350 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole + nawet 500 zł dzięki LiveSmarter!

Zakończona

Ruszyła promocja Credit Agricole, która przed rokiem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Znów możemy zgarnąć nawet 300 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków lub do 300 zł za płatności kartą.. A jeśli dodatkowo skorzystamy z programu poleceń banku, to zgarniemy kolejne 50 zł na start i nawet 500 zł za polecanie konta znajomym. Co najważniejsze: w ich znalezieniu ponownie pomoże LiveSmarter! :)

300 zł w korzyściach dla ciebie za założenie konta Credit Agricole

Korzyści dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta ani
 • nie posiadała żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 23.03 do 14.07.2019 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę, wybierając jedną z trzech typów premii, o które będziemy walczyć. Do wyboru mamy premię za przeniesienie konta, zwrot za rachunki oraz bonusowe zaokrąglenia od transakcji kartą. Sprawdźmy, jak zdobyć każdą z nich.

300 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści do wyboru to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub aż 300 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole. W tej (i tylko tej) korzyści do spełnienia warunków teoretycznie potrzebne jest przeniesienie swojego wynagrodzenia. Dlaczego? Podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec – same wpływy na konto już nie muszą być przelewem od pracodawcy. Zgodnie z regulaminem muszą to być wpływy na konto, które definiowane są następująco:

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Jak więc spełnić ten warunek? Opcje mamy w zasadzie dwie: możemy najzwyczajniej w świecie wpłacać sobie gotówkę na konto lub przelać środki z konta innej osoby – np. współmałżonka. Dobre mogą też być serwisy pośredniczące w przelewaniu pieniędzy.

Tu dodam, że nie przejmowałbym się zapisem o bycie współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku w innym banku – takie dane nie są przekazywane i Credit Agricole widzi tylko kto jest nadawcą przelewu (np. nasza żona).

Na jakie kwoty muszą być przelewy? Jeśli przelejemy min. 1000 zł, to premia wyniesie 100 zł. Jeśli min. 3000 zł – to 300 zł. A ponieważ bank bierze pod uwagę sumę wpływów, to niespecjalnie opłaca się przelewanie tylko 1000 zł :)

Na koniec dodam, że pierwszy wpływ na konto powinien nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Kolejne – przez następne 2 miesiące kalendarzowe. Przykładowo zakładając konto w kwietniu powinniśmy zapewniać wpływy przez kwiecień, maj, czerwiec lub maj, czerwiec, lipiec.

Oczywiście jeśli nie chcemy się bawić w podawanie danych naszego pracodawcy, to możemy wybrać jedną z dwóch kolejnych korzyści. Tu nie jest to już wymagane.

300 zł zwrotu za rachunki

Pierwsza z nich to 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Do zyskania mamy maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji, przy czym nie ma żadnych ograniczeń miesięcznych (więc maksymalną premię można zdobyć dużo szybciej). A jakie warunki należy spełnić?

Przed pierwszą realizacją danej płatności powinniśmy zarejestrować potwierdzenie płatności na dedykowanej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Credit Agricole chce bowiem sprawdzić, czy dana płatność faktycznie będzie zapłatą za media, czyli za jedną z następujących usług związaną z dostarczaniem:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Na koniec dodam, że premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem, że na konto wpłynie co najmniej 1000 zł – zgodnie z definicją, którą podawałem już przy poprzedniej korzyści (czyli najlepiej wpłacać sobie gotówkę lub otrzymać przelew od innego nadawcy). .

Czy warto skorzystać z tej korzyści? Teoretycznie może się wydawać, że ciężko będzie osiągnąć maksymalny zwrot. Z drugiej strony pamiętajmy, że pewne zaliczki za media możemy spokojnie nadpłacić/zapłacić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko więc zależy od tego ile faktycznie jesteśmy w stanie wydać przez rok.

300 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść dla wielu osób może być najłatwiejszą ze wszystkich. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł w ciągu 12 miesięcy) dokładając 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Płacąc więc np. 11 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 20 zł: 11 zł w formie płatności kartą, a 9 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 4,5 zł.

Łatwo zauważyć, że przy dobrych wiatrach maksymalną premie zyskamy już za 5-6 płatności kartą miesięcznie. Wystarczy nieco pogłówkować i dokonywać transakcji nieco przekraczających wielokrotność 10 zł. Tankujesz paliwo? To nie za 100 zł, tylko za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 10/20 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz standardowego wpływu 1000 zł (na identycznych zasadach jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 300 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i kod MCC) nie mają tu również znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

50 zł w programie poleceń

300 zł na start to jednak nie wszystko. Do końca maja trwa 2 edycja programu poleceń Credit Agricole, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z aktualnej edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 300+50 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Na koniec dodam, że nie siedzę non-stop przed komputerem, więc kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin.

2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych (póki co) do 1.03.2019, przy czym wykluczeni są z niej posiadacze kont osobistych Credit Agricole w przeszłości.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Po ubiegłorocznej zmianie ofertowej prowadzenie konta osobistego w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Niecierpliwi wreszcie się doczekali.
  Teraz tylko pobierać kody od Admina i odjazd :)

  Bufon Odpowiedz
  • Ponownie rozpocząłem wysyłkę :)

   Przepraszam jeszcze raz, że była lekka zwłoka, ale niestety nie do końca zależało to ode mnie.

   Michał
  • Baza kodów jest ta sama co w zimowej promocji? Czy wypełnić jeszcze raz?

   rolin
  • No nie do końca jest ok. Miało być lepiej a jest gorzej, bo jest karencja a w poprzedniej nie było. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem.

   dario
  • ADMIN – czy Ci którzy podawali swój kod do zimowej promocji podają go jeszcze raz do tej?

   TomekW
  • Czy są jakieś przecieki czy od kwietnia ruszy kolejny program poleceń?

   TomekW
  • Dla sprawdzenia kliknąłem odzyskaj kod. Dostałem smsa z podziękowaniem za przystąpienie do promocji oraz inny kod niż w zimowej.
   Nowy wysłany przez formularz.

   bolopokerzysta
  • Nowy zaczyna się od 32…

   bolopokerzysta
  • Wczoraj przed godziną 23 pobrałem kod i zaczyna się od 37

   rychu75
  • Moj kod otrzymany w styczniu rozpoczyna sie od 36*

   keton
  • Generalnie wszystkie kody zaczynające się od 3 są z drugiej edycji programu poleceń. To czy jest to 32, 36 czy 37 nie ma znaczenia.

   Michał
 • Jeszcze dużo wody przepłynie przez Wąchock w Wiśle zanim spełni się warunek ” nigdy nie dostała premii za przeniesienie konta ” . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Chyba zdążyłem napisać jeszcze przed ocenzurowaniem . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Zgodnie z zasadami usługi CAsaver, możliwy jest wariant zaokrąglania kwoty transakcji do 10 zł – i w tym przypadku z pewnością jeszcze szybciej uzbieramy pełną kwotę premii :)

  g.romek Odpowiedz
  • Admin pisal, ze do max. 5zl. Jak wiec jest w praktyce?

   keton
  • Zgadza się, teraz można zaokrąglać do pełnych 10 zł, więc zdecydowanie szybciej uzbieramy tego typu premię. Super :)

   Michał
  • Ja w poprzedniej promocji podpisywałem umowę w oddziale i Pani sama zaproponowała mi ustawienie zaokrągleń do 10zł.

   p009
 • Czyli chyba najprosciej wybrac opcje z ca saverem i co miesiac wykonac 5 transakcji na kwote 60.01.

  keton Odpowiedz
 • Jest gorzej niż w poprzedniej promocji, nie oszukujmy się:
  1) Było: 200 zł za wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 złotych, jest: 100 zł za te same warunki lub (300 zł pod warunkiem przelewów na kwotę min. 3000 złotych – dla mnie rzecz nieosiągalna)
  2) Wykluczone są przelewy również z własnych kont innych w innych bankach.

  Jutro zakładam konto w ramach starej promocji.

  Adam K. Odpowiedz
  • 1. Nie dasz rady pozyskac na 1 dzien 3000zl? Tylko na potrzeby przelewu.

   keton
  • Ale w regulaminie jasno stoi, że bank nie bierze pod uwagę przelewów wykonywanych z innych kont, jeśli jesteś ich właścicielem. Czyli jedyny sposób uznania transakcji na cele promocyjne wiąże się z otrzymaniem przelewu od dowolnej osoby lub naszego pracodawcy.

   Adam K.
  • @Do Admina:
   uprzejmie proszę o sprostowanie mojej interpretacji:
   czy promocja uwzględnia również wpłaty gotówkowe we wpłatomacie lub bezpośrednio w oddziale? Bo może to byłby sposób na ominięcie kłopotliwego warunku dotyczącego wykonywanych przelewów?

   Adam K.
  • To stara promocja jeszcze działa?

   dario
  • @Adam,

   ja wiem, że sporo tekstu musiałem napisać, aby prześwietlić tę promocję, ale wystarczyło rzucić okiem na artykuł by zobaczyć, że odpowiedziałem na te pytania wprost:

   Jak więc spełnić ten warunek? Opcje mamy w zasadzie dwie: możemy najzwyczajniej w świecie wpłacać sobie gotówkę na konto lub przelać środki z konta innej osoby – np. współmałżonka. Dobre mogą też być serwisy pośredniczące w przelewaniu pieniędzy.

   Tu dodam, że nie przejmowałbym się zapisem o bycie współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku w innym banku – takie dane nie są przekazywane i Credit Agricole widzi tylko kto jest nadawcą przelewu (np. nasza żona).

   Michał
  • Nie do końca się zgodzę. Jeżeli konto jest wspólne, to jako nadawca przelewu mogą występować 2 osoby (np. żona i mąż – Katarzyna i Tomasz Brzęczyszczykowie), więc w takim przypadku warunek ten może nie zostać przez Bank uznany. Zależy jak szczegółowo ich system działa. :)

   jmg
 • Jak dokładnie jest z opłacaniem rachunków do tej promocji – czy opłacany rachunek musi być wystawiony na takie same imie, nazwisko jak posiadacz konta? czy adres zamieszkania? czy zapłata za czynsz w którym jest woda będzie zgodne z regulaminem?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy tak jak w styczniowej promocji, można „powiadomić” pracodawcę osobiście o zmianie banku do przelewu wynagrodzenia? Czy wysyłają z automatu?

  Kamil88 Odpowiedz
  • W styczniowej promocji tez trzeba bylo wypelnic kwit wlacznie z NIP firmy (odpadaja przekrety) a wniosek byl niestety wysylany do pracodawcy.

   keton
  • Owszem, był wypełniany bo taki był warunek promocji, ale jak powiedziało się, że dostarczy się go osobiście, nie robili problemów :)

   Kamil88
  • Umowe podpisywalem przez kuriera i nie bylo takiej opcji. No chyba, zebym mu zabral ten 1 formularz, ale pewnie nie bylby zadowolony :)

   keton
 • Można zamknąć dowolne konto, czy tylko ROR (np założyć sobie tylko dla promocji oszczędnościowe)?

  Łukasz Odpowiedz
  • Można zamknąć dowolne konto :)

   Michał
  • nie każdy, regulamin par.5 ust.2 pkt.b: „pełny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku”

   Łukasz
  • To jak to w końcu jest, musi być główne konto czy może być dodatkowe oszczędnościowe zamykane?

   tabo89
 • Można przenieść konto z dowolnego banku? Konczą mi się promocje na BGŻ BNP i szkoda tak po prostu zamykać konto jeśli można je przenieść po kolejną promocję.

  Gruszka Odpowiedz
  • Można z dowolnego. Przy czy przypominam, że to tylko jedna z trzech opcji zgarnięcia premii w tej promocji – można wybrać opcje z zaokrągleniami albo z przelewami.

   Michał
 • Żeby polecać konto „konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.” Da się to wyrazić przez neta czy trzeba się fatygować do banku. Nie znalazłem takiej możliwości… Strzelam, że mam zgody pozastrzegane bo nikt do mnie z CA nie dzwoni od lat.

  Manveru21 Odpowiedz
 • Mamy koncowke miesiaca i obecnego programu polecen. Wniosek zlozony rano, pytanie co bedzie jesli zadzwonia juz po 1.04, czy ten obecny kod zostanie uznany? No i jak wyglada w tej promocji kwestia podpisania umowy – mozna to zrobic za pomoca kuriera? A kurier na pewno nie pojawi sie juz w tym miesiacu.

  keton Odpowiedz
  • Odpowiem sobie sam. Bank dzwonil do zony juz o 8. Kurier bedzie jutro, czyli wszystko uda sie zalatwic jeszcze w tym miesiacu. W nowej formatce do promocji jest niepotrzebny wybor przeniesienia konta nawet jesli wybiera sie ca-saver. Lepiej tego nie zaznaczac, bo maja problemy.

   keton
  • Poczytaj regulamin dobrze. Masz w marcu :się zarejestrować z wymaganymi zgodami i pozyskany kod poleceniaprzesłać oficjalnie mailem do lubej. Ona może spokojnie skorzystać z polecenia w kwietniu. Jakby było inaczej to byś miał konkretny zapis z datą a nie ma (info z oddziału i infolinii).

   rw8888
 • No właśnie jak z tym wynagrodzeniem? We wniosku o przeniesienie podaję pracodawcę, ale czy oni wysyłają ten druk do niego? Czy jak ktoś wcześniej pisał można powiedzieć, że się samemu doniesie? Ktoś testował, da się jakoś obejść?

  Mateusz Odpowiedz
  • Jak umowe podpiszesz w banku to „moze” sie uda, ale jak przez kuriera to moim zdaniem nie ma takiej opcji.

   keton
  • Przypominam jedynie, że zakładać konto i wybierając premię za CAsaver lub rachunki nie trzeba w ogóle się tym przejmować – nie ma wtedy wymogu podawania pracodawcy i wysyłania papierów do zmiany konta do wpływu wynagrodzenia. A sam warunek 1000 zł spełniamy dowolnym przelewem od innej osoby lub wpłatą gotówki :)

   Michał
  • ja powiedziała że dostarczę pracodawcy osobiście i dali mi druk, nie robili problemów

   Ant
 • Czy do promocji CA saver mogą przystąpić już obecni właściciele kont?

  Bankier Odpowiedz
 • Dobrze, że nie czekałem – korzystałem już wcześniej z promocji za przeniesienie, więc teraz bym się nie załapał, a ze styczniowej edycji powinny wpaść dwie stówki :)

  Krzysztof A. Odpowiedz
 • Co z osobami zamozatrudnionymi? Pewnie nie mogę podać swojej firmy jako pracodawcy i zostają mi jedynie dwa pozostałe warianty premii?

  piotrekcrash Odpowiedz
  • @piotrekcrash Wydaje mi się, że to jest możliwe, próbuj rozmawiać w oddziale, chyba mogą coś zaznaczyć i jest ok.

   abc
  • Z pewnością masz konto firmowe i jakąś nazwę oprócz nazwiska . Np Jan Kowalski – dzielenie włosa na czworo. Podajesz bankowi drugą część nazwy,NIP,REGON i adres. Potem przelewasz z firmowego konta wynagrodzenie. I wszystko śmiga. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

   Bufon
  • Czy ktoś z prowadzących działalność gospodarczą próbował pierwszej opcji (z przeniesieniem rachunku) i może potwierdzić, że nie ma tutaj żadnego problemu? :-)

   MikeS
  • DG nie przejdzie w pierwszej promocji. Złożyłem wniosek, bank oddzwonił że wszystko OK a dziś dostałem drugi telefon z informacją że jednak nie mogę wziąć udziału w promocji ze względu na to że prowadzę działalność gospodarczą i bank nie ma kogo poinformować o przeniesieniu wynagrodzenia.

   Pawlik
 • Stara promocja jeszcze działa?, bo czekałem na nową a tu się okazuje, że jest wymóg „nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta „, na a ja już kiedyś pamiętam miałem ta promocję :(.
  Admin masz jakieś info czy da sie to obejść ?

  janus_z Odpowiedz
  • Stara promocja jest jeszcze do końca marca.

   Mahyn
  • W jaki sposób założyć konto w starej promocji?

   Bikczest
  • Najpewniej będzie w oddziale.

   Mahyn
  • Albo podczas rozmowy telefonicznej poinformuj, z której promocji zamierzasz skorzystać. Mając na uwadze terminy wskazana jest jednak wizyta w oddziale.

   Ciekawski
  • Potwierdzam. Zakładałem wczoraj z żoną konto w placówce (bez problemu – czas do 30 minut).

   mati3454
  • Tak, najlepiej wejść z ulicy do oddziału bez żadnego wypełniania wniosków online. Przypilnować, żeby konsultant wypełnić wszystkie dokumenty – przeniesienie konta, wniosek dla pracodawcy i tyle. Oczywiście trzeba mieć numer konta do przeniesienia i dane pracodawcy ze sobą.

   Kate
  • A czy można w ten sposób założyć konto z polecenia (podać kod pracownikowi banku)?

   Marcinek
  • Jak najbardziej.

   Ciekawski
 • Rozmowa przez telefon szybka i krótka czy pytają o dużo rzeczy?
  Jaki kurier doręcza?

  Mik Odpowiedz
 • Pytanko o te 300zł za przeniesienie konta. Jeśli spełnię te warunki (3k przelewane przez 3 miesiące) to kiedy dostanę te 300zł? Na koniec 4 miesiąca?

  romanek Odpowiedz
 • I rozumiem, że nie ma obowiązku wyrabiania karty wielowalutowej? Tzn promocję i oplaty za konto można załatwić platnosciami BLIK?

  Andru Odpowiedz
  • Karta jest de facto wymagana tylko do CAsaver. Do dwóch pozostałych typów premii nie. Do zwolnienia z opłat wystarczy oczywiście BLIK.

   Michał
 • Pytanie do Admina, czy jest duże zapotrzebowanie na kody – oczywiście do otwarcia konta?
  Są jakieś szanse na skorzystanie przez każdego polecającego?

  Ciekawski Odpowiedz
  • Generalnie 1.04 ruszy pewnie (miejmy nadzieję) kolejna edycja promocji, więc i tak będzie „zerowanie” i zapisywanie się od nowa (jak ktoś chce być wysoko na liście, to niech to zrobi jak najszybciej po wygenerowaniu nowego kodu).

   Teraz na liście mam sporo kodów, więc niestety nie będę już w stanie wykorzystać każdego…

   Michał
 • Czy mozna przeniesc konto z Nestbank?
  Spojrzalam na liste z poprzedniej promocji i tam na liscie tego banku nie bylo :(
  Czy bank dzwoni do pracodawcy czy wysyla tylko informacje o nowym koncie (tak aby pracodawca zaktualizowal numer konta)?
  Czy mozna otworzyc konto bez karty?

  Joanna Odpowiedz
  • Z tego co się dowiedziałem teraz już nie ma problemu i można przenieść z każdego banku (a de facto nie tyle przenieść, co po prostu CA zamyka konto w naszym imieniu). Także będzie OK :)

   Michał
 • kod polecenia w credit agricole jest stały czy trzeba generować każdorazowo do danej promocji?

  Dark Odpowiedz
  • Nowa edycja programu poleceń = nowy kod. Najprawdopodobniej trzeba będzie wygenerować i podesłać mi nowy 1.04.

   Michał
 • Czy bank daje jakieś info, że ktoś założył konto z Twojego polecenia?

  chmiel Odpowiedz
 • czy papiery mozna podpisac w placowce banku? w pl bede tylko kilka dni i chialbym to sfinalizowac w oddziale.

  MAREK_123 Odpowiedz
  • Tak

   MichalKato
  • super, ale to jest jaka opcja w tym formularzu online, bo nigdzie na nia nie trafilem?

   MAREK_123
  • Podczas kontaktu telefonicznego podajesz preferowany sposób podpisania umowy.

   Ciekawski
  • Można wejść do oddziału prosto z ulicy i powiedzieć, że się chce założyć konto w promocji, trzeba mieć wszystkie dokument, dane potrzebne, tyle że się siedzi godzinę (ufff…)

   Kate
  • a proram polecen tez dziala przy wejsciu z ulicy?

   MAREK_123
  • Dzisiaj zakładałam konto z ulicy i Pani sama wklepała kod polecenia

   Kate
  • Uwaga w regulaminie promocji poleceń jest mowa o tym, że kod polecenia można wykorzystać dopiero na drugi dzień po podpisaniu umowy, także nie może być zbyt świeży….

   Kate
  • Podany przez pania czy jakis wlasny? ;)

   MAREK_123
  • Od admina

   Kate
  • super, dzieki

   MAREK_123
  • Chodzi o drugi dzien po wygenerowaniu kodu?

   MAREK_123
  • Regulamin mówi: „Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia” A więc, jeśli zawrzesz umowę i będziesz chciał dać komuś kod polecenia, to trzeba czekać do następnego dnia

   Kate
  • Oczywiście kody od admina mogą nie być już aż tak „świeże” (pewnie nie są)

   Kate
 • Pytanie do programu poleceń:
  polecony – wpływ 1000 zł lub 300 zł kartą w każdym z 3 następujących po sobie m-cy od daty zawarcia umowy.
  Czyli w przypadku umowy w marcu pierwszy miesiąc wpływu to marzec czy kwiecień?
  Nie ma w regulaminie słów/sformułowań typu: „pełnych miesięcy kalendarzowych” lub „3 miesięcy po miesiącu podpisania umowy”. Chyba pierwszy wpływ powinien nastąpić w kwietniu?

  jz Odpowiedz
 • Czy kod z II programu poleceń, który kończy się 31.03, będzie nadal ważny, jeżeli założę konto w kwietniu?

  Marcinek Odpowiedz
  • Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie wygenerować nowy kod.

   Ciekawski
  • Tylko nie wiemy, czy w kwietniu wystartuje nowy program poleceń…
   Mam już ten kod i mam dylemat, czy składać wniosek jeszcze dziś z perspektywą podpisania umowy już w kwietniu, czy poczekać na poniedziałek i na ewentualnie nowy program poleceń i wnioskować już z wygenerowanym wtedy kodem.

   Marcinek
  • No a jak nie będzie nowego programu poleceń? Nie rozumiem Twojego dylematu. Lepiej złóż wniosek dzisiaj i podaj kod poleceń we wniosku online a na podpisanie umowy masz chyba 30 dni. Kod z tej edycji pewnie nie będzie ważny po 31 marca.

   Kate
  • Do promocji z poleceniami liczy się chyba data wniosku, czyli dzisiejsza

   Kate
  • Dzięki Kate, chodzi mi tylko, czy skorzystam z programu poleceń, jeśli zawnioskuję z posiadanym kodem jeszcze w tym miesiącu, ale podpisze umowę już w przyszłym, kiedy II program poleceń nie będzie już obowiązywał.

   Marcinek
  • Powiedzieli ze ważny więc może być tak że będzie przerwa między programami. Pytajcie się się czy złożenie wniosku w marcu z waszym kodem gwarantuje przez 30dni ważność kodu w przypadku założenia konta. 3osoby nie wiedziały mimo konsultacji.

   rw8888
  • Widzę że podobne wnioski

   rw8888
 • Żeby mieć pewność po prostu załóż to konto jeszcze dzisiaj w oddziale, chociaż bank już chyba zamknięty niestety, nie trzeba składac wniosku online, można przyjść z ulicy

  Kate Odpowiedz
  • Dzięki Kate, ale już nie zdążę, oddział czynny do 17 :(
   na konkurencyjnym blogu jest wpis:
   We wniosku o konto kod polecenia podać można już tylko do 31.03.2019 r., (do godz. 23:59), bo w takim tylko czasie dostępny jest jeszcze program poleceń. Liczy się w tym przypadku samo złożenie wniosku o konto z kodem polecenia (umowę można zawrzeć później – w ciągu 30 dni od złożenia wniosku).

   Marcinek
 • Orientuje się ktoś czy datą zawarcia umowy jest dzień podpisania umowy przy kurierze czy moment otrzymania kompletu dokumentów przez bank?
  Pominąłem jeden z dokumentów [Kartę Klienta chyba](co prawda średnio w to wierzę, ale bank tak twierdzi) i ponowne wysłanie go do mnie i odesłanie podpisanego spowodowało, że nadal nie mam otwartego konta w poprzedniej promocji…

  Krzychoo Odpowiedz
 • Czyli jak ktoś już kiedyś bał udział w zamykaniu konta przez CA to nie moze teraz? Nie ma info w prześwietleniu ale widziałem w komentarzach

  tabo89 Odpowiedz
  • Regulamin mówi:
   „Z Promocji nie może skorzystać Klient, który:
   a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku”

   To chyba rozwiewa wątpliwości

   W poprzednich promocjach nie było tego ograniczenia i ja też skorzystałam z niej 3 razy, ale teraz jestem wyłączona, co potwierdziła mi konsultantka wczoraj, gdy zakładał konto w promocji wcześniejszej ze stycznia

   Kate
  • dzięki, w takim razie odpadam. warto by było o tym wspomnieć w prześwietleniu Adminie

   tabo89
  • No a co zrobiłem…?

   Michał
  • No, pod zdjęciem jest info…

   Kate
  • Generalnie w każdym wpisie pierwszą informacją, jaką podaję, jest to dla kogo jest promocja. Stały schemat, więc powinniście dobrze wiedzieć, gdzie szukać takiego info… :)

   Michał
  • Drogi Adminie, juz wielokrotnie temat byl poruszany, ze niektorzy maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem :) Ewentualnie Twoje przeswietlenia sa dla nich za dlugie – tl;dr

   keton
  • Za dlugie? Przeciez informacja jest na poczatku

   aaaa
 • Można – ja przenosiłem tam konto kolejny raz …

  mbo Odpowiedz
 • Czy ktokolwiek skutecznie przenosił przenosił konto oszczędnościowe, czy w grę wchodzi tylko ROR?

  Heniek Odpowiedz
 • Czyli opłacanie czynszu nie będzie brane pod uwagę jako opłacanie rachunków za media?

  Michał Odpowiedz
  • Z wcześniejszych komentarzy wynika, że będzie brane pod uwagę, jeśli zawiera w sobie opłatę za media, np. za wodę.
   ↑ 28 marca 2019, 00:35 • TomekW
   ↑ 28 marca 2019, 07:35 • Andrus

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki teraz to widzę, wcześniej nie znalazłem ;)

   Michał
  • Potwierdzam, że za cały czynsz jest zwrot (o ile jest tam wyszczególniona opłata za wodę). Musiałem przedstawić w banku „informację o wysokości opłat” przesyłaną przez spółdzielnię gdzie są wyszczególnione składniki czynszu oraz numer konta do wpłaty.

   Katana78
  • Przedstawić w banku w jakim momencie? Online, mailowo czy osobiście w banku podczas podpisywania umowy?

   Michał
  • Ja przedstawiłem osobiście. Pani sobie jeszcze papier skserowała. Ale mogłem też zdaje się mailowo. U mnie była to oferta utrzymaniowa więc poszedłem do banku zaraz po otrzymaniu tej propozycji. Nie wiem jak to jest przy zakładaniu konta.

   Katana78
  • Można drogą elektroniczną. Mam nadzieję, że to właściwy link https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=16217

   deloe
  • @Katana78 Raczej sie mylisz, bo CA nie daje nic na utrzymanie…

   abc
  • @abc To Ty się mylisz. Ja chyba lepiej wiem za co mi bank płaci.

   Katana78
  • A za co Ci placi?

   keton
  • @keton 5% – zwrotu za rachunki, przez 12 m-cy.

   Katana78
  • @keton Za to, że wycofałem wypowiedzenie.

   Katana78
 • Czy ktoś testował już usługę CAsaver + płatności kartą w internecie? Zrobiłem takową próbę, ale nic mi na CAS nie wpłynęło. Możliwe, że księgują to z opóźnieniem?

  Robert Odpowiedz
  • Transakcja się rozliczyła?

   deloe
  • No pewnie sie nie rozliczyla. Zakladam, ze dopiero jak zaksieguja to przekaza koncowke. Przeciez poki co to jest blokada a nie transakcja.

   keton
 • Jest przedłużenie programu poleceń.

  „Program Poleceń II – edycja 2”
  Program trwa od 1 kwietnia 2019 roku do 31 maja 2019 roku

  Link do regulaminu:
  https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-programu-polecen-ii-edycja-2_16057.pdf

  Jarajek Odpowiedz
 • „Program Poleceń II – edycja 2” trwa do 31.05.2019 r.

  wacuszek Odpowiedz
  • trzeba ponownie się rejestrować, bo ja tak zrobiłem i otrzymałem nowy kod?

   pytanie
  • A pracownik oddziału mówił, że nie trzeba, nawet przeczytał chyba jakąś wewnętrzną pocztę, że wcześniejsi uczestnicy stają się automatycznie uczestnikami aktualnego Programu Poleceń.
   Poza tym podczas rejestracji do danej edycji programu za każdym razem otrzymuje się inny kod;) 29.03 otrzymałem swój kod poleceń w oddziale, następnie sam się zarejestrowałem 2 razy z ciekawości na www i otrzymałem dwa kolejne kody (ciekawe który jest teraz ważny? może wszystkie?:D)

   hazzan
  • „4) Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu”

   abc
  • W każdej edycji premię można dostać za polecone 10 osób, może ponowna rejestracja jest sposobem na powiększenie limitu? ;)

   pytanie
  • Bez sensu to, zamiast zrobić Program poleceń III to coś nakombinowali…ja generuję nowy kod i mam ich gdzieś

   Kate
  • Kiedyś zadałam to pytanie w wiadomości i otrzymałam następującą odpowiedź:
   „Dzień dobry,
   powinna Pani skorzystać z Formularza odzyskiwania Kodu Polecenia https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=165125.”
   Obecnie (i wtedy również), jak się użyje tego linku to wysyłają stary kod ze stycznia a nie ten, który wygenerowaliśmy dzisiaj. Możne się komuś przyda ten link

   Lidia
  • do puli 10 poleceń nie wchodzi kwota za otwarcie konta z polecenia jak rozumiem?

   abc
  • Lidia, dostałam pierwszy kod poleceń w piątek zaczyna się od 36, dzisiaj wygenerowałam nowy kod, bo uznałam że tak trzeba – zaczyna się od 38, a potem skorzystałam z Twojego formularz, żeby odzyskać kod z początkiem 36 i dostałam zupełnie nowy kod zaczynający się od… 28 (?). Kod chyba nie ma znaczenia, i tak liczbę wykorzystań sprawdzają po PESELu (chyba) więc pewnie najlepiej korzystać z najnowszego kodu

   Kate
  • No to już nic nie rozumiem. W Santander bynajmniej jest jeden kod polecenia , chyba dożywotni i zawsze się wyświetla ten sam, jak go generujemy a tu taki bałagan i nie wiadomo o co chodzi i który kod jest dobry. Może rzeczywiście wszystkie.

   Lidia
  • @Lidia, dzięki, skorzystałem z twojego linka i otrzymałem (dwukrotnie) pierwszy w kolejności kod, który dostałem w oddziale 29.03, a nie jeden z dwóch, które sam wygenerowałem nazajutrz na www. (wszystkie trzy to 379*).
   Ten 28* to może jeszcze z jakiegoś Programu Poleceń I, jakiegoś przed 10.04.2018?;)

   hazzan
  • Ostatnie konto miałam u nich do końca marca 2018 r. Teraz otworzyłam je ponownie 29.03. Chyba brałam wtedy udział w programie poleceń, ale nie pamiętam dokładnie. To może być taki stary kod, chyba nie?

   Kate
 • Pytanie do admina: czy można podać nowy kod wygenerowany 1 kwietnia poprzez formularz, który jest u góry, czy też będzie nowy formularz?

  Kate Odpowiedz
 • z odzysku przyszedł 28

  majaa Odpowiedz
 • ponowna rejestracja i przyszedł 38 ale inny niż wcześniej ;)

  majaa Odpowiedz
  • Najlepiej byłoby zadać pytanie za pomocą systemu transakcyjnego o to co w przypadku, gdy zarejestrowaliśmy się w programie kilka razy i z tego powodu posiadamy kilka kodów dla danego numeru programu poleceń. Najprawdopodobnie wszystkie kod są ważne.

   pytanie
 • hazzan tak to ze stycznia18

  majaa Odpowiedz
 • Trwają jakieś prace modernizacyjne na stronie do zgłaszania się do programu poleceń, może zrobią z tym porządek

  Kate Odpowiedz
 • Program poleceń został przedłużony do końca maja, obowiązują te same kody. Niektórzy chyba za dużo mają czasu.

  Benito Odpowiedz
  • Właśnie, ja nie do końca rozumiem bicia piany z generowaniem nowych kodów, zastanawianiem się jaka cyfra z przodu, ilość poleceń sprawdzają zapewne i tak po peselu, bo trzeba podatek rozliczyć.
   Regulamin jest jasny precyzyjny, stary program został przedłużony, stare kody obowiązują, a zatem stara kolejka kodów też obowiązuje…
   A kombinatorzy już liczą na nową listę…

   abc
  • …i zamiast grać w gry lub czytać bloga grają w kody.

   majaa
  • Nie rozumiecie problemu, pewne osoby się pospieszyly ponieważ uznały, że to nowa odsłona programu poleceń, a nie jej przedłużenie i wygenerowały sobie nowe kody…Inna sprawa, że w takiej sytuacji system powinien podać stary kod, albo dawać informację, że już się kod ma, a nie generować jakieś nowe kody, wprowadzając zamieszanie…i tyle

   Kate
  • Kate ma racje. Uwazam, ze Michal (admin) nie powinien przesylac w ogole starych kodow, tylko nowe zaczynajace sie od 38*. Lezy to w jego intresie, bo zaraz beda pretensje, ze za polecenie premia nie wpadla. A nie ma jak reklamowac, bo przeciez obie osoby sie nie znaja :)
   Sam mialem problem nie tak dawno z poleceniem Citi, bank cos skrewil i tylko dlatego, ze polecalem zonie moglem sprawe wyjasnic i nagroda wpadla.

   keton
 • Pojawił się nowy formularz odzysku kodu:
  https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=165125

  Mi „odzyskał” kod nr 3 (nr 1 był z piątku z oddziale, nr 2 wygenerowany dzisiaj rano, nr 3 z formularza odzysku podanego w komentarzach, z 28 na początku), więc uznaję że właśnie ten kod jest ok

  Kate Odpowiedz
 • Majaa, a skąd to wiesz?

  Kate Odpowiedz
  • Kod 28 jest z pierwszej edycji. Ten który dostałaś w piątek w oddziale był z edycji 2 więc powinien być aktualny.

   majaa
  • No ale taki kod dostałam z „odzysku” dzisiaj, po co by mi dawali z powrotem kod z I edycji, do konta, które zamknęłam rok temu, skoro miałam już nowszy kod z tego piątku? może znowu zaczęła się pula z 2 na początku

   Kate
  • 1.Kate w jakim celu potrzebny ci kod z odzysku?
   2. Kiedy założyłaś konto?

   majaa
 • kiedy będzie można przesyłać kod polecenia na livesmarter z 3 edycji?

  hans Odpowiedz
  • już można, tylko dla bezpieczeństwa proszę wygenerowane po 1.04 (czyli od 38…)

   Michał
 • ok, mamy kwiecien. Czy sa jakies nowe kody ktore beda dzialac teraz przy zakladaniu?
  2-ga edycja skonczyla sie z koncem marca, prawda?

  MAREK_123 Odpowiedz
  • Jest nowa edycja i nowe kody zaczynajace sie od 38*. Z poprzedniej byly 36*. Mowa o oryginalnych kodach, bo jak widac z powyzszych komentarzy bank ma problemy z odzyskiwaniem starych kodow polecen i wysyla jakies starocie.

   keton
  • To nie jest nowa edycja tylko przedłużenie drugiej.

   Kumkwatowa
 • Michale (adminie) – ustal prosze co robic z tymi kodami polecen. Moim zdaniem nie powinienes przesylac w ogole starych kodow, tylko nowe zaczynajace sie od 38*. Lezy to rowniez w Twoim interesie, bo zaraz beda pretensje, ze za polecenie premia nie wpadla. A nie ma jak tego reklamowac, bo przeciez obie skojarzone osoby sie nie znaja :) No chyba, ze uda Ci sie uzyskac zapewnienie z banku, ze stare (pytanie ktore?) kody polecen rowniez beda dzialac (w co watpie, bo po to powstala nowa edycja z nowa pula nagrod).

  keton Odpowiedz
  • Nie zgadzam się absolutnie, regulamin jasno mówi, że stare kody obowiązują i można z nich korzystać bez problemu, zatem kody 360**** są jak najbardziej ok, więc kolejka może być spokojnie kontynuowana. Po co osoby które mają kod 360**** mają generować nowe i robić sobie bałagan i zamieszanie.
   A te kilka osób, które generowały nowe kody po 5 razy, to niech ustali właściwy kod we własnym zakresie, np. na infoparty lub oddziale. Przypomnienie kodu przez formularz nie działa już od dawna.

   abc
  • Mozliwe, ze masz racje, okaze sie pewnie za jakies 3-4 miesiace jak beda splywac (lub nie) premie za polecenia. Wez pod uwage, ze banki robia wszystko, zeby oszwabic klienta.

   keton
 • Stare kody są cały czas ważne, mówi o tym regulamin:

  „4) Zgłoszeniadokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu”

  Benito Odpowiedz
 • Dla bezpieczeństwa wysyłam kody zaczynające się od 38, więc proszę zgłaszać nowe. Wpis nt. promocji będzie niestety z opóźnieniem, bo mam dziś nieco szalony dzień…

  Michał Odpowiedz
  • Ja zakładałem konto 29.03 z polecenia w placówce banku. Przemiła pani wygenerowała mi mój kod polecenia i powiedziała, że kod będzie działać ciągle nawet po wznowieniu bądź przedłużeniu programu. Czy strzelała czy coś już wiedziała tego nie wiem. Fakt jest taki, że mój kod zaczyna się od 37*. O takim nikt tu nie wspomina. Coś wiadomo na ten temat?

   Andrzej
  • Też uważam, że najlepiej zgłaszać te najnowsze, bo nie bez powodu chyba generują się na nowo wraz ze startem z nowej edycji obowiązującej od dzisiaj. Sam dzisiaj taki wysłałem Adminowi (nowy, od 38*).

   Ale fakt, że strasznie to zamotali i można mieć teraz jednocześnie nawet 3 różne kody (najprawdopodobniej 2 ostatnie będą działać poprawnie, ale czemu przypomina się niektórym jeszcze jakiś stary).

   pws
 • Panie Michale te nowe kody to zgłaszać przez ten stary formularz do którego znajduje się link tu w artykule ?

  elo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy