2,7% do 100 000 zł na Koncie Mocno Oszczędnosciowym w Alior Banku

Trwa do 15.10.2018

Alior Bank opublikował nową tabelę oprocentowania z której wynika, że promocja Konta Mocno Oszczędnościowego została przedłużona. Oznacza to, że zarówno nowi, jak i obecni klienci banku będą mogli uzyskać 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł :)

2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym w Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Alior Banku, który wpłaci nowe środki na swoje Konto Mocno Oszczędnościowe w terminie od 1.08 do 15.10.2018. Jako nowe środki rozumiemy tu nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 27.07.2018 – czyli z ostatniego piątku.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 4 miesięcy od pierwszej wpłaty nowych środków. Oznacza to, że jest ono wyliczane indywidualnie – zależnie od tego, kiedy nastąpi faktyczny wpływ.

Co z osobami, które korzystają już z poprzedniej edycji promocji? Zgodnie z regulaminem muszą one poczekać na jej zakończenie (o ile oczywiście przyniosą do banku nowe środki):

W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

Na koniec przypomnę, że Konto Mocno Oszczędnościowe nie wymaga posiadania konta osobistego. Oznacza to, że możemy zawnioskować jedynie o rachunek oszczędnościowym i nie przejmować się innymi kontami.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy na pewno można dorzucić kolejną kasę ponad 100k z poprzedniej promocji, której 4 miesiące jeszcze biegną?

  Kajko Odpowiedz
  • Szukałem zapisu, który by to wykluczał, ale nie znalazłem. Sam chętnie to przetestuje (choć póki co nie mam wolnych środków). Gdyby ktoś znalazł błąd w moim rozumowaniu, to oczywiście chętnie poprawię wpis i przeproszę. Ale ciągle liczę, że takiego nie ma :)

   Michał
  • No to chyba pws znalazł błąd w rozumowaniu…

   Kajko
  • Znalazłem Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” z 25 maja 2018 i tam jak wół stoi:
   §4 Postanowienia końcowe
   1. W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

   Manveru21
 • Ja dorzuciłem. Czy dopłata została uwzględniona w ramach pierwszej promocji, która u mnie trwa od 16 sierpnia – okaże się jutro gdy bank pokaże średnie oprocentowanie całości środków po tej dopłacie.

  Fabian Odpowiedz
  • I jak tam? Zrobiłem tak samo wczoraj i dziś nic się nie zmieniło, więc nadwyżka tylko na 0,89%, tak jak podejrzewałem. Za dobrze by to było… Niby nie ma wykluczeń, ale fizycznie w systemie tego się nie da obejść, a można mieć tylko jedno konto promocyjne. Oby była jeszcze kolejna, 3 edycja, ale też ciekawe jaki wezmą wtedy dzień bazowy…

   pws
  • W systemie zapewne jest to ustawione do max. 100k i każdemu saldo bazowe wg rozpoczęcia promocji w danej edycji, a tego nie przeskoczymy.

   pws
 • 5zł za przelew do innego banku i w dodatku do 20k? Dziękuję, postoję.

  eloraper Odpowiedz
  • Chodzi Ci o przelew natychmiastowy? No niemała ta opłata (szczególnie że na aliorowym Koncie Wyższej Jakości przelewy natychmiastowe są bezpłatne), ale takie przelewy w większości banków kosztują kilka złotych… Jeden standardowy miesięcznie przelew z konta oszczędnościowego jest tu bezpłatny, nawet do innego banku, nawet zlecany przez telefon lub w oddziale — więc stój sobie, skoro lubisz…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nikt nie każe Ci siedzieć.

   Michał
  • Dokładnie Don :D A co najlepsze, przecież z KMO są nielimitowane darmowe przelewy internetowe na własny ROR, co jest niewątpliwą główną zaletą tego konta. No ale przecież po co sprawdzić TOiP.

   pws
  • Dobra dobra, bez napinki 😄 Właśnie biczuję się za niedokładne przeczytanie TOiP. Zadowoleni? 😉

   eloraper
 • Czy dobrze rozumiem? Część środków może być w I edycji i jednocześnie inna część w II edycji? I edycja kończy mi się 9 września. Na ten moment mam mniej niż wg. stanu na 27 lipca. Jak będę dopłacał to do stanu z 27 lipca dopłacane środki trafią do I edycji, a ponad ten stan do II?

  Manveru21 Odpowiedz
  • W teorii może (tzn. ja nie widzę wykluczeń). W praktyce wychodzi na to, że nie – choć moim zdaniem jest to do ew. zareklamowania. Pytanie czy jest sens tak robić…

   Michał
  • Znalazłem Regulamin Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” z 25 maja 2018 i tam jak wół stoi:
   §4 Postanowienia końcowe
   1. W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.
   Więc żadne reklamacje nic nie dadzą.

   Manveru21
 • Ile czasu trwa otworzenie konta przelewem z innego rachunku?

  eloraper Odpowiedz
 • Biję się w pierś i przepraszam wszystkich za swoją błędną teorię. Prześwietlając II edycję promocji całkowicie zapomniałem o tym, że jest dodatkowy regulamin (i opierałem się jedynie na tabeli oprocentowania). Tam jest czarno na białym napisane, że niestety można korzystać tylko z jednej promocji naraz:

  W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

  Michał Odpowiedz
 • a czy można wycofać „stare” środki z banku? mi przez telefon na infolinii powiedzieli, że tak, ale teraz po wycofaniu nie mam promocyjnego oprocentowania…

  rr Odpowiedz
  • sam sobie odpowiem, trzeba utrzymywać „stare” środki na koncie, które już nie jest w promocji, a więc ze słabym oprocentowaniem, także oferta dobra tylko dla nowych klientów

   rr
  • @rr W tym przypadku nie piszemy „także”, lecz” …tak, że…” To bodaj zdanie złożone. Ten błąd jest nagminnie powielany, stąd moja irytacja. Mam wprawdzie wykształcenie techniczne, ale również jestem głosicielem hasła: „Śmierć wrogom polszczyzny” :-)

   gajowy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy