Konto 360° w Millennium Bank i Lokata Mobilna 4,5%

Kilka dni temu w ofercie Millennium Banku pojawiło się Konto 360°, które może być całkowicie darmowe, a nawet pozwolić nam oszczędzić na ubezpieczeniu. Jeśli ktoś zrezygnował np. z różowego T-mobile Usługi Bankowe i potrzebuje (prawie) bezpłatnego konta to Konto 360° może się okazać całkiem dobrym wyborem.

Konto 360°, Konto 360° Student i Konto 360° Junior

Konto 360° występuje w 3 wariantach: junior (dla osób do 18 roku życia), student (osoby w wieku 18-26 lat) oraz „standardowym”. Nigdzie nie jest jednak określone, czy osoby poniżej 26. roku życia nie mogą wybrać oferty standardowej zamiast studenckiej. Różnice między kontami przedstawione są poniżej.

Konto 360 stopni - Bank Millennium

Konto 360° + Millennium Visa

Konto 360° w wersji standardowej może być darmowe, o ile tylko spełnimy pewne warunki. Podobnie sprawa wygląda z dodawaną do niego kartą Visa. Analogicznie do „starego” Dobrego Konta, aby uniknąć opłaty za kartę Millennium Visa Konto 360° oprócz jednej transakcji kartą w poprzednim miesiącu musimy posiadać zewnętrzne wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł. Jeśli nie spełnimy tych warunków to bank pobierze z konta 8 zł tytułem opłaty miesięcznej za prowadzenie konta oraz 7 zł za użytkowanie karty.

Pakiet Bardzo Pomocny

Co dostajemy w zamian? Konto 360° oferuje ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny. Jest on bezpłatny przez pierwsze 12 miesięcy. Potem zapłacimy za niego 4,99 zł miesięcznie. Dotyczy on pomocy medycznej, domowej i z zakresu IT. Szczegóły znajdziemy w warunkach ubezpieczenia.

Konto 360° Junior, Konto 360° Student + Millennium Visa Konto 360°

W porównaniu do standardowego konta, prowadzenie Konta 360° Junior i Konta 360° Student jest bezpłatne. W przypadku tych kont opłata za kartę debetową Millennium Visa Konto 360° nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące użytkowania. W późniejszych okresach unikniemy tejże opłaty jeśli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana chociaż jedna transakcja kartą. Jeśli jej nie dokonaliśmy to bank pobierze od nas 4 zł.

Millennium Visa Euro26

Interesująca opcją dla posiadaczy Konta 360° Student i Junior może być karta Millennium Visa Euro26. Nie można uniknąć tu opłaty miesięcznej za tę kartę (5 zł), jednak w zamian dostajemy ubezpieczenie Euro26 w wersji World. Zwykle to ubezpieczenie kosztuje nas 73 zł rocznie. Obejmuje ono ubezpieczenie NNW (do kwoty 5 000 EUR) oraz od kosztów leczenia za granicą (do kwoty 60 000 EUR) ważne na całym świecie. Warto tu jednak dodać, że przy użyciu tej karty płatniczej darmowe wypłaty są tylko z bankomatów Millennium. Wybór karty przy kontach Junior i Student jest oczywiście dowolny.

W przypadku wszystkich typów kont i posiadaniu „zwykłej” karty Millennium Visa Konto 360° (po spełnieniu warunków na bezpłatne konto i kartę) wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezpłatne. To samo tyczy się przelewów tradycyjnych (wykonywanych samodzielnie) jak i tych na telefon czy e-mail.

Lokata mobilna 4,5% na 3 miesiące

Dodatkową zaletą Konta 360° jest możliwość założenia 3-miesięcznej lokaty mobilnej oprocentowanej promocyjnie na 4,5% względem standardowych 4%. Minimalną kwota do zdeponowania jest 500 zł – maksymalną zaś 10 000 zł. Każdy klient może założyć tylko jedną lokatę.

Druga możliwość to skorzystanie z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym – do 21 czerwca br. trwa promocja, dzięki której przez 3 miesiące od pierwszej wpłaty nasze środki pracować będą na 4% w skali roku. Po przekroczeniu 25 tys. zł nadwyżka oprocentowana będzie 3,5% w skali roku, a powyżej 50 tys. zł – 3,1% w skali roku.

Nie przegap!

Komentarze

 • kolejne konto które nic nie daje … po co to komu?

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Konto nic nie daje, ale kończy się już chyba era kont, które są prawie bezpłatne. Jak zamknę synca, sorki, t-mobile usługi bankowe to otworzę to konto. Lokatę i konto oszczędnościowe zapewne też wykorzystam.

  Karen Odpowiedz
 • nie lepeiej poczekać na ciekawszą promocję … z liczbą rachunków Millenium leci strasznie :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • To już lepsze jest konto prestige w eurobanku http://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-prestige,95,9.html z 1% cashback

  hermik Odpowiedz
 • miałem je wszystkie (kąta),nic szczególnego,nie polecam.

  Casanova Odpowiedz
 • Hej Casanova , konta nie kąta ale z jakimś każdy się krząta. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • Oferta przypomina dawne konto <30 w BZWBK. Nie pakujcie się w coś takiego. Jest masa kont która jest za 0zł bez wymogów, wystarczy poszukać.

  Co do 4% to zakładać spełniać warunki i zamykać dla 25zł więcej odsetek (12,50 jak się wrzuci na lokatę 3.75%) to średnia przyjemność. Jak dla mnie szkoda czasu.

  niew Odpowiedz
 • Czemu przypomina Ci konto <30? Tutaj różnica w bezpłatności konta zwykłego a studenta to tylko suma wpływów 1000zł miesięcznie – co za problem?

  Kuba Odpowiedz
 • nie przekonuje mnie to, lepsze t-mobile usługi bankowe z darmowym kontem, CB i tanim tel. przez co więcej zostanie w kieszeni

  henio Odpowiedz
 • @niew

  Jakie konta są bezpłatne bez wymogów? Znam sync i meritum, ale to jeszcze nie jest „masa kont”.

  Hhohoho! Odpowiedz
 • @Hhohoho!: bezpłatne bez wymogów obecnie: Sync, Meritum, BZ WBK, VW Bank, Getin Online – dla klientów założonych do 15.01.2014., Deutsche Bank, i jeszcze trochę by się znalazło :)

  Dzikus Odpowiedz
 • slyed –> bezpłatne po spełnieniu kilku warunków ;)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • @zdezintegrowany – generalnie tak, ale jak ktoś pracuje to myślę że nie jest zbyt dużym problemem wpływ na 2,5k. Ja się właśnie migruję na to konto z różowego T-mobile cośtam, w który zamienił się Sync.

  Slyed Odpowiedz
 • Nie widzę różnicy pomiędzy kontem 360 a dobrym kontem.

  zT Odpowiedz
 • Przez rok masz Assistance za free, to bardzo duża wartość dodana.

  toro Odpowiedz
 • Adminie lub ktoś kto ma pojęcie, proszę o wyjaśnienie co właściwie w praktyce daje Pakiet Bardzo Pomocny który dostaje się razem z tym kontem? Co właściwie obejmuje to ubezpieczenie, za co zwrócą pieniądze? Za wizyty u lekarzy? Zepsucie się sprzętu który się posiada?
  Strona tego pakietu:
  http://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/pakiet-bardzo-pomocny#jak-skorzystac
  W regulaminie jest to dość zawile napisane.

  przemoo7 Odpowiedz
 • W skrócie:
  PAKIET MEDYCZNY – to jedynie wizyta lekarza jest okey, reszta to już musiałbyś się mocno połamać aby skorzystać itp.

  PAKIET SPECJALISTÓW- daje CI zwrot robocizny i przyjazdu specjalistów związanych ze sprzętem AGD/RTV/PC (za części płacisz Ty).
  Pozostałe to już poważne awarie, zmuszające Cię do opuszczenia lokum mieszkalnego, typu transport do hotelu, ochrona tego co zostało i sprzątanie tego co jest.
  Z tego wszystkiego możesz skorzystać tylko 7 razy przez okres ubezpieczenia, tj najczęściej rok.

  Pomocny jest pakiet telefoniczny – np szukasz jakiegoś sprzętu RTV to zlecasz im aby Ci znaleźli najtańszy, bądź chcesz aby Ci taxi zamówili, bądź stolik w restauracji. Albo powiedzieli jak zainstalować jakiś program w komputerze.

  Osobiście skorzystałem ostatnio z naprawy PC – w ciągu 2 godzin od telefonu już przyjechali po lapka.

  PETRUS Odpowiedz
 • PETRUS dzięki za odpowiedź :)

  przemoo7 Odpowiedz
 • ta lokate mozna zakladac kolejy raz jak nam sie stara skonczy

  Anna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy