Złóż wniosek o Konto 360° z premią 100 zł i… zgarnij dodatkowe 50 zł w konkursie LiveSmarter!

7 grudnia kończy się promocja, w której w niesamowicie prosty sposób możecie zgarnąć 100 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium. Jeśli oferta ciągle was do siebie nie przekonała, to od dziś powinniście mieć jeszcze jeden powód do skorzystania z niej – właśnie startujemy z konkursem, w którym do wygrania będzie dodatkowe 50 zł premii. Oczywiście po spełnieniu bardzo łatwych warunków :-)

100 zł za założenie Konta 360 + 50 zł w konkursie
Aby wziąć udział w naszym konkursie i wygrać jeden z bonów Sodexo o wartości 50 zł należy:

 • Złożyć wniosek o promocyjne konto z jednego z linków umieszczonych na blogu, np. ten link (do 7.12.2016)
 • Podpisać umowę o konto (do 12.12.2016) i spełnić warunki promocji w styczniu i lutym 2017
 • Wysłać pracę konkursową (do 14.12.2016) pokazującą jak się zgarnia nagrody w promocjach bankowych. Podpowiemy, że zdjęcie np. tabletu (wygranego w jednej z promocji) na tle bloga stanowi dobry punkt wyjściowy. Czym bardziej autentyczne zdjęcie, tym lepiej ;)

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez formularz kontaktowy albo na maila livesmarter.pl na gmail.com. Wysłanie wiadomości oznacza akceptację regulaminu konkursu. Tytuł wiadomości: Konkurs Jak zgarniać nagrody

Oczywiście jeśli złożyliście wniosek o Konto 360° jeszcze przed opublikowaniem zasad, to również możecie wziąć udział w konkursie – my, w przeciwieństwie do banków, nie wykluczamy takich osób. Pula nagród wynosi 30 sztuk – niewiele, ale warto dodać, że w poprzedniej edycji naszego konkursu pula była podobna, a zgłoszeń do konkursu było niewiele (choć był potencjał na więcej). Wiem, że najprościej byłoby dawać nagrodę każdemu albo ją losować, ale tego zabrania polskie prawo – dlatego zawsze musi powstać nawet najprostsza praca konkursowa, którą oceni jury ;)

Konkurs trwa od 2 do 14 grudnia. Pamiętajcie, aby prace konkursowe były nadesłane z tego samego adresu e-mail co adres podany podczas rejestracji na stronie promocji!

Nie przegap!

Komentarze

 • Napiszę tylko tyle, iż warto korzystać z tych konkursów.

  Bogdan Odpowiedz
  • Potwierdzam:-) Tylko w tym konkursie nie będę mógł uczestniczyć, bowiem mam już konto w Millenium.

   hazet
 • Czy w konkursie LS mają szanse uczestnicy, którzy założą konto z linka, ale nie łapią się na okres kwarantanny do promocji Millenium (np. poprzednie konto zamknięte w 2015 lub 2016)? Mogę skutecznie spełnić wszystkie warunki oferty prócz warunku nie posiadania konta w ostatnim okresie.
  A na zdjęciu pojawić mogło by się dużo :-)

  abba Odpowiedz
  • Niestety muszą być spełnione warunki promocji, tj. karencja + wpływy + wydatki kartą + premia 100 zł :(

   Michał
  • :-( A brak karencji to przez Radka Kotarskiego i jego Millematy, dla których warto było utrzymywać konto, bo czterocyfrowa łączna nagroda Millematowa stanowiła aż jedną piątą zeszłorocznych dochodów z bankobrania. To proszę następnym razem o konkursy, które nie wykluczają stałych plonozbieraczy…

   abba
 • konta w Millenium nie mam, ale mam IKE + rachunek techniczny … ten bank skutecznie zniechęca mnie by u nich założyć rachunek wykluczając mnie z wszelakich promocji :(

  zennhorst Odpowiedz
 • Jaka szkoda, że konto w Millennium mamy oboje z mężem już od dobrych kilku lat! Powodzenia dla wszystkich startujących w konkursie!

  Klaudia Odpowiedz
 • zgadza sie, tez lubie ten bank i wszystkim polecam. Zero problemow. Nie skorzystam wiec z konkursu, ale w poprzednich bralem udzial i bodajze 2 bony wpadly. Warto korzystac :)

  eh Odpowiedz
 • Czy to konto można otworzyć tylko prze kuriera?

  bbv Odpowiedz
 • Czy można, korzystając z tej promocji polecać konto w banku Millennium, mając już samemu to konto wcześniej (niezałożone w tej promocji)?

  Green Odpowiedz
 • Chcę wysłać swoje zgłoszenie ale nie wiem jak…?

  „Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez formularz kontaktowy albo na maila livesmarter.pl na gmail.com. Wysłanie wiadomości oznacza akceptację regulaminu konkursu. Tytuł wiadomości: Konkurs Jak zgarniać nagrody”

  W formularzu kontakowym nie widzę opcji dodania zdjęcia, a nie rozumiem na jaki mail mogę wysłać? „livesmarter.pl na gmail.com”? Mogą Państwo podać maila tutaj w komentarzu?

  pozdrawiam :)

  Joanna Odpowiedz
 • tylko z premią 100, czy 6×60 też ?

  pozdrawiam

  kruczi Odpowiedz
 • Tydzień temu wysłałem maile do zwycięzców konkursu, ale niestety nie wszyscy odpowiedzieli. Jeśli ktoś brał udział w konkursie, to bardzo proszę o sprawdzenie maila. Chciałbym wysłać nagrody :)

  Michał Odpowiedz
 • Hej, Czy bony już zostały wysłane? Jest to zwykły list Pocztą Polską czy może jakoś inaczej? Pytam bo jeszcze nie doszło chociaż dane były odrazu podane :)

  t Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy