2,7% do 100 000 zł na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Bank

Zakończona

Alior Bank uruchomił kolejną, piątą edycję promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowy. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku będą mogli uzyskać 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł :)

2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym w Alior Banku

Zasady promocji są identyczne, jak w poprzednich edycjach. Aby więc skorzystać z V edycji promocji należy być nowym lub obecnym klientem Alior Banku, który wpłaci nowe środki na swoje Konto Mocno Oszczędnościowe w terminie od 23.01 do 12.03.2019. Jako nowe środki rozumiemy tu nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 18.01.2019.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 4 miesięcy od pierwszej wpłaty nowych środków. Oznacza to, że okres ten jest wyliczany indywidualnie – zależnie od tego, kiedy nastąpi faktyczny wpływ oszczędności.

Co z osobami, które korzystają już z poprzedniej edycji promocji? Dopiero po jej zakończeniu powinni móc dalej zarabiać 2,7% (o ile spełnili warunek nowych środków).

W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego Uczestnik Promocji nie może przystąpić do innej edycji Promocji.

Na koniec przypomnę, że Konto Mocno Oszczędnościowe nie wymaga posiadania konta osobistego. Oznacza to, że możemy zawnioskować jedynie o rachunek oszczędnościowym i nie przejmować się innymi kontami. Jeśli mamy już dostęp do bankowości internetowej Alior Banku, to o konto możemy wnioskować po zalogowaniu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pięknie. Jakaś alternatywa dla MIL jest :)

  Mati Odpowiedz
 • Tym samym osobom które mają w banku stare środki, Bank uprzejmie daje do zrozumienia że nie są już potrzebne. Nie ma sprawy. Zabieramy stówkę i idziemy do konkurencji :)

  Michał Odpowiedz
 • Czyli jeśli korzystałem z promocyjnego oprocentowania w poprzedniej edycji, to nie mogę skorzystać z niego w nowej edycji? Nawet jeśli przeleję nowe środki?

  Piotrek13 Odpowiedz
 • Wie ktoś jaki jest w tym KO dzienny limit przelewów? 50k, tak jak w Millenium, czy inny?

  irvin Odpowiedz
 • Na stronie Aliora data badania salda na KMO wyznaczona została na 11 stycznia

  G Odpowiedz
  • A według tabeli oprocentowania jest to 18.01.2019. Widać ktoś się pomylił, tylko jeszcze nie wiemy gdzie ;)

   Michał
  • Kolega G się pomylił, bo spojrzał na coś kompletnie innego na stronie banku i nie doczytał co to w ogóle jest…

   pws
 • Mam w Aliorze stare konto Mocno Oszczędnosciowe (jeszcze z 30.07.2018) na którym obecnie trzymam jakieś drobne.
  Czy mogę przelać nowe środki względem 18.01 na to konto czy mam otworzyć nowe oszczędnościowe?

  Fenek Odpowiedz
  • Ja to rozumiem w ten sposób, ale chyba ostatecznie potwierdzi to przelew na niewielką kwotę i info w systemie ;)

   Mateusz
 • Dziś otwarto mi KMO. Dlaczego w zakładce ‚Szczegóły’ widnieje ‚Oprocentowanie rachunku
  0,89 %’?

  bob Odpowiedz
 • Mam pytanie czy wpłaty między kontem osobistym w Aliorze, a kontem oszczędnościowym są bez limitu darmowe? Czy też w drugą stronę, czyli z oszczędnościowego na osobiste są bez limitu darmowe i czy wypłacając pieniądze z konta OSZCZĘDNOŚCIOWEGO nie stracę odsetek? Pozdrawiam.

  Tomek201 Odpowiedz
  • 1. Z konta osobistego na oszczędnościowe w zasadzie zawsze i w każdym banku są darmowe. Nikt normalny nie pobiera bowiem opłat za przelewy z konta osobistego (oprócz Pekao, które ma prowizję ukrytą w płatnych SMSach autoryzacyjnych)
   2. Są darmowe, zgodnie z tabelą opłat i prowizji
   3. Odsetek nie tracisz, bo bank wylicza jest tak naprawdę na koniec każdego dnia, a jedynie kapitalizuje na koniec miesiąca. Innymi słowy jeśli przez pół miesiąca będziesz miał na koncie 10 000 zł, a przez drugie pół 0 zł, to zarobisz odsetki za… pół miesiąca :)

   Michał
  • Jeszcze uściślę, że bezpłatność dotyczy chyba tylko Konta Mocno Oszczędnościowego (którego dotyczy ten wpis); w przypadku innych kont oszczędnościowych Aliora będzie naliczona opłata za drugi i kolejne przelewy w miesiącu.

   Don Quijote de la Mancha
 • To super informacja, bo teraz korzystam z konta oszczędnościowego w ING, ale tam mam 2,5%, więc przelewam środki do Aliora. Dzięki.

  Tomek201 Odpowiedz
 • Michał, sądzisz, że przelanie teraz srodków do Getina jest bezpieczną opcją?

  Tomek201 Odpowiedz
 • Czy na infolinii mozna zrezygnowac z poprzedniej edycji, przelac srodki na konto w innym banku i wtedy przystapic do nowej?

  Muniek Odpowiedz
 • 1. Mam już założone KMO w Aliorze w poprzedniej edycji a 4 miesieczny okres 2,7% skończył się 27.12.2018 r i od tego czasu mam 0 zł na KMO.
  Rozumiem, że nie muszę zakładać nowego KMO i obecna promocja (5 edycja) zadziała też na obecnym KMO ?

  2. Drugie pytanie do naliczania promocyjnego oprocentowania w wysokości 2,70% (w skali roku) na KMO w 5 edycji obowiązującej od 23.01.2019 r. do 12.03.2019 r.

  Wszystkie wpłacone wpłacane kwoty to będą nowe środki wg stanu na 18.01.2019 r.

  A. Dnia 05.03.2019 r na KMO dokonuję WPŁATY-1 na kwotę 5 tys. zł (i od tego dnia zaczyna obowiązywać 4 miesieczny okres oprocentowania 2,7 % czyli do 05.07.2019 r)

  B. Dnia 20 kwietnia 2019 r na KMO dokonuję WPŁATY-2 na kwotę 20 tys. zł

  I teraz pytanie:
  Czy WPŁATA-2 będzie również objęte promocyjnym oprocentowaniem 2,7% (do do końca 4-miesiecznego okresu wyznaczonego przez WPŁATĘ-1) czy też, jako środki wpłacone na KMO po dniu 12 marca 2019 (dzień zakończenia 5 edycji) będą objęte standardowym oprocentowaniem ?

  yosa Odpowiedz
  • Za dużo kombinujesz i rozmyślasz…
   1. Nie, nie musisz, a wręcz nie dasz rady założyć kolejnego KMO.
   2. Od dnia pierwszej wpłaty liczą się 4 miesiące promocyjnego % do 100k nowych środków i tyle, między tymi datami możesz tam sobie robić co chcesz z kasą, przelewać do woli i nic się nie stanie, bo promocję uruchomiłeś sobie poprzez pierwszą wpłatę nowych środków. Inne edycje do końca twoich 4 miesięcy nie mają już znaczenia.

   pws
  • @ pws „Za dużo kombinujesz i rozmyślasz…”
   He, he tak już mam, ale dzięki za dokładne info, działa jak napisałeś.

   yosa
 • Jak myślicie, odpali Alior kolejną edycję? Jaki przypuszczacie dzień badania salda?

  Dawids Odpowiedz
 • Odpalił – 13 marca 24 kwietnia 2,7 % do 100 tyś zł przez TRZY miesiące od wpływu nowych środków – dzien badania salda 8 marca

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy