mBank: do 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym – rusza druga edycja promocji „Konto podwójnie zarabiające”

Ruszyła druga edycja promocji „Konto podwójne zarabiające” w mBanku. Każdy nowy klient bank może zgarnąć zwrot w wysokości 2% wartości zakupów w sklepach oraz oprocentowanie 3% w skali roku na koncie osobistym.

mBank: konto podwójnie zarabiające 50 zł co miesiąc

2% zwrotu i oprocentowanie 3%

Promocja mBanku skierowana jest do osób, które:

po dniu 1 stycznia 2015 roku nie były stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy […]

Jak uzyskać tytułowy zwrot? Przede wszystkim musimy złożyć wniosek o promocyjne eKonto standard lub eKonto plus. Oprócz tego co miesiąc musimy dokonać transakcji bezgotówkowych lub BLIK na kwotę min. 250 zł oraz zapewnić jednorazowy wpływ o wartości min. 1000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji – najlepiej więc, aby to ktoś inny przelał nam pieniądze (choć jest szansa, że własny wpływ z innego banku też zadziała).

Po spełnieniu powyższych warunków bank zwróci nam 2% wartości płatności kartą oraz BLIKiem, jednak nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Z promocji można korzystać przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 300 zł.

3% przez 7 miesięcy

A co z podwyższonym oprocentowaniem na koncie osobistym? 3% w skali roku wypłacane będzie na bardzo podobnych zasadach, jak premia za płatności kartą. Tu jednak nie ma obowiązku zapewniania wpływu oraz wydawania 250 zł. Dodatkowo odsetki liczone będą przez 7 miesięcy – zaczynamy już w miesiącu otwarcia konta. Niestety maksymalna kwota do której obowiązuje 3% nie jest wysoka – wynosi 3000 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji. Do promocji można przystępować do 31.01.2017.

Ile kosztuje eKonto?

eKonto w wersji Standard to rachunek bezwarunkowo darmowy. Możemy jedynie zapłacić za obsługę karty (4 zł miesięcznie), jednak po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych będzie ona bezpłatna. Za darmo wypłacimy również pieniądze z bankomatów mBanku, BZWBK, Planet Cash oraz Euronetu. Za pozostałe wypłaty zapłacimy 3%, min. 5 zł, max. 9 zł.

Nieco inaczej wygląda sprawa z eKontem w wersji Plus – tu do bezpłatnego prowadzenia konta potrzebny jest dowolny wpływ min. 1000 zł miesięcznie (inaczej zapłacimy 5 zł). Warunki zwalniające z opłaty za kartę są darmowe – wystarczy więc wykonać 5 transakcji. eKonto Plus pozwala również na nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Nie przegap!

Komentarze

 • Można jakoś połączyć tą promocję z lokata 3.5% dla nowych klientów? I jaka jest górna granica kwoty oprocentowanej na 3% na eKoncie ?

  Poltram Combo Odpowiedz
  • Niestety boje się, że albo lokat albo ta promocja – przy wniosku o lokatę podaje się jej parametry. Przy wniosku z tej promocji nie ma takiej możliwości. Wniosek: nie da się połączyć :/

   Kwota maksymalna salda 3% wynosi 3000 zł. Powyżej tej kwoty oprocentowania brak.

   Michał
 • Bardzo fajna oferta (chyba nie ma lepszej obecnie). Niestety, posiadając kredyt w MultiBanku po połączeniu jestem, jak się domyślam klientem mBanku i nici z fajnego konta oszczędnościowego :(

  szuwary Odpowiedz
  • kredyt nie wyklucza, o ile nie ma do niego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego. Jeśli jest rachunek techniczny lub brak to ok ;)

   Michał
  • Niestety ROR podłączony do kredytu :-(

   szuwary
  • kolego szuwary, duży masz ten kredyt? chciałbyś może trochę sobie go obniżyć?

   Kacperzasty
 • bardzo słaba oferta konto oszczędnościowe na tylko 300 i tylko przez 7 miesięcy – to już się nie opłaca jest wiele banków gdzie mozna mieć o wiele więcej środków i bez ograniczeń czasowych – wieć łatwo sobie mozna przeliczyć że 2,8 % bez ograniczen czasowych dla 30 tys da więcej zarobionych odsetek niż 3 % dla 3000 przez 7 miesięcy Natomiast zwrot 2 % i max 50 zł dostanie ktoś gdy kotś wyda 2500 zł miesięcznie … ciekawe ile osob kotrych stać na to zeby przez pol roku wydać łacznie 15 000 zł na zakupy będzie sie bawić w takei promocje …. de facto więc jak ktoś wyda nawet 500 zł to zgarnie ledwie 10 zł – inne banki dają lepsze promocje i na dłużej

  piotro Odpowiedz
  • Proszę o polecenie czegoś lepszego :)

   szuwary
  • @szuwary

   Oprocentowanie depozytów: 2,7% do 100 k na koncie oszczędnościowym w Millennium.
   Moneyback: 5% do 50 zł/mc za wszystko w TMUB; 5% do 60 zł/mc za „sport i rozrywkę (w tym m.in. kina, teatry, bilety kolejowe i lotnicze, sklepy sportowe, knajpy); Toyota Bank do 10% za paliwo (ale to trochę czary-mary).

   Don Quijote de la Mancha
  • * 5% do 60 zł/mc za „sport i rozrywkę” w Eurobank

   Don Quijote de la Mancha
  • TMUB – 15 zł/msc od bodajże sierpnia tego roku. :)

   topkek
  • @topkek

   W ofercie mają teraz konta Freemium i Premium, w pierwszym dla bezpłatności należy miesięcznie wydać 200 zł, a zwrot to 5% kwoty pomiędzy 200 a 300 zł, w drugim dla bezpłatności i zwrotu 25 zł należy wydać 500 zł.

   Jedna osoba może mieć 2, co oznacza następujące możliwości (pomijam tu, że niektóre transakcje zwalniają z opłaty, a nie dają zwrotu):
   – 1 × Freemium — transakcje na 200–300 zł, zwrot 10–15 zł;
   – 2 × Freemium — transakcje na 400–600 zł, zwrot 20–30 zł;
   – 1 × Premium — transakcje na 500 zł, zwrot 25 zł;
   – 1 × Freemium + 1 × Premium — transakcje na 700–800 zł, zwrot 35–40 zł;
   – 2 × Premium — transakcje na 1000 zł, zwrot 50 zł.

   Don Quijote de la Mancha
 • Zainteresowania ofertą raczej nie wróżę.

  ulokowany Odpowiedz
 • @Don Quijote de la Mancha – dziękuję, muszę się na spokojnie przyjrzeć ofertom.

  szuwary Odpowiedz
 • T-Mobile ma max cash back 25 zł (chyba że coś mi umknęło. W millenium 2,7% jest tylko przez 3 miesiące, a do Toyoty trzeba mieć co najmniej 10 K. Wg mnie oferta jest całkiem niezła, zwłaszcza jeśli będziemy używać karty jako swojej głównej karty płatniczej. Wbrew pozorom 2,5k to nie aż tak wiele na miesięczne wydatki dla 4 osobowej rodziny np. A jeśli ktoś ma lepszą cash back’ową ofertę to chętnie się dowiem kto :)

  Klaudia Odpowiedz
  • „T-Mobile ma max cash back 25 zł”
   — można mieć 2 konta.

   „W millenium 2,7% jest tylko przez 3 miesiące”
   — ale już od dawna po zakończeniu jednej promocji zaczyna się kolejna.

   „a do Toyoty trzeba mieć co najmniej 10 K”
   — no mówiłem, że to trochę czary-mary, trzeba by wyliczyć, czy ten 10% zwrot może się opłacać mimo trzymania 50 k na średnio oprocentowanej lokacie i 3 k na ror.

   Don Quijote de la Mancha
  • „2,5k to nie aż tak wiele na miesięczne wydatki dla 4 osobowej rodziny np. A jeśli ktoś ma lepszą cash back’ową ofertę to chętnie się dowiem kto”
   — wielu uzna, że lepiej dostać 50 zł za wydanie 1000 (TMUB), niż za wydanie 2500 (mBank). Z drugiej strony, w TMUB *trzeba* te 1000 zł wydać, by konta były bezpłatne… Ten moneyback w Eurobank też fajny, choć może — bardziej niż dla 4-osobowej rodziny — dla singla jadającego w knajpach ;)

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za wyjaśnienia, nie wiedziałam, że w T-mobile można mieć dwa ;) chyba jednak postawię na mBank i zrobię z niego główne konto na jakiś czas. Dopiero raczkuję w temacie i już myślę jak ogarnę te wszystkie konta/karty/płatności.

   Klaudia
 • Witajcie!
  Mam pytanie – chcę otworzyć rachunek + karta debetowa w mBanku (zgodnie z powyższa promocją)
  Obecnie poprzez Payback można również złozyć wniosek o konto i kartę. Moż na otrzymać dodatkowe punkty Payback m.in. za aktywację karty debetowej, płatności kartą.
  Czy może ktoś orientuje się czy można jakoś zgrać obie promocje? Np. płacić kartą – i otrzymać co miesiać zwrot 50 zł + punkty Payback?

  AD Odpowiedz
 • Czy była już i kiedy wypłata premii za styczeń ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy w tej promocji tak jak ogólnie jest w mBanku liczy się data wykonania a nie zaksięgowania? W regulaminie nie ma nic o tym że musi być zaksięgowane tylko wykonane a nie policzyli mi moneybacku za transakcje z 29 kwietnia zaksięgowana 1 mają…czy ktoś miał podobnie?

  Paulina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy