promocję można połączyć z programem poleceń banku i zgarnąć 100 zł na start. Razem robi się już całkiem ładna suma :)

Kino za 0 w promocji PKO BP Konto dla młodych

Bilety również dla starych klientów

Wszystko wskazuje na to, że warunki skorzystania z promocji są dość liberalne. Bank określa bowiem uczestnika promocji jako:

osoba fizyczna […] która ukończyła 18 lat i ma mniej niż 27 lat, w dniu 31 sierpnia 2016 r. nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo, na dzień wydania Nagrody będzie Posiadaczem Konta i Karty oraz przy otwieraniu Konta wyrazi zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody […]

Mówiąc po naszemu: wykluczone są tylko te osoby, które posiadały w dniu 31.08.2016 konto osobiste w PKO BP. Jeśli konto zostało zamknięte wcześniej, to jak najbardziej możemy skorzystać z promocji. Ważne, żeby odpowiednie zgody marketingowe zostały zaznaczone.

Nagroda za 1 transakcje kartą

A jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać nagrodę? Również dość proste. Bank wymaga od nas, aby w terminie 1.09 – 16.10.2016 podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta dla młodych wraz z kartą (wyrażając przy tym wymienione wyżej zgody). Oprócz tego do 10.11 musimy wykonać min. 1 dowolną operację bezgotówkową kartą oraz zgłosić chęć udziału w promocji na dedykowanej podstronie. W trakcie rejestracji musimy wybrać sieć kin, do których chcemy otrzymać obiecane bilety.

Na co warto zwrócić uwagę? Bank nie wspomina o tym, w jaki sposób ma zostać złożony wniosek o konto. Możemy go złożyć przez internet, poprzez program poleceń czy w oddziale banku. Liczy się tylko to, aby rachunek otworzyć w odpowiednim momencie oraz zgłosić chęć udziału w promocji. Ponieważ w regulaminie brak informacji o wykluczaniu się promocji to zakładamy, że nie powinno być żadnych problemów z ich łączeniem.

Nagrodą w promocji jest pakiet 10 elektronicznych kodów uprawniających do wymiany na 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Helios – zależnie od wyboru przy rejestracji. Niemal tradycyjnie kody nie obowiązują na seanse „z bajerami” – wymienne są tylko na seanse 2D (szczegóły w regulaminie).

Gdzie w promocji znajduje się haczyk? Liczba nagród wynosi 10 000 sztuk i obejmuje 6000 pakietów Cinema City oraz 4000 do kin Helios. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli jednej sieci do wyboru będziemy mieć tylko drugą. Po wyczerpaniu całej puli promocja zostanie zakończona.

Kody zostaną przekazane poprzez wiadomość w systemie transakcyjnym. Bank będzie je wydawał w 5 turach, do każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca (począwszy od 30 września do 30 listopada).

Ile kosztuje Konto dla młodych?

Konto dla młodych to całkiem fajny rachunek – jego prowadzenie nic nie kosztuje, a po wykonaniu 5 transakcji kartą na dowolną kwotę również nic nie płacimy za kartę (normalnie opłata wynosi 5 zł ale zmniejsza się o 1 zł po wykonaniu każdej transakcji). Największą wadą konta jest fakt, że po osiągnięciu 26 roku życia jest ono przekształcane w Konto za Zero, które ma już nieco bardziej wymagające warunki zwalniania z opłat. Oczywiście wcześniej konto można po prostu zamknąć.

Nie przegap!

Komentarze

  • Bilety w Cinema City działają poprawnie.

    Czy po otrzymaniu biletów mogę rezygnować z konta? Trochę boję się, żeby nie wyszedł jakiś cyrku, że zrezygnowałam z konta to i kody nieważne…

    K. Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy