7% do 300 000 zł na Koncie Max oszczędnościowym + do 580 zł premii od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska uruchomił kolejną edycję podwyższonego oprocentowania na swoim koncie oszczędnościowym. Tym razem do zgarnięcia mamy 7% do 300 000 zł. A do tego 580 zł na start dla nowych klientów :)

7% na koncie oszczędnościowym Santander

7% na koncie Max oszczędnościowym

Aby zyskać 7% do 300 000 zł należy w zasadzie spełnić jeden warunek: przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 30.09.2022. Środki, które nie załapią się jako „nowe”, zarobią jedynie 1% w skali roku.

Ale uwaga: bank przygotował dla nas „niespodziankę”, czyli powrót do oprocentowania standardowego po przekroczeniu 300 000 zł. Oznacza to, że musimy bardzo pilnować tej kwoty, a najlepiej jej nie przekraczać, aby całość zarobiła 7% w skali roku.

Do promocji możemy przystąpić do 10.01.2023, natomiast oprocentowanie będzie obowiązywać od ulokowania nowych środków do 30.01.2023.

Szczegóły w regulaminie.

Aż 580 zł na start

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej Santander płaci aż 580 zł za założenie konta osobistego w ramach pakietu kilku promocji. Warto więc sięgnąć po tę premię, aby zyskać jeszcze więcej na odsetkach od naszych oszczędności :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeżeli nie mam teraz konta oszczędnościowego MAX to wszystko to nowe środki czy licza się wszystkie środki z Santandera?

  mms1994 Odpowiedz
 • Hasło przewodnie: Konto Max oszczędnościowe. Wpłacasz i wypłacasz bez utraty odsetek.
  Niestety nie dla mnie bo: 0 PLN – pierwsza transakcja w każdym miesiącu, kolejna 10 PLN
  a ja potrzebuje częściej wypłacać. Szkoda że jest taki limit bezpłatnych przelewów.

  tytus Odpowiedz
 • Nie wystarczy przelać pieniędzy na ko. Na koncie, po zalogowaniu w przeglądarce (w aplikacji nie znalazłem), trzeba jeszcze kliknąć „przystąp”. Dopiero wtedy mamy 7%

  fb Odpowiedz
  • faktycznie jest to w opisie ale… nie mogę znalezc tego „przystąp , a w szczególach mego konta jest 7%.
   więc działa czy nie? wpłacać czy do nich dzwonić ?

   isekala
  • W apce mam: 1%, w bankowości elektronicznej 1% i 7% i to że rachunek bierze udział w promocji. Podczas akcji zakładania konta nie było opcji ‚przystąp’ i o to pytała mnie dzisiaj pani na infolinii jak również z jakiego konta był przelew na Maxa. Tak czy inaczej konto jest na 7%.

   Labradorek
 • Poprzednia edycja od kiedy i do kiedy trwała i ile dawała , saldo na kiedy miała ? Jest tu u nich jakaś prawidłowość i da się coś przewidzieć kiedy wycofać środki ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A ja trochę nie na temat. Robiłem dzisiaj przelew z Credit do Santander pierwszą sesją. Do tej pory nie dotarł. Odkąd korzystam z przelewów internetowych ( ładne kilkanaście lat ) coś takiego nie miało miejsca.

  diego Odpowiedz
 • Całe szczęście, że mała kwota. Dobrze, że nie zleciłem większej ( a miałem zamiar zasilić KO). Ciekawe kiedy dotrze kasa?

  diego Odpowiedz
  • Robiąc zwykły przelew Elixirem jest takie zastrzeżenie, że może dotrzeć maksymalnie w… kolejnym dniu roboczym (sesja i wysokość kwoty nie ma znaczenia).

   Ego
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy