8,5% dla nowych środków na Koncie oszczędnościowym Plus do 100 000 zł od PKO BP

Zakończona

Kolejna świetna niespodzianka od największego banku w Polsce. Od dzisiaj lokując na koncie oszczędnościowym Plus nowe środki zarobimy na nich aż 8,5% w skali roku – do 100 000 zł. A przy okazji do zgarnięcia mamy do 250 zł na start i aż 10% na lokacie!

PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus
Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem konta osobistego PKO, a następnie otworzyć przez bankowość internetową Konto oszczędnościowe Plus.

Teraz wystarczy, że w okresie 2.06 – 29.06.2023 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 1.06.2023. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 8,5% do 100 000 zł, przez okres 60 dni od pierwszej wpłaty.

Warto zauważyć, że na ten moment przy odpalaniu kolejnych edycji promocji brane pod uwagę jest saldo z dnia poprzedzającego jej start (czyli ostatni dzień poprzedniej edycji promocji). Warto to wykorzystać :)

Na koniec jeszcze jedna informacja z regulaminu:

Jeżeli rachunek oszczędnościowy jest w trakcie okresu promocyjnego z tytułu wcześniejszej promocji, to skorzystanie z tej promocji jest możliwe po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego.

Wszystkie szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy widoczne jest oprocentowanie podwyższone, czy ciągle będzie pokazywać tylko 2%?

  TomekW Odpowiedz
  • będzie pokazywać tylko 2% (przynajmniej w aplikacji mobilnej tak jest)

   Michał
  • Następnego dnia w szczegółach będzie informacja ile jest nowych środków i zakładce szczegóły

   xxx
  • Faktycznie – zalogowałem się do iPKO i tam jest taka informacja

   Michał
  • Teraz również już i w IKO jest informacja ( po rozwinięci zakładki na dole „Promocyjne oprocentowanie”)

   Bogdan
 • można przed 29 czerwca to odpalić jakąś kwotą, a później np. w lipcu dodawać środki na KO i wszystkie będą oprocentowane na 8,5 ? :)

  JoX Odpowiedz
 • Konto oszczędnościowe plus to to samo co Rachunek oszczednosciowy plus?

  TomekW Odpowiedz
 • Grubo. Lokata 10% na 6M, KO 8,5% na 60 dni
  Dziś kasa przeszła z Mille Profit do velo ale chyba w pon powędruje do PKO BP 😄😄😄
  Tylko po co zbierają z rynku tak drogo tyle kasy? 🤔🤔🤔

  paolo Odpowiedz
  • Trzeba będzie oglądać uważnie w najbliższym czasie dziennik telewizyjny i słuchać co pierwszy sekretarz powie. xyz

   prawdziwy-xyz
  • I jaki nakreśli plan 5- letni .

   prawdziwy-xyz
  • Pamiętam, że wspominałem w innym wątku, w kwietniu, o tym, że poprzedni p.o. Prezesa PKO BP został odwołany, bo bank nie realizował założeń partii, co do polityki depozytowej. Widać, że nowy p.o. już wie, co ma robić na stanowisku.

   MB
  • W ubiegłym roku na przełomie czerwca-sierpnia zostały pobite rekordy zakupu obligacji, w tym jednorocznych na ok. 5 mld zł w samym czerwcu. Widocznie rządzący obawiają się, że zaproponowane lepsze warunki dotyczące rolowania obligacji mogą ludzi nie zainteresować wiec chcąc nie tracić pieniędzy przez wypuszczenie ich na rynek chcą je skupić przez państwowy bank by ten z kolei zainwestował je spowrotem w obligacje.
   Nie ważne, że bank na tym straci – ważne, że rządzący będą mieli spowrotem kasę do rozdawania ;-)

   Cerwin
  • Czy na pewno? Depozyty w PKO SA raczej krótkoterminowe i większość klientów po skończonych promocję pójdzie do konkurencji więc raczej bank nie kupi obligacji za ich kasę skoro za 2 lub 6 m trzeba będzie je oddać. Może faktycznie chcą przy hamować napływ środków na rynek aby przytłumić konsumpcję a przez to i inflację aby móc czym się chwalić w kampanię. Zapewne konkurencja albo będzie musiała rosnąć do PKO albo przynajmniej nie będą już obniżać % na swoich produktach. Zapewne inni analizują ruch kasy ze swoich banków do velo i PKO i będą podejmować decyzje czy już teraz zatrzymywać odpływ czy przeczekać aby po skończonej prom e w PKO przejąć ta kasę do siebie. Tak czy tak dla nas to tylko lepiej

   paolo
  • nie musi to oznaczać zbierania kasy z rynku. Wcześniej nie było limitów wiec wiele osób w tym np ja tą kasę musi przelać gdzieś indziej

   pozawe
  • Bank sterowany przez państwo proponuję lokatę na 10% czyli kosmicznie więcej niż konkurencja, konto oszczędnościowe na 8,5% w czasach gdy konkurencja obniża % na swoich KO bo stopy procentowe zapewne niedługo (pewnie po wakacjach i przed wyborami o ile inflacja nadal będzie spadać). Ja tu widzę TOTALNE zbieranie kasy z rynku lub wyciąganie od konkurencji. Pytanie po co i ile pko do tego biznesu dopłaci?

   paolo
  • jakby zbierał kase z rynku to nie wprowadzałby limitów na 50tys, jedyne co może chcieć to nowych userów. Przyponmnę że wcześniej nie było limitów i wszyscy ci co mieli więcej kasy muszą teraz szukać alteratyw

   pozawe
  • 50k i 100k daje po 150k na klienta. To całkiem sporo. 10 tys takich klientów (a to raczej chyba nie wyczyn) i masz 1,5 mld w nowym depozycie.
   Od lokat 25mln odsetek + 14,167mln odsetek od RO.

   paolo
 • Czyli 05.06 mogę założyć lokatę na 10% a 29.06 wpłacić 100k na Konto Oszczędnościowe i wszystko na KO będzie traktowane jako nowe środki i będzie pracować na 8,5% przez 60 dni?

  Shaggy Odpowiedz
 • Liczy się tylko saldo konta oszczędnościowego czy osobistego też do ustalenia stanu na 01.06 ?

  XYZ87 Odpowiedz
  • Na drugi dzień od założenia jest to widoczne w iPKO – co ciekawe ja miałem 2grosze na ROR i nic poza tym. Jako stan początkowy na 1.6 zaliczyli mi te 2gr z ror ale nie odliczyli ich do stanu nowych środków jakie wpłaciłem – jako nowe mam wszystko co przelałem – nie odjęli 2gr – może zbyt mała kwota była? nie wiem. Jak u Was to wygląda?

   TomekW
 • Jesli mam obecnie 7.5% do 30 czerwca to jak usune 30 czerwca kase z banku (rano by wyszlo) to wg Admina juz bedzie ok? Bo saldo na koniec 30 czerwca bedzie u mnie ok zera? To masz na podstawie analiz kilku ostatnich posuniec banku?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Czy ktoś ma kod polecenia do PKO ale najlepiej konto Aurum. Piszcie na jolana7malpa.wp.pl

  Jolana Odpowiedz
 • Jakie korzyści macie z zakładania tych kont aurum w porównaniu do standardowego?

  TomekW Odpowiedz
 • Co do konta na 8,5% na nowe środki w PKO BP. Mam taką sytuację:
  * 1 czerwca wpłaciłem 50 tys. zł na moje konto osobiste w PKO BP
  * 4 czerwca założyłem lokatę urodzinową na 10% i będę trzymał na niej pieniądze do 4 grudnia
  * załóżmy że kilka dni później wpłacę do PKO BP kolejne 100 tys. zł. Założę to konto oszczędnościowe na 8,5% i wpłacę tam te 100 tys. Więc w banku będę mieć 150 tys. zł (50 tys. zł na lokacie i 100 tys. na koncie oszczędnościowym). Czy wtedy całe 100 tys. zł będzie oprocentowane na 8,5%?

  laurento Odpowiedz
  • Tak. Saldo starych środków będzie wynosić 50 tys., ale je będziesz cały czas utrzymywał właśnie tą lokatą. Więc wszystko ponad to, czyli te 100 tys. będzie nowymi środkami i będzie oprocentowane na KO na 8,5%.

   Przemysław
 • Z polecenia nie da się otworzyć na selfie? Tylko ze strony, przez kuriera?

  keram7m Odpowiedz
 • @kesram7m
  Otwierałem Aurum ze strony Banku z kodem polecenia. Wniosek online, podpisanie umowy: tylko kurier.

  Waldemar Odpowiedz
  • na losowych danych sprawdzalem w aplikacji i też na dalszym etapie jest pole do wpisania kodu. A przez kuriera jest od razu pełna funkcjonalność, czy trzeba udać się do oddziału, bo przy selfi jest np limit 10k

   keram7m
 • Aurum przez apkę nie da się założyć, bo to bankowość osobista. W umowie jest wzmianka o tym, że konto uzyska „pełną funkcjonalność” po weryfikacji tożsamości i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera. Kurier ma się skontaktować w ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia wniosku.

  Waldemar Odpowiedz
 • Chce zalozyc lokate i konto oszczednosciowe, czyli najpierw otwieram konto za zero a potem otwieram lokate i konto oszczednosciowe. Zastanawiam sie, w jaki sposob zasilic lokate i konto oszczednosciowe, aby powyzsze kwoty byly traktowane jako ‚nowe srodki’ i zyskaly promocyjne %…. Czy moge z innego banku przelac 150tys na konto za zero i z niego wyslac 50tys na lokate i 100tys na konto oszczednosciowe, czy raczej z innego banku powinnam bezposrednio wysylac kase na lokate i konto oszczednosciowe (aby byly traktowane jako nowe srodki)? dzieki za podpowiedz :)

  Joanna Odpowiedz
  • nie wiem co ty rozkminiasz joanna, lokata zaklada sie z konta ROR np za zero i z niego sciagnie 50k, 100k przelej na oszczednosciowe i tyle. Wszyskto przyniesione z innego banku bedzie nowe, nawet wplata w kasie.

   Krzychoooo
  • Pierwsze otwierasz Konto . Spokojnie .Natępnie Loakata 10 % jest na 6 miesiecy więc przelew np ,06/06/23 na ROR 50 tysiecy , zakładasz Lokatę na 10%. Lepiej najpierw lokatę bo nie wiadmo do kiedy będzie oferta.
   Po 6 miesiacach naliczą odsetki jak spelnisz warunki.

   Konto oszczędnościowe 8,5 % jest na dwa miesiące – 60 dni . Przlewasz np 100 tysiecy np.25/06/23 na ROR i zakładasz konto oszczednosciowe Plus ,i masz nowe środki czyli nadwyżkę ponad 06/06/23 -( 50 tyś)i oprocentowane 8,5 % po spełnieniu warunków.

   Raczej za 6 mięsięcy po zakończeniu lokaty na 10% nie będzie już kont oszczędnościowych na nowe środki w wysokości 8,5 %

   miron
  • Jaką „nadwyżkę ponad 06/06/23”? Po co tak komplikować? Przecież na KO dzień badania salda to 1 czerwca. Jak wtedy nie miała nic na kontach/lokatach to wszystko jest nowymi środkami. Te 50 tys. wpłacone na lokatę nie ma tutaj w tym wypadku żadnego znaczenia.

   Przemysław
 • @Joanna
  Prześlij 150k, na ror i z ror-u załóż ko, lokatę i zlecenie stałe.

  Waldemar Odpowiedz
  • Po co zlecenia stałe?

   paolo
  • Taki jest warunek promocji z lokatą na 10% – ustanowienie zlecenia stałego, może być na Twoje inne konto w innym banku w dowolnej kwocie, nawet 1 zł. No i musisz mieć te parę złotę na realizację tych zleceń, chociaż być może nawet nie, po prostu bank nie zrealizuje ci ustanowionego zlecenia stałego i tyle. Liczy się fakt ustanowienia takiego zlecenia i to ich system zapewne sprawdzi przy wypłacie odsetek za lokatę

   Ja123
  • dzieki za wyjasnienie

   Joanna
 • @paolo
  Ja123 odpowiedział. Nic dodać, nic ująć.

  Waldemar Odpowiedz
 • Poproszę o polecenie Aurum na ciaptak [małpa] zoho [kropka] com

  Zet Odpowiedz
 • Posiadam kartę kredytową, dostęp do bankowości i apkę, dzisiaj założyłam w oddziale Konto za Zero. W bankowości wszystko działa tzn konto przyjęło przelew i też poszedł przelew z niego. W aplikacji widzę to konto ale jak wchodzę w Moje produkty żeby zobaczyć lokaty to jest informacja jakbym nie miała konta i proponuje jego otwarcie. Infolinia twierdzi, że wszystko jest OK i zalecają reinstalację aplikacji. Tylko, ze ta apka musi posiedzieć 24 h w koszu, a potem dopiero znika. No nie wiem co z tym fantem zrobić.

  BiancaM Odpowiedz
 • OK, póki co usunęłam apkę z kosza i instaluję ponownie.

  BiancaM Odpowiedz
 • Kiszka, nie udało się konto założyć:
  Nie mozemy zrealizowac Twojego wniosku o otwarcie konta w PKO Banku Polskim. Jesli chcesz otworzyc konto, przyjdz do naszego oddzialu.
  Czy ktoś miał podobnie? Posiadam prawdopodobnie jakiś profil ze względu na konto pod obligacje detaliczne. Czy w oddziale da się założyć konto Platinum II z poleceniem?

  Wojtus Odpowiedz
 • Obligacje nie są problemem. Mam je w PKO, a mimo to bezproblemowo założyłem konto poprzez IKO, na którym miałem jeszcze kartę kredytową.

  gajowy Odpowiedz
  • No to nie wiem, myślałem że to jest klucz. Może to, że miałeś KK i profil Cie uratowało 😁

   JoX
 • Witam.
  Mam obligacje i IKE w PKO BP ,od zeszłego roku 2022 .
  Bez problemów założyłem ror w banku z polecenia. Założyłem lokatę na 10% i jest ok , i za jakieś 14 dni założe ko na 8,5%.
  Myślę ,że obligacje rachunek rejestrowy oraz IKE nie przeszkadza i nie jest powowdem jakiś problemów.

  miron Odpowiedz
 • Będę wdzięczny za podanie numeru od osoby, która chciałaby polecić mi konto dla dziecka tj. poniżej 13 lat (nie kogoś kto ma konto dla młodych co jest powyżej 13 lat) w ramach PKO BP. Polecający musi mieć te konto otwarte na co najmniej 90 dni przed rozpoczęciem ostatniej edycji polecania – tj. na 90 dni przed 6.04.2023 o ile dobrze interpretuje. Będę odpalać 2 takie konta – proszę o przesłanie numeru na mack.cool (at) interia.pl

  Maciek Odpowiedz
 • Polecający zyskuje 50 zł za każde konto pod warunkiem, że spełnia warunki, jest zarejestrowany w promocji. W przeciwnym razie ani polecający a nie polecany nic nie dostaje. https://polecam.pkobp.pl/

  Maciek Odpowiedz
 • Ciekawe czy po 29.06. w nowej edycji też zaoferują 8,5%.

  Łuki Odpowiedz
  • tez mnie to bardzo ciekawi, do kiedy trzeba ewakuowac kase (by o 23:59 tego dnia miec 0 na koncie)? Saldo na koniec 28 ma byc zero? Ale jak znow 100k tylko to slabo.

   Krzychoooo
 • Co jeśli przekroczone zostanie 100tys na koncie oszczędnościowym? Wiem, że Santander ściąga wtedy całość w dół …

  Paweł Odpowiedz
  • z regulaminu:
   „Dla nadwyżki nowych środków ponad 100 000 zł. obowiązuje oprocentowanie
   podstawowe”
   czyli chyba 2%, ale nie całość tylko nadwyżka

   keram7m
  • Dla Konta Max Oszczędnościowego przekroczenie kwoty 100 tys. to obniżka oprocentowania całości do 1% , a dla Konta Oszczędnościowego Select do 100 tys. 5%, a nadwyżka to 2%

   Pietrucha
 • Witam,

  Mój tata udając się placówki banku założył konto za zero złotych w dniu 21.06, w kolejnym dniu zainstalował aplikację IKO oraz wpłacił na nie z innego banku kwotę- 167 tyś. 23.06 założył lokatę urodzinową na 10%. A pozostała kwotę, tj. 117 tyś. z konta za zero- założył rachunek oszczędnościowy plus na 60 dni. Niespojzal jednak że maksymalnie można tam ulokować 100 tyś. Oprocentowanie konta na dzień jego otwarcia, tj. 23.06 z dostępnymi srodkami 117 tyś. – pokazuje mu 2% natomias poniżej informacja „Bierzesz udział w promocji na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus”- gdzie widnieje oprocentowanie 8.5% dla nowych środków objętych promocją 100 tyś.
  Jak to rozumieć? – że 117 tyś. jest na 60 dni, jednak 17 tyś. pracuje na 2%, a 100 tyś. na te 8.5%?

  Łukasz Odpowiedz
  • zadzwon do banku (z apki by mniej bolesna byla weryfikacja), 17 bym z KO wycofal do innego banku ktory cos daje a lepsze od 7 do 7.5%. Jeden przelew ma darmowy wiec moze wykorzystac go i tylko 17k wybrac ale czy cos sensownego znajdzie bo zakladac specjalnie by musial np VELO (program polcen jest, usmiecham sie) /Millenium . U mnie 8% i 2% tez pokazuje, pko raczej nie leci po bandzie i nie obniza calego oprocentowanie za kare :)

   Krzychoooo
  • Za parę dni koniec miesiąca, więc będzie można sprawdzić, jak naliczyli odsetki (trochę liczenia będzie). W Regulaminie piszą, że nadwyżka tylko na 2%

   Ja123
  • @Krzychoooo
   w Velo nie musi zakładać konta. Można założyć samo Elastyczne KO i brać udział w promocji

   Przemysław
  • No tak ale daja 600 i jeszcze 100 z bezcennych wiec zal nie skorzystac?

   Krzychoooo
  • Dzwoniłem do banku i rozmawiałem z konsultantem. Troszkę nie mogłem zrozumieć tego co mówi konsultant, choć co to są nowe środki czy dzień badania salda, itd. jest mi pojęciem znanym.
   Do rzeczy jednak- wpłacone 117 tyś.- 100 tyś. jest na 8.5%, pozostałe 17 tyś. niestety tylko na 2%. Daremny i niestosowny jest jakikolwiek ruch wypłacenia nadwyżki (tych 17 tyś.) gdyż obniża on pule tych 100 tyś.- to słowa konsultanta, który radził on już nic z tym nie robić. Gdyby taki ruch był poczyniony w dniu 23.06 parę godzin po założeniu KOPlus na 8.5% – i zostawione samo 100 tyś. miało by to sens- to słowa konsultanta.
   Natomiast dopisanie odsetek z tych 117 tyś.- to już wogule niezrozumiałem konsultanta niestety. Może ktoś mądry tutaj wie kiedy można spodziewać się dopisanie odsetek z kwoty 117 tyś. ulokowane na KOPlus w dniu 23.06- BĘDĘ SERDECZNIE WDZIĘCZNY!!!

   Łukasz
  • Konsultant bredzi. Wycofaj 17k, tyle tylko że stracisz jedyny darmowy przelew w miesiącu. A odsetki dopisywane są zwykle na koniec miesiąca.

   keram7m
  • Może trzeba poczytać regulamin, tam są jakieś opisy dotyczące wycofywania środków. To pewniejsze źródło niż konsultant, który pewnie czytał regulamin po raz pierwszy jak z toba rozmawiał :-)

   Ja123
 • „Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem konta osobistego PKO”
  Szanowny Panie Michale, z czego wynika ten wymog? W regulaminie nie ma nic o koniecznosci posiadania roru. Pytam, bo chce skorzystac z samego konta oszcz., daloby sie czy nie? Jutro ostatni dzien promocji, a ja nie chce zakladac kolejnego zbednego roru.

  Oksjan Odpowiedz
  • Generalnie w PKO nie da się założyć żadnego produktu bez roru, a przynajmniej ja sobie nie przypominam. Zresztą wniosek o KO kieruje de facto też na wniosek o ROR (albo do bankowości internetowej). Nie da się inaczej, to by było zbyt piękne :)

   Michał
  • Właściwie potrzebny jest tylko dostęp do ich systemu (np. poza zamknięciu starego konta dawniej). Ja nie mam u nich konta, a kk dało się wziąć bez RORu, właśnie dlatego, że kiedyś miałem u nich konto. Inna sprawa. że wtedy w aplikacji jest trudno coś zrobić, bo do wszystkiego chca założenia ROR.

   Ja123
  • To swietnie sie sklada, bo wlasnie mam dostep do bankowosci elektronicznej, wiec skorzystam. Aplikacji nie zamierzam instalowac. Obawialem sie raczej komplikacji typu: bez ror nie zalozysz oszczednosciowego, bo to typowa sytuacja w wielu bankach. Dzieki za odpowiedz.

   Oksjan
  • Dokładnie tego typu komunikat jest przy próbie otwarcia konto oszczędnościowego bez ROR.

   mbo
  • W aplikacji nic się nie da chyba zrobić, ale w e-bankowości trzeba próbował założyć to oszczędnościowe bez ROR

   Ja123
  • Ja sprawdzałem w e-bankowości.

   mbo
 • Michal Admin, ktokolwiek. Dzien badania salda (by na koniec tego dnia miec 0) to bedzie jutro czy dzis czy… ? Bo kto ma tylko KO warto wyzerowac chyba co?

  Krzychoooo Odpowiedz
  • No właśnie nie wiem czy jest sens zerować, te promocje są co miesiąc, więc zerować trzeba będzie za miesiąc, no chyba że ktoś zakładał w pierwszych dniach promocji, to można. A jeśli co, to wg mnie zerować trzeba by w czwartek – ostatni dzień promocji, ale mogą zmienić reguły gry w nowej edycji.

   keram7m
  • obecnie mam data badania salda 27 kwietnia, poczatek maja wplynelo sianko i niby do 30 czerwca sa promocyjne 7.5% (bez limitow!), obecnie chyba maja promke do 29 czerwca (8.5 ale do 100k tylko)? Wiec uciekac i tak musze choc mam lokaty na 8% i 10% i to spore sumy wiec i tak bede mial jakies saldo odniesienia pewnie niekorzystne ale jak wyzeruje konto np jutro to jak wroce z kasa z KO to chyba na nowa promke sie zalapie… sam juz kurcze nie wiem. Mam Mille i tam chyba daja 7.5% w razie co bede tam trzymal. Masakra, przypomnia mi sie 2016 rok i rwanie wlosow z glowy by „zazebic” promki w bankach. Jakby jeden nie mogl miec stalego wysokiego oprocentowania a nie „da nowych srodkow”. Im wiecej sianka mam tym gorzej, jak zyc…?

   Krzychoooo
  • A obligacje skarbowe, np 4-letnie ? Też 7% zdaje się, a skakać nie trzeba po bankach

   Ja123
 • Dzień dobry .
  Krzychoooo.
  Ciężko coś doradzić mądego.
  cytat ” Wiec uciekac i tak musze choc mam lokaty na 8% i 10% i to spore sumy ”
  Radzę nie pisać na żadnym forum ,że 100 tyś złoty i więcj masz do dyspozycji wolnych środków . Mogą nas wyczyścić z kasy w 5 minut .

  miron Odpowiedz
 • Ogólnie do wszystkich forumowiczów wszelkich , którzy wyżerają wisenki na torcie bankowym.
  Istnieje ciemna strona internetu i tam oferują co jakiś czas dane klientów banków itp. Zazwyczaj takich ponad 100 tys złoty bo tacy się im opłacają.
  Być może krzyhoooo to też Rzepa , nie drąże . Do Windows np. 11 złamanie hasła to około 1 minuty. Ja mam Linux ale to żadna gwarancja bezpieczeństwa , poprostu mniej popularny system.

  miron Odpowiedz
  • nie wiem ale ja mialem internet jak jeszcze 0202122 a hakiery to raczej wylapuja bardzo zagubionych w sieci, nie boj sie tylko sie podszkol z tego jak dziala internet i jakies security bo panikujesz a niby linuxa masz ;-)

   Krzychoooo
  • takie czasy, że sianko najlepiej skonsumować (mogę pomóc)

   karampuk
 • Doczytałam, że to konto oszczędnościowe Plus jeden haczyk. Tylko pierwsza wypłata (zew/ wewn) jest bezpłatna, a kolejna w tym samym miesiącu ( rozliczeniowym?) już kosztuje 9,99 !!!

  Pola33 Odpowiedz
 • dzien dobry.
  Tak tylko jedna jest bezplatna , dlatego trzeba madrze zaplanowac ewentualna ewakuacje 1-2 dni przed końcem .
  Cytat z Admina : ” Warto zauważyć, że na ten moment przy odpalaniu kolejnych edycji promocji brane pod uwagę jest saldo z dnia poprzedzającego jej start (czyli ostatni dzień poprzedniej edycji promocji). Warto to wykorzystać :)”

  miron Odpowiedz
 • Nie ma co , na czytelników bloga zawsze można liczyć. Jak sam nie zaprzęgniesz koni i nie udasz się do Wąchocka do Centrali to nic nie będziesz wiedział. Jak donosi mój wywiad po kilku okrążeniach i podchodach i udaniu się do odpowiedniego działu i kilku bajerach ma spaść jutro do 5,5 + 2 stand. przy tym samym limicie z badaniem na dzisiaj i okresie przystąpienia do 27.07.

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Macie już odsetki za czerwiec na KO Plus? Ja jeszcze nie mam, a jest prawie 7ma rano 1 lipca. W innych bankach są od razu po północy pierwszego dnia miesiąca.

  Maxim Odpowiedz
 • Pytanie do znawców tematu, 100tys przelane 02.06. Naliczone odsteki 675zł. Zakładając nawet że 2 odpadły to chyba troche za mało jak na 8.5% czy się mylę?

  pozawe Odpowiedz
 • Takie moze naiwne pytanie ale dobrze mysle ze odsetki za czerwiec ktore dzis mi dopisali nie aktywuja 60 dni na nowa ture 100k @ 7,5%? Wycofalem kase 29 (na koniec dnia mialem 0).

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Raczej nie. Ale jutro możesz tam poszperać w zakładkach tego konta oszcz. i będziesz miał jasność.

   Pola33
 • Po wczorajszym dopisaniu odsetek jak będzie wyglądał rozkład oprocentowania na koncie (środki wpłacone 27.06)? Kwota do 100 000 – 8,5 procent natomiast nadwyżka powyżej tego na 2 proc. Czy może przekroczenie kwoty 100k powoduje że całość jest oprocentowana niżej?

  Shaggy Odpowiedz
 • Jest jakiś sposób żeby nie płacić za drugi przelew w miesiącu z ko na ror w PKO?

  TomekW Odpowiedz
  • Może założenie i zerwanie lokaty jak w Getinie? Ale szkoda ryzykować za 9,99zł.

   Łuki
  • wg mnie nie ma lokata wraca na konto z ktorego zalozono i zmienic sie go nie da, moze lokata i usuniecie KO by umozliwilo przelew na konto zwykle ale nie testowalem

   Krzychoooo
 • widzę że nowa promka się właśnie od dzisiaj odpala czy na wyciągnięcie kasy za późno, po drugie badania salda nietypowo bo na 29.06 wiec ci co skorzystali na 8.5% muszą szukać czegoś innego

  pozawe Odpowiedz
 • Witaj Pola33
  Ja już wpłaciłem 1 zł, aby uruchomić promocję. Uważam jednak, że mimo zapowiedzi obniżek stóp procentowych przez RPP to banki na razie oprocentowania nie obniżą. Kluczową rolę, moim zdaniem, odgrywa tu rząd, a raczej jego oferta obligacji skarbowych, Na sierpień rząd proponuje takie same stawki jak wcześniej, tzn. dla 4-letnich/ 7% w pierwszym roku/ i 3- letnich/ 6,85% przez 3 lata/ . Sądzę, że banki raczej nie pogorszą aktualnej oferty.

  Waldemar Odpowiedz
  • Banki obserwują konkurencję a inflacja spada.. ing zostawia wyższe oprocentowanie tylko dla nowych klientów.. pko obniżyło, Mille też pewnie to zrobi..

   Pola33
 • @g.romek
  Jakiego banku dotyczy Twój wpis? Wpis Poli33 dotyczy promocji w banku Millennium, która dziś się kończy i jest jak najbardziej prawidłowy.

  Waldemar Odpowiedz
  • Popatrzył w lin który wkleiłam. 7,5% było jak byk w PKO, dziś już 7%. Śpieszmy się lokować bo procenty tak szybko spadają.
   Polecam Millenium 7,5% na 91dni 👍 tylko dziś, jutro pewnie spadnie.

   Pola33
  • velo ósemkę daje i bezpłatne wewnętrzne EKO->KPZ

   adaś
  • Wiem, ale muszę karnie odsiedzieć jedną promocję bo wylalam trochę środków…

   Pola33
 • Od 31 lipca do 8 września w Millennium na Proficie- do 7%, na 90 dni, do 200k. na nowe środki. Dzień badania salda-28 lipca b.r.

  Waldemar Odpowiedz
  • wiesz że to wątek o pko bp? a jeśli już ktoś szuka co zrobić z kasę z kończącej się promocji to lepiej velo na 8%

   pozawe
  • Czyli spadło, tak jak mówiłam.

   Pola33
 • @pozawe
  Rewelacja.

  Waldemar Odpowiedz
  • I c, nie umiesz odpowiedzieć w wątku i stąd nowe wątki z tematami od czapy

   pozawe
 • @pozawe
  Rewela. Prawdziwy wyjadacz.

  Waldemar Odpowiedz
 • Wciąż macie niezłą promocję w neście …

  Anonymous Odpowiedz
  • limit 50tys + jakieś wymogi płatności kartą to nie jest konkurencyjna oferta

   pozawe
  • Następny specjalista – nie znam się, ale się wypowiem.

   Jest:
   8,6% w skali roku na 6-miesiecznej Nest Lokacie Witaj (do 50 tys. zł) oraz
   8,25% w skali roku przez okres 90 dni na Nest Koncie Oszczędnościowym (do 200 tys. zł).
   + jakieś moneybacki za nowe konto

   Anonymous
  • dlatego było lepiej jakbyś się nie wypowiadał. Jest śmieszny limit 50tys? jest, ‚zapomniałeś’ wspomnieć o 3 wymaganych płatnościach aby utrzymać to 8.25
   Nie po to szuka się kont oszczędnościowych żeby bawić się jednorazowe oferty gdzie na dodatek trzeba pilnować warunków

   pozawe
  • Bottom z pko – dziękujemy. Jak nie raczyłeś sprawdzić nieskomplikowanej oferty konta w nest – to sobie odpuść i nie wprowadzaj ludzi w błąd! Jak Ci nie pasuje –
   na etf’ie sobie umieść swoje zaskórniaki! Najlepiej opakowanym w ikze. Będziesz miał i prościej i taniej i z większym zyskiem ;p

   Anonymous
 • Dzień dobry Wszystkim forumowiczom.
  Tylko przypominam ,że to wątek o PKO BP ale wszystkie sugestie o lepszych KO i lokatach są mile widziane.
  Niepotrzebne tu jest niegrzeczne komentowanie postów innych forumowiczów. Każdy z Nas ma swoją racje , opinie i ma do niej prawo.

  miron Odpowiedz
 • Witam,
  Pytanie- ojciec posiadał to KO. W dniu 21.08 kończył się okres naliczania odsetek 8.5%. W dniu 22.08 przenieśliśmy całość na Konto Osobiste i przelewem poszły do innego banku. 01.09- mam rozumieć iż dopiszą mu odsetki za miesiąc sierpień (od 01.08 do 21.08)?
  Dziękuję z góry za odpowiedź.
  Pozdrawiam,

  Łukasz Odpowiedz
 • No i super- DZIĘKUJĘ pięknie kolego za szybką odpowiedź. A jeszcze mam pytanie- ten jeden darmowy przelew z Konta Oszczędnościowego jest w danym miesiącu czy jakim cyklu (bo gdzieś ktoś tutaj na forum napisał)? A pytam dlatego aby nie poniósł ojciec opłaty.
  Pozdrawiam,

  Łukasz Odpowiedz
  • „Przelew internetowy
   0 zł za pierwszy przelew (wewnętrzny lub zewnętrzny) w miesiącu, 9,99 zł za każdy kolejny”

   Pozdrawiam

   g.romek
  • Więc powinien być w dniu 1 września darmowy.
   Dziękuję za odpowiedź.
   Pozdrawiam,

   Łukasz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy