7,5% dla nowych środków na Koncie oszczędnościowym Plus bez limitów kwotowych + łatwe 200 zł na start od PKO BP

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Plus PKO BP, w ramach której nowe środki zarobią 7,5% w skali roku – i to bez limitów kwotowych! A jeśli nie mamy konta w PKO, to oprócz tego możemy zyskać łatwe 200 zł na start.

PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus

Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem konta osobistego PKO, a następnie otworzyć przez bankowość internetową Konto oszczędnościowe Plus.

Teraz wystarczy, że w okresie 16.11 – 3.01.2023 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 15.11.2022. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 7,5% bez ograniczeń kwotowych, przez okres 57 dni od pierwszej wpłaty.

Warto zauważyć, że na ten moment przy odpalaniu kolejnych edycji promocji brane pod uwagę jest saldo z dnia poprzedzającego jej start (czyli ostatni dzień poprzedniej edycji promocji). Warto to wykorzystać :)

Na koniec jeszcze jedna informacja z regulaminu:

Jeżeli rachunek oszczędnościowy jest w trakcie okresu promocyjnego z tytułu wcześniejszej promocji, to skorzystanie z tej promocji jest możliwe po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego.

Wszystkie szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • konto założone, przelane nowe środki a oprocentowanie widoczne, 2%, a chyba powinno być 7.5%

  stalker Odpowiedz
  • Nie pokaże ci aktualnego oprocentowania. Przekonasz się pod koniec miesiąca jak naliczą ci odsetki. Podobnie jest w PKO SA.
   Cóż, takie banki :D.

   Ego
 • Radzę uważać na PKO. Około pół roku temu 3 założone konta (rodzina i dziewczyna, wszystkie osoby na innym adresie). W listopadzie wszystkie 3 osoby złożone wnioski o zamknięcie konta. Tydzień temu wszystkie 3 osoby tego samego dnia miały telefony od oszustów. Chodzi oczywiście o ukraińców/rosjan podszywających się pod pracowników banku PKO i nakłaniających do zainstalowania aplikacji zeby złodziej nie wziął kredytu. Dla mnie to ewidenty dowód na wyciek danych z PKO. Niestety nie mam czasy żeby ich zgłaszać gdzie trzeba i się sądzić. Ale ostrzegam, być może dla tych paru % z konta oszczędniściowego czy promocji nie warto podawać swojego numeru telefonu (tym bardziej, że ja swojego strzegę i nie podaje w żadnych ogłoszeniach itp).

  Scorp Odpowiedz
  • a cala rodzina ma numery wziete od jednego operatora i numery sa kolejno po sobie?

   aaaa
  • Różni operatorzy, tylko 1 karta sim nowa specjalnie pod banki. Dwie pozostałe mają już po kilka/kilkanaście lat ;)

   Scorp
  • zdrowy rozsądek choć czasem człowiek działa nieracjonalnie i ulega takim naciskom

   stalker
  • @stalker powiem Ci, że pomimo tego, że uważam się za doświadczonego wisienkowicza (juz chyba z 3 lata działam) to taki telefon z informacją, „czy potwierdza Pan chęć wzięcia kredytu” stresuje człowieka. Pomimo tego, że mam BIK wykupiony, pomimo tego, że znam tę procedurę to człowiek się stresuje i różne rzeczy jest w stanie powiedzieć/zrobić. Ale absolutnie nie dziwię się szczególnie tym osobom 40+ co dopiero niedawno zaczeły korzystać z internetu, że dają się nabrać. A ogólnie to samo to, że próbowali mnie nabrać mnie smieszy. Po chwili ogarnąłem, że to oszuści i specjalnie kontynuwałem rozmowę aż do momentu jak prosili żeby aplikację zainstalować. Natomiast denerwuje mnie fakt utraty prywatnych danych przez bank.

   Scorp
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy