Konkurs z okazji miliona klientów IKO w PKO BP

Już milion osób korzysta z aplikacji mobilnej IKO PKO Banku Polskiego. Z tej okazji zorganizowany został prosty konkurs fotograficzny. Wystarczy przygotować grafikę pokazującą co to znaczy żyć mobilnie i, przy dobrych wiatrach, wygrać jedną z nagród.

Konkurs #1 milion IKO
Aby skorzystać z promocji należy posiadać profil w serwisie Facebook, Instagram bądź Twitter. Tam też, na swoim profilu, do dnia 21.12.2016 musimy opublikować grafikę, która spełni wymagania konkursu:

 • grafika nawiązuje do tematu „jestem mobilny”;
 • grafika jest oznakowana nazwą (hasztagiem) #1milionIKO oraz @PKOBankPolski w serwisie Facebook, @PKOBP w serwisie Twitter lub @pkobp w serwisie Instagram
 • grafika będzie dostępna na Profilu Uczestnika co najmniej do 21.12.2016 r. godz 23:59:59.

W konkursie przyznanych zostanie dziewięć nagród: smartfon Huawei Honor 8, smartfon myPhone Hammer Energy oraz 7 Powerbanków Aluminium Bolt. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu pięciu do roboczych od zakończenia konkursu, czyli do 29.12.2016. Informacja o przyznaniu nagród zostanie opublikowana na profilu banku w serwisie Facebook oraz w serwisie bankomania.pkobp.pl. Zwycięzcy zostaną również poproszeni o kontakt mailowy.

Co istotne: warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego dostępu do aplikacji IKO do dnia zakończenia konkursu.

W przypadku powstania obowiązku zapłacenia podatku bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną, którą następnie odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego. My niczego nie będziemy musieli pokazywać w deklaracji podatkowej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • aplikacja IKO super, więc chętnie wezmę udział w konkursie :)

  visa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy