Konto Getin UP Free: 320 zł zwrotu za wpływy stypendium, 10% zniżki w kinach i darmowe konto osobiste

W ofercie Getin Banku pojawiło się nowe konto przeznaczone dla młodzieży. Getin UP Free to rachunek dedykowany osobom w wieku 18 – 28 lat. Oprócz darmowego prowadzenia konta oraz posiadania karty ma jeszcze dwa bonusy. Po pierwsze pozwala na 10% rabatu przy zakupie biletów w kinach, a na dodatek płaci nawet 320 zł za… wpływ stypendium na konto. Czyżby szykowało się świetne konto dla studenta?

20 zł moneyback za płatności BLIK

10% zniżki w Cinema City

Pierwsza z ofert, czyli 10% zniżki na zakupy w Cinema City, jest być może znana klientom innych banków – sam korzystałem z niej jakiś czas temu w innym banku. Polega ona na naliczeniu 10% zniżki na bilety lub jedzenie w strefie gastronomicznej kina. Z doświadczenia wiem, że należy po prostu wspomnieć o posiadaniu karty danego banku, a kasjer nabije nam rabat.

3% zwrotu za wpływ stypendium

Druga z promocji jest dużo ciekawsza, bo pilny student będzie mógł dzięki niej relatywnie sporo zarobić. Bank postanowił premiować wpływy stypendium na nowo-otwarte konto Getin UP Free w postaci 3% zwrotu, maksymalnie 30 zł miesięcznie. Jeśli więc na nasze konto wpłynie 500 zł, to bank zapłaci nam 15 zł. Jeśli dostaniemy 1000 zł – bank zapłaci nam pełne 30 zł.

Jak skorzystać z oferty? W promocji „Stypendium wyższe o 3%” może wziąć udział każda osoba, która nie ukończyła 28 lat (czyli również doktoranci!), zapewni wpływy stypendium na swoje konto, wyrazi wszystkie zgody marketingowe dla banku na „tak” oraz wykona transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Co ciekawe jeśli chodzi o zgody marketingowe na spam – muszą być one włączone jedynie w ostatni dzień roboczy danego miesiąca. Jeśli ktoś chce mieć pewność, że bank nie będzie mu zawracał gitary, to może zgody włączać w ten dzień (a najlepiej dzień wcześniej), a następnie wyłączać je dzień później. W końcu student potrafi :-)

Jak zdobyć maksymalnie 320 zł?

Jak dokładnie zdobyć tytułowe 320 zł? Nagroda składa się z 10 części. Pierwsze 50 zł na powitanie otrzymujemy za pierwszy miesiąc, w którym spełnione zostaną wszystkie warunki opisane wyżej. Jest to więc pewnego rodzaju bonus na start (za pierwsze stypendium).

Kolejne 9 nagród to już „zwykłe” 3-procentowe zwroty za wpływ stypendium na nasze konto. Co ciekawe pierwszy zwrot powinien być wypłacony również za pierwszy wpływ stypendium – za jednym razem zgarniemy więc 50 zł na powitanie + „regularne” 3%.

Uczestnikowi promocji przysługuje 9 „regularnych” nagród przez pierwsze 12 miesięcy liczonych od momentu wpływu pierwszej nagrody powitalnej. Oznacza to, że nawet jeśli założymy konto Getin UP Free nie we wrześniu, ale np. w grudniu, to zgarniemy kilka premii za stypendia z roku akademickiego 2015/2016, a później kolejne premie za rok 2016/2017 (o ile oczywiście stypendium wpłynie).

W miesiącach, w których wpływu nie będzie nie musimy spełniać dodatkowych warunków (zgody marketingowe/100 zł kartą).

Pewnie niektórzy z was zastanawiają się na ile stypendium musi być faktycznie stypendium? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy bank weryfikował będzie nadawce przelewu (ilość uczelni w Polsce jest łatwo policzalna) czy tytuł przelewu.

Więcej informacji o promocji w regulaminie.

Ile kosztuje konto Getin Up Free?

Otwarcie i prowadzenie konta Getin UP Free jest całkowicie darmowe. Nie zapłacimy również ani grosza za obsługę karty debetowej, o ile mamy maksymalnie 28 lat. Dodatkowo darmowe będą wypłaty gotówki z bankomatów Euronet/Planet Cash ale uwaga: w przypadku innych bankomatów zapłacimy prowizję w wysokości 3,5% wartości transakcji (min. 5 zł). Warto o tym pamiętać, bo dla 500 zł wypłaty prowizja wyniesie absurdalne 17,5 zł!

Na pocieszenie bank pozwoli nam na wybór karty debetowej z jednego z 7 wzorów, np. „Hajs się zgadza” :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Chciałbym bardzo podziękować WybrzezeKosciSloniowej :) Dzięki Twojej radzie, żeby złożyć reklamacje w oddziale banku, uwzględniono moją reklamacje i oddano mi pieniądze od października :) Może to nie są wysokie kwoty, ale to zawsze coś :) Uwaga do innych: Jeżeli zrobiliście wszystko co jest uwzględnione w regulaminie promocji i przez system bankowy nie uznają wam reklamacji, to idźcie śmiało do oddziału banku i ją tam złóżcie. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wam tą reklamacje uznają :) A jeżeli nie, to chyba można się jeszcze odwoływać :) Jeszcze raz wielkie dzięki WybrzezeKosciSloniowej za pomoc ;) Pozdrawiam Adek
  PS: Próbowałem dodać tą wiadomość, dwa tygodnie temu jako niezalogowany, ponieważ zapomniałem hasła, ale jakoś jej nie dodano. Próbowałem odzyskać hasło, ale ciągle przychodziła mi pętla emailu, żeby kliknąć link to odzyskam hasło, klikałem na ten link i przychodził znowu ten sam e-mail. Ale dzisiaj jakoś udało mi się przypomnieć hasło i wreszcie mogę napisać tego posta :)

  Adek Odpowiedz
  • Bardzo się cieszę! Fajnie, że się udało i bank pokazał ludzką twarz, nie zawsze skrypt zadziała.

   WybrzezeKosciSloniowej
 • Ostatni raz wpadło 30 zł. Pytanie dla posiadaczy getina. Czy lepiej wypowiedzieć umowę, bo można się załapać na bycie „nowym” w jakiejś następnej promocji, czy warto konto trzymać (bo i tak za darmo), a promocje czasem obejmują też obecnych?

  WybrzezeKosciSloniowej Odpowiedz
 • też się nad tym zastanawiam :p
  10% z cinema mam w mBanku więc raczej do odstrzału

  savi Odpowiedz
 • To może coś poradzicie i mi. Brałam udział w tej promocji od kilku miesięcy, spełniałam wszystkie wymagania i dostawałam Nagrodę, wszystko działało. Raz, w kwietniu nie dostałam, ale po upomnieniu od razu przesłali. Jednak teraz ani za maj, ani za czerwiec nie chcą wypłacić, piszą, że nie udzieliłam zgód marketingowych. Szkopuł w tym, że udzieliłam, jak zawsze, i dbając aby zgoda była udzielona na ostatni dzień roboczy miesiąca, tak jak piszą w Regulaminie. Zażądałam przesłania dowodu, a oni stwierdzili, że prześlą sprawę do sprawdzenia. Minął miesiąc, sytuacja się powtórzyła za czerwiec. I teraz podejrzewam, że mogą chcieć mnie zbyć milczeniem, będą to „sprawdzać” miesiącami. Czy też powinnam złożyć reklamację papierową w oddziale banku? Czy ktoś miał taką sytuację? Obawiam się, że nie mam dowodów, że udzielałam tych zgód, nie robiłam screenów ekranu (zmieniałam je elektronicznie), bo do tej pory byli uczciwi. Jakieś pomysły? :(

  wydra Odpowiedz
 • Zloz reklamacje na papierze w oddziale, bo taka elektroniczna bez podpisu nie do konca jest „ważna” prawnie. A informacji o zgodach nie ma gdzies w e-bankowosci?

  Herman Odpowiedz
  • W e-bankowości mogę wyrażać lub cofać zgodę, ale nie ma tam „historii” tych zmian. Ponieważ ja zawsze wyrażałam zgodę pod koniec miesiąca i później ją cofałam (ale wcześniej nie robili z tego problemu, bo w praktyce spełniałam wymagania) i dlatego nigdzie nie mam, że np. 30 czerwca zgoda była wyrażona. Ale oni powinni to jakoś rejestrować u siebie, skoro do tej pory poprawnie to sprawdzali. Złoże reklamację w oddziale, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

   wydra
 • Podobno ta promocja trwa dalej. Adminie czy mógłbyś to sprawdzić? Czy jeżeli ktoś już skorzystał z tej promocji, to może skorzystać również w tym roku?

  Adek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy