7,5% dla nowych środków na Koncie oszczędnościowym Plus bez limitów kwotowych od PKO BP

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Plus PKO BP, w ramach której nowe środki zarobią 7,5% w skali roku – i to bez limitów kwotowych. A przy okazji do zgarnięcia mamy do 250 zł na start i 8% na lokacie na nowe środki.

PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus
Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem konta osobistego PKO, a następnie otworzyć przez bankowość internetową Konto oszczędnościowe Plus.

Teraz wystarczy, że w okresie 8.02 – 30.03.2023 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 7.02.2023. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 7,5% bez ograniczeń kwotowych, przez okres 60 dni od pierwszej wpłaty.

Warto zauważyć, że na ten moment przy odpalaniu kolejnych edycji promocji brane pod uwagę jest saldo z dnia poprzedzającego jej start (czyli ostatni dzień poprzedniej edycji promocji). Warto to wykorzystać :)

Na koniec jeszcze jedna informacja z regulaminu:

Jeżeli rachunek oszczędnościowy jest w trakcie okresu promocyjnego z tytułu wcześniejszej promocji, to skorzystanie z tej promocji jest możliwe po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego.

Wszystkie szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

  • Zastanawiam się czy istnieje jakieś potwiedzenie/dowód że kasa pracuje na 7.5%? W szczegółach konta jest 2%

    zbynio Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy