8% do 100 000 zł na Koncie Max oszczędnościowym + do 580 zł premii od Santander Bank Polska

Zakończona

Kiedy inne banki obniżają oprocentowania, Santander go… podwyższa. Po dłuższej przerwie ruszyła bowiem kolejna edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Max Oszczędnościowym. Tym razem do zgarnięcia mamy 8% do 100 000 zł. A do tego aż 580 zł na start dla nowych klientów :)

8% na koncie oszczędnościowym Santander

8% na koncie Max oszczędnościowym

Aby zyskać 8% do 100 000 zł należy w zasadzie spełnić jeden warunek: przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 3.03.2023. Środki, które nie załapią się jako „nowe”, zarobią jedynie 1% w skali roku.

Ale uwaga: bank przygotował dla nas „niespodziankę”, czyli powrót do oprocentowania standardowego po przekroczeniu 100 000 zł. Oznacza to, że musimy bardzo pilnować tej kwoty, a najlepiej jej nie przekraczać, aby całość zarobiła 8% w skali roku.

Do promocji możemy przystąpić do 9.06.2023, natomiast oprocentowanie będzie obowiązywać od ulokowania nowych środków do 29.06.2023.

Szczegóły w regulaminie.

Aż 580 zł na start

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej Santander płaci aż 580 zł za założenie konta osobistego w ramach pakietu kilku promocji. Warto więc sięgnąć po tę premię, aby zyskać jeszcze więcej na odsetkach od naszych oszczędności :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy konto max oszczednosciowe można założyć przez aplikację mobilną banku?

  heniek131 Odpowiedz
 • U mnie w szczegółach konta Max nie mam guzika przystąpienia do promocji :( Wie ktoś o co chodzi?

  Kulson Odpowiedz
  • Jeśli zakładałeś nowe konto to po złożeniu na liście wniosków masz info że nie jest w promocji i żeby kliknąć w link i aktywować. Po kliknięciu nic nie trzeba było nic aktywować tylko od razu okazało że promocja aktywna

   maniekkkkkkk
  • konto otwierane w listopadzie 2022, brało udział w poprzedniej promocji. teraz nie ma guzika. mam otworzyć nowe?

   Kulson
  • Znalazłem rozwiązanie. Guzik Przystąp pojawia się po wyrażeniu zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym. Jest to co prawda niezgodne z regulaminem promocji (nie ma takiego wymogu), ale kto by się tym przejmował :)

   Kulson
  • Rzeczywiście, guzik się pojawia po wyrażeniu zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym – dzięki za wskazówkę :)

   Reuben11
  • Kulson, jesteś genialny! Jak na to wpadłeś?
   Gimnastykowałam się wczoraj z uruchomieniem konta MAX ale w szczegółach mam, że biorę udział w obecnej edycji, że 8% i do 29 czerwca. Więc gra muzyka.
   Nie omieszkałam dzisiaj profilaktycznie wyrazić łaskawie zgodę na kontakt drogą mailową bo jak dzwonią do mnie aby wcisnąć mi po raz n-ty kredyt to takie cóś nie bardzo mnie bawi.

   Tolka
 • W opisie podczas składania wniosku i w szczegółach promocji w bankowości (po otwarciu konta) czas promocyjnego oprocentowania to koniec lipca… ciekawe gdzie się pomylili i czy skorygują na naszą niekorzyść?

  maniekkkkkkk Odpowiedz
 • U mnie 2023-06-29, otwierałem ok. godz. 15.

  meth Odpowiedz
  • Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja VIII
   Rachunek bierze udział w promocji
   Data uruchomienia promocji na rachunku 2023-03-09
   Data zakończenia promocji na rachunku 2023-07-30

   robi się ciekawie… uwielbiam profesjonalizm naszych banków

   maniekkkkkkk
  • Cichaczem poprawili w systemie na:

   Data zakończenia promocji na rachunku 2023-06-29

   maniekkkkkkk
  • u mnie tak samo

   Pietrucha
 • Proszę pana Michała Admin. o odpowiedź, czy limit kwotowy 100 tyś.zł obejmuje saldo wszystkich aktywów w banku liczone każdego dnia, czy tylko saldo nowych środków ?

  Pietrucha Odpowiedz
  • „Uwaga: W każdym dniu, w którym saldo Konta Max oszczędnościowego przekroczy 100 000 zł oprocentowanie dla całego salda (w tym dla nowych środków) naliczane jest według standardowej stawki oprocentowania w wysokości 1,00% w skali roku. Gdy saldo Konta Max oszczędnościowego przekroczy 100 000 zł wszystkie zgromadzone na nim środki będą oprocentowane stawką standardową równą 1,00%”

   keram7m
  • Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie, za to w opisie Konta widnieje:
   „oprocentowanie promocyjne 8% w skali roku dotyczy nowych środków do 100 tys. zł (dla salda powyżej 100 tys. zł obowiązuje oprocentowanie standardowe 1,00% w skali roku)”.
   Różnica jest istotna.

   gajowy
  • Zacytowałem to z FAQ. W regulaminie tego nie ma. Ale jest też w Tabeli oprocentowania:
   https://www.santander.pl/regulation_file_server/time20230308092932/download?id=150273&lang=pl_PL

   Więc limit 100kzł tyczy tylko środków KMO, chyba to jasne, a nie wszystkie środki. Wszystkie środki tylko do obliczenia nowych środków.

   keram7m
 • Ponawiam pytanie. Czy jeśli saldo wszystkich aktywów w Santander Bank przekracza 100 tys. zł , to uczestniczę w promocji Konta Max Oszczędnościowego czy nie ?

  Pietrucha Odpowiedz
 • @Pietrucha
  Trudno Ci pomóc ponieważ nie piszesz o jakie aktywa Ci chodzi.

  Beata2 Odpowiedz
  • Dzięki za informację

   Pietrucha
  • w poprzedniej edycji limit dotyczył kwoty 300 tys. i dotyczył w sumie salda wszystkich wszystkich aktywów -rachunków w banku, po przekroczeniu następowała korekta promocji , teraz chyba jest inaczej

   Pietrucha
 • Otworzyłem Konto Max Oszczędnościowe. W zakładce „promocja” mam od razu info że konto bierze udział w promocji 8%. Przelałem 500zł jako nowe środki. W szczegółach konto jest jednak oprocentowanie 1%. Zmieni się po czasie?

  TomekW Odpowiedz
 • Piszecie o aplikacji mobilnej. W bankowości elektronicznej wszystko jest dokładnie opisane, i oczywiście 8% też jest.

  BiancaM Odpowiedz
 • W regulaminie jest opisane jak włączyć 8% (pkt 2 poniżej, ja tak musiałem zrobić, KO miałem otwarte dawno temu).
  Aby przystąpić do promocji, wskaż rachunek promocyjny:
  –  w naszych placówkach i podpisz deklarację „Przystąpienie do promocji” lub
  –  w usługach bankowości internetowej Santander internet i kliknij przycisk „Przystąp” na stronie szczegółów Twojego Konta Max Oszczędnościowego lub
  –  przez telefon, jeżeli masz umowę bankowości telefonicznej SELECT lub umowę Private Banking.

  fb Odpowiedz
 • Czy jeśli teraz mam na koncie oszczędnościowym środki, a nie miałam ich 03.03, to znaczy że będą od razu zaliczone jako nowe środki po przystąpieniu do promocji? Czy żeby je zaliczyło muszę przelać pieniądze na inne konto i z powrotem do Santandera dopiero po przystąpieniu?

  Chmura Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy