2,7% do 100 000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Bank

Zakończona

Alior Bank opublikował nową tabelę oprocentowania. Uruchomiona została kolejna, czwarta już edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowy. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku będą mogli uzyskać 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł :)

2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym w Alior Banku

Aby skorzystać z VI edycji promocji należy być nowym lub obecnym klientem Alior Banku, który wpłaci nowe środki na swoje Konto Mocno Oszczędnościowe w terminie od 22.11 do 22.01.2019. Jako nowe środki rozumiemy tu nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 15.11.2018.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 4 miesięcy od pierwszej wpłaty nowych środków. Oznacza to, że okres ten jest wyliczany indywidualnie – zależnie od tego, kiedy nastąpi faktyczny wpływ oszczędności.

Co z osobami, które korzystają już z poprzedniej edycji promocji? Dopiero po jej zakończeniu powinni móc dalej zarabiać 2,7% (o ile spełnili warunek nowych środków).

W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

Na koniec przypomnę, że Konto Mocno Oszczędnościowe nie wymaga posiadania konta osobistego. Oznacza to, że możemy zawnioskować jedynie o rachunek oszczędnościowym i nie przejmować się innymi kontami. Jeśli mamy już dostęp do bankowości internetowej Alior Banku, to o konto możemy wnioskować po zalogowaniu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wpłać do Getinu albo Idei na 3,9 ;)

  JoX Odpowiedz
 • Czy na konto mogę w każdej chwili dopłacać środki z innego banku ?

  Yrek Odpowiedz
  • Yrek: „Czy na konto mogę w każdej chwili dopłacać środki z innego banku ?

   Tak. jak najbardziej (parz moja auto-opdowiedź poniżej, cyt. z regul.) po prostu te późniejsze środki będą oprocentowane krócej wg zasady:
   [4 m-ce] – [ilość dni od pierwszej wpłaty startującej 4m-ce]=ilość dni oprocentowania kolejnej wpłaty

   yosa
 • A tymczasem mamy kolejna promocję na kartę kredytowa w ing. Dają vouchery do circle k 200zl i 4 bilety do kina

  slayer28 Odpowiedz
 • W regulaminie:
  „Dzień weryfikacji salda – data, w której wyliczone zostało Początkowe łączne saldo oraz Saldo początkowe Konta dla każdego Klienta, zdefiniowana w Tabeli Oprocentowania..”

  ” Jako nowe środki rozumiemy tu nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 15.11.2018.”

  Dnia 15.11.2018 miałem łącznie np. 15 tys. Teraz mam 0zł. Chcą skorzystać z tej promocji, powinienem wpłacić na ROR lub KO czy KMO łącznie 15 tys. a na KMO tzw. nadwyżkę np. 20 tys. oprocentowaną na 2,7% przez 4 m-ce.

  Czy jednak przez 4 m-ce leżakowania 20 tys. na KMO-2,7% muszę też przetrzymywać 15 tys. ? Czy może mogę zabrać 15 tys. z Aliora już np. następnego dnia po wpłacie na KMO ?

  yosa Odpowiedz
  • OK, za szybko zadałem pytanie ;)) Te 15 tys. trzeba trzymać przez cały czas (4 m-ce) jeżeli chcę mieć 2,7% od całości 20 tys.
   ——————-
   Bank w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego KAŻDEGO DNIA kalendarzowego:
   a) wyliczy Łączne saldo Uczestnika Promocji,
   b) zweryfikuje saldo na Koncie i wyliczy nadwyżkę środków nad Saldem początkowym Konta,
   c) określi nadwyżkę Łącznego salda Uczestnika Promocji nad jego Początkowym łącznym saldem,
   d) wyliczy aktualną wysokość Nowych środków znajdujących się na Koncie,
   e) przyporządkuje właściwe oprocentowanie środkom zgromadzonym na Koncie.
   ——————-

   yosa
 • Czy ktoś ostatnio wypełniał formularz online o to konto oszczędnościowe i może mi powiedzieć, czy to, że nie otrzymałam na maila potwierdzenia wysłania formularza to taki standard obsługi, czy raczej powinnam go wypełnić ponownie, bo nie przeszedł?

  sanifev Odpowiedz
 • co za bezsens -założyłem owe konto. Niestety, nie mam jednak dostępu do bankowości internetowej. Po kontakcie z infolinią okazało się, że jako były klient miałem dostęp, ale został on zablokowany i muszę udać się do oddziału – żeby odblokować…Porażka.

  diego Odpowiedz
 • Korzystam obecnie z VI edycji, czy jest sens żerować teraz konto i ewentualnie kiedy to zrobić, tak żeby w kolejną edycję wskoczyć z saldem 0zł ?

  ZICHI Odpowiedz
  • Dobre pytanie. Też się zastanawiam czy Alior działa tak jak Millennium i kolejne edycje są z automatu.

   Kajko
 • Jest nowa promocja. Saldo na dzień 18.01.2019

  Gangster Odpowiedz
  • Dzięki. Czekałem po północy na nową tabelą oprocentowania ale dopiero teraz wrzucili. Swoją drogą Alior też się robi przewidywalny z tym dniem wyznaczania salda – robi się alternatywa dla Getinu

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy