350 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole + nawet 500 zł dzięki LiveSmarter!

Zakończona

Ruszyła promocja Credit Agricole, która przed rokiem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Znów możemy zgarnąć nawet 300 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków lub do 300 zł za płatności kartą.. A jeśli dodatkowo skorzystamy z programu poleceń banku, to zgarniemy kolejne 50 zł na start i nawet 500 zł za polecanie konta znajomym. Co najważniejsze: w ich znalezieniu ponownie pomoże LiveSmarter! :)

300 zł w korzyściach dla ciebie za założenie konta Credit Agricole

Korzyści dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta ani
 • nie posiadała żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 23.03 do 14.07.2019 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę, wybierając jedną z trzech typów premii, o które będziemy walczyć. Do wyboru mamy premię za przeniesienie konta, zwrot za rachunki oraz bonusowe zaokrąglenia od transakcji kartą. Sprawdźmy, jak zdobyć każdą z nich.

300 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści do wyboru to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub aż 300 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole. W tej (i tylko tej) korzyści do spełnienia warunków teoretycznie potrzebne jest przeniesienie swojego wynagrodzenia. Dlaczego? Podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec – same wpływy na konto już nie muszą być przelewem od pracodawcy. Zgodnie z regulaminem muszą to być wpływy na konto, które definiowane są następująco:

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Jak więc spełnić ten warunek? Opcje mamy w zasadzie dwie: możemy najzwyczajniej w świecie wpłacać sobie gotówkę na konto lub przelać środki z konta innej osoby – np. współmałżonka. Dobre mogą też być serwisy pośredniczące w przelewaniu pieniędzy.

Tu dodam, że nie przejmowałbym się zapisem o bycie współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku w innym banku – takie dane nie są przekazywane i Credit Agricole widzi tylko kto jest nadawcą przelewu (np. nasza żona).

Na jakie kwoty muszą być przelewy? Jeśli przelejemy min. 1000 zł, to premia wyniesie 100 zł. Jeśli min. 3000 zł – to 300 zł. A ponieważ bank bierze pod uwagę sumę wpływów, to niespecjalnie opłaca się przelewanie tylko 1000 zł :)

Na koniec dodam, że pierwszy wpływ na konto powinien nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Kolejne – przez następne 2 miesiące kalendarzowe. Przykładowo zakładając konto w kwietniu powinniśmy zapewniać wpływy przez kwiecień, maj, czerwiec lub maj, czerwiec, lipiec.

Oczywiście jeśli nie chcemy się bawić w podawanie danych naszego pracodawcy, to możemy wybrać jedną z dwóch kolejnych korzyści. Tu nie jest to już wymagane.

300 zł zwrotu za rachunki

Pierwsza z nich to 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Do zyskania mamy maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji, przy czym nie ma żadnych ograniczeń miesięcznych (więc maksymalną premię można zdobyć dużo szybciej). A jakie warunki należy spełnić?

Przed pierwszą realizacją danej płatności powinniśmy zarejestrować potwierdzenie płatności na dedykowanej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Credit Agricole chce bowiem sprawdzić, czy dana płatność faktycznie będzie zapłatą za media, czyli za jedną z następujących usług związaną z dostarczaniem:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Na koniec dodam, że premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem, że na konto wpłynie co najmniej 1000 zł – zgodnie z definicją, którą podawałem już przy poprzedniej korzyści (czyli najlepiej wpłacać sobie gotówkę lub otrzymać przelew od innego nadawcy). .

Czy warto skorzystać z tej korzyści? Teoretycznie może się wydawać, że ciężko będzie osiągnąć maksymalny zwrot. Z drugiej strony pamiętajmy, że pewne zaliczki za media możemy spokojnie nadpłacić/zapłacić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko więc zależy od tego ile faktycznie jesteśmy w stanie wydać przez rok.

300 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść dla wielu osób może być najłatwiejszą ze wszystkich. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł w ciągu 12 miesięcy) dokładając 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Płacąc więc np. 11 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 20 zł: 11 zł w formie płatności kartą, a 9 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 4,5 zł.

Łatwo zauważyć, że przy dobrych wiatrach maksymalną premie zyskamy już za 5-6 płatności kartą miesięcznie. Wystarczy nieco pogłówkować i dokonywać transakcji nieco przekraczających wielokrotność 10 zł. Tankujesz paliwo? To nie za 100 zł, tylko za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 10/20 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz standardowego wpływu 1000 zł (na identycznych zasadach jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 300 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i kod MCC) nie mają tu również znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

50 zł w programie poleceń

300 zł na start to jednak nie wszystko. Do końca maja trwa 2 edycja programu poleceń Credit Agricole, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z aktualnej edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 300+50 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Na koniec dodam, że nie siedzę non-stop przed komputerem, więc kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin.

2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych (póki co) do 1.03.2019, przy czym wykluczeni są z niej posiadacze kont osobistych Credit Agricole w przeszłości.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Po ubiegłorocznej zmianie ofertowej prowadzenie konta osobistego w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Z tego co pamiętam, to bonusy za polecenie wypłacają 18 dni miesiąca.

  Benito Odpowiedz
 • W te 300 zł do wydania wchodzą też transakcje kartą w internecie?

  Cathy Odpowiedz
 • W piątek wpadło 300zł za przeniesienie konta. W połowie czetwca dostałem też 50zł z polecenia z kodu od admina. Niestety nie wiem czy mój kod został przez kogoś wykorzystany ale kto wie może jeszcze jakieś 50zł wpadnie

  Bart44 Odpowiedz
 • Czy wplata 3k poprzez wpłatomat jest równoważna wpłacie w oddziale i spełnia wymagania promocji? Jest ktoś kto tak spełnił wymogi regulaminu i dostał premię?
  Pytam bo mam bliżej do wpłatomatu niż do oddziału.

  ab Odpowiedz
  • Środki mają wpłynąć z innego konta. Żaden wplatomat i oddzial.

   savi
  • pkt. 3b Premia w kwocie 300 zł – jeśli zapewni Wpływ na konto w kwocie co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe.
   Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych.
   Także wpłata w oddziale spełnia warunki, ale nic nie ma o wpłatomacie.
   Nie pisz jak nie jesteś pewien.

   ab
 • Jak są problemy z przeniesieniem konta z innego banku, a umowa już z CA podpisana to będą jakieś przeszkody do wypłaty premi ??

  Ireneusz Odpowiedz
  • Nie. Ponów w oddziale przeniesienie konta i tyle. Wcześniej sprawdź czy wszystkie dane są zgodne z bankiem przekazującym.

   ab
  • No tak, ale jest jakaś przyczyna nieprzeniesienia konta, pewnie niezgodność podpisów w CA i Twoim banku. Zaktualizuj kartę podpisów w swoim banku, podpisz się identycznie w CA na nowym wniosku o przeniesienie i powinno pójść. Nie wszystkie banki też zgadzają się na przeniesienie, np. te w których konta były zakładane przez przelew, chyba Inteligo nie chce przenosić.

   Kate
 • Też nie dostałem 50 PLN z polecenia (konto zakładane w kwietniu). Pisać reklamację (w apce chyba nie ma takiej opcji…)?

  jarosword14 Odpowiedz
  • Pisz. Przez kompa musisz, na tele też nie widziałem opcji.

   Akashi71
  • Pisz przez bankowość internetowa, ja dostałem przelew dosłownie 3 dni po zgłoszeniu reklamacji.

   Krystian
  • Coś im nie zagrało.
   Trzeba reklamować – zarówno osoba polecająca i polecona.
   Po kilku dniach przelew na koncie.

   savi
  • a wypłacali już w tym miesiącu za otwarcie z polecenia? bo teoretycznie mają czas do końca mca

   m.
  • Wypłacili 50 PLN 3 dni po reklamacji.

   Ta cytryna już wyciśnięta, można zamknąć konto ;-)

   jarosword14
 • no fajnie, ale skad moge wiedziec kogo reklamowac jako osobe ktora skorzystala z mojego kodu polecajacego??
  wysłałam do kilkunastu osob, takze obcych i nie wiem kto skorzystał a kto nie i jak mam to reklamowac? ale sciemniają….

  villemo09 Odpowiedz
  • ale co tutaj chcesz reklamować? Jak wpłynie premia, to znaczy że ktoś skorzystał i tyle…do tej pory ten system działał bez zarzutu…problemy niestety są z premią za otwarcie z polecenia…

   abc
 • Czyli w tej odsłonie promocji nie ma kwoty min aby karta była darmowa?
  Wystarczy wpływ 1000zł i 1 operacja kartą tak?

  Andrus Odpowiedz
 • Pytanie techniczne, może ktoś miał podobnie. Mieliście problem z płaceniem kartą?
  Uzywam pierwszy raz więc klasycznie nie zbliżeniowo tylko przez PIN, dwie próby i odmowa, niby błędny PIN. Zmieniałam go od razu po aktywacji karty w przez internet. Nie wiem co robić, żeby zadziałało.

  Iwonab Odpowiedz
  • To chyba jest wadliwa karta, miałem tak w Paribasie, męczarnia straszna…i jeszcze mają Cię za głupiego, że PIN-u nie pamiętasz heh…

   abc
  • Spróbuj wypłacić z bankomatu więcej niż masz na koncie…

   Benito
 • Spróbuj zmienić sklep ,u mnie podziałało po trzech odmowach w jednym terminalu.

  MANY Odpowiedz
 • W maju zakładałam konto w banku, prosiłam panią żebym mogła skorzystać z opcji za przeniesienie konta – konto w Getinie zamknięte, dane pracodawcy podane ale wpłaty nie są od niego. Jednocześnie Pani zaznaczyła opcję CAsaver i 30.06 otrzymałam na to konto oszczędnościowe parę złotych tytułem „transakcje techniczne” czy to jest ten bonus 50%? Czy wyklucza mnie to jednocześnie z promocji 300zł za przeniesienie konta?

  anja Odpowiedz
  • Nie, no jak wypełniałaś dane konta do przeniesienia i wybrałaś ta opcją, to kwota na saverze to powinna być ta standardowa kwota.

   Kate
 • wpadło 50zł za kod polecenia. Dzięki Adminie :)

  edek44 Odpowiedz
 • Historia dla przyszłych.
  Konto założone w promocji „300 zł za przeniesienie konta” a dokumenty dostarczył kurier. We wniosku o zamknięcie konta podany nr konta w mbanku. Konto nie zamknięte przez CA ponieważ było na współwłaściciela (informacja uzyskana przez konsultanta). Konto w innym banku zamknąłem osobiście i dostarczyłem potwierdzenie zamknięcia konta w procesie reklamacji. W tym czasie na konto w CA wpływały wypłaty powyżej 3000 zł przez kolejne 3 miesiące. W procesie reklamacji otrzymałem informację w bankowości internetowej że premia została uznana, i że zostanie wypłacona w ciągu 48 godzin.

  Pablo77 Odpowiedz
  • Potwierdzam. Nie są jakimiś szmacianymi szczególarzami. Miałem identycznie. Nawet przed samodzielną likwidacją porozdzielaliśmy konta na przypisane do pojedynczych użytkowników.
   Ale bank zachował się przyzwoicie i uszanował swój własny regulamin nie żądając potwierdzeń zamknięcia rachunków . To dzisiaj wśród banków rzadkość. Na ogół banki zachowują się jak bandyci. Albo jak półgłówki.

   Bufon
  • Kiedy składałeś reklamacje? I w jakiej formie? Infolinia, bankowość elektroniczna? Bo ja miałem wpływy maj/czerwiec/lipiec czyli regulaminowo mają czas na wypłatę premii do końca sierpnia lecz u mnie też jest problem z przeniesieniem konta z mBanku więc zastanawiam się czy iść samemu zamknąć mbank i zanieść do CA potwierdzenie zamknięcia konta. Czy najpierw zadzwonić do CA i dopytać co z tym przeniesieniem.

   Kubencjusz
  • Najsapierw zadzwoń. Reklamację składałem poprzez ich bankowość elektroniczną. Z podaniem zapisów regulaminowych dotyczących promocji.
   Wypłacili bez szemrania :)

   Bufon
 • Wpadlo kolejne 25zl na CAsaver

  keton Odpowiedz
 • Reklamacja była złożona po 3 wypłatach od pracodawcy. Ale problem był innego rodzaju. Nie zapisałem sobie jakie konto było na podaniu o przeniesienie konta. W bankowości elektronicznej grzecznie zapytałem o numer konta czy są w stanie podać. Oczywiście podali na następny dzień. Z numerem konta poszedłem do mbanku (40 zł za wydanie zaświadczenia jednego konta). W procesie reklamacji po przesłaniu skanu zaświadczenia uwzględnili pozytywnie wypłatę nagrody.

  Pablo77 Odpowiedz
 • Dajcie znać jak, jeśli ktoś zakładał konto w kwietniu z opcją przeniesienia z innego banku i dostał już w sierpniu premię za spełnienie warunków w okresie maj-lipiec.

  Przemysław Odpowiedz
 • W lipcu większość dostawała te 300 zł ok 10 lipca (tak przynajmniej wynika z komentarzy), ja powinienem dostać właśnie w sierpniu (konto założone w kwietniu) i póki co na razie nic nie przyszło… Poczekam jeszcze i zobaczę czy będzie więcej komentarzy tych co już dostali i wtedy ewentualnie zadziałam.

  Przemysław Odpowiedz
 • Otrzymał już ktoś w sierpniu 300 zł za przeniesienie konta?

  Sandra Odpowiedz
 • Jak widać po komentarzach – nie.

  savi Odpowiedz
 • Ostatni komentarz był 12.08, dzisiaj jest 16.08. W tym czasie mógł ktoś otrzymać.

  Sandra Odpowiedz
 • Ja również zakładałem konto w kwietniu i nie dostałem. Aczkolwiek miałem problem z przeniesieniem konta z mBanku i pisałem z BOK-iem i odpisali mi że odnotowali 3 wplywy na konto więc jeśli premii nie będzie do 31.08 mam złożyć reklamację bo system mi jej prawdopodobnie nie przyzna z automatu bo konto nie zostało przeniesione od razu.

  Kubencjusz Odpowiedz
 • Jest bonus za przeniesienie konta. Nadal nie ma za polecenie. Zgodnie z regulaminem do końca sierpnia- czekam.

  Beni Odpowiedz
 • Potwierdzam.

  savi Odpowiedz
 • Również potwierdzam. 300 zł za przeniesienie konta wpadło. Czekamy na 50 zł za otwarcie z polecenia ;)

  Przemysław Odpowiedz
 • A ja dostałem 100 zł zamiast 300 za przeniesienie konta mimo że zapewniałem wpływy ponad 3 tys od czerwca do sierpnia a konto założyłem w maju. No nic trzeba pisać reklamację ehh

  marsid Odpowiedz
  • Jeśli konto założyłeś w maju, to za wpływy zrobione w miesiącach czerwiec-sierpień powinieneś dopiero dostać te 300zł we wrześniu. Skoro dali ci teraz 100zł, to wydaję mi się, że musiałeś mieć już wpływy w maju i pewnie na kwotę mniejszą niż 3000. Przez to policzyli ci wpływy za maj-lipiec i dali 100zł.

   Przemysław
  • No tak miałem wpływ w maju ale w regulaminie jasno jest napisane że trzeba zapewnić wpływy przez 3 KOLEJNE miesiące więc nie wiem czemu policzyli mi ten wpływ z maja ? Reklamacje złożyłem telefonicznie i zobaczymy co z tego będzie :|

   marsid
  • 3 kolejne w sensie, że muszą to być 3 kolejno po sobie następujące. Nie ma nic w regulaminie o tym, że muszą to być 3 kolejne po miesiącu otwarcia konta, więc teoretycznie miesiąc otwarcia chyba też się liczy jeśli zrobimy w nim wpływ. Pierwszy wpływ „odpala” okres 3 miesięcy w którym sprawdzają wpływy.

   Przemysław
  • No niestety możesz mieć rację bo nie ma wzmianki o tym że ma być to następny miesiąc po otwarciu konta tak jak choćby w przypadku promocji z programu poleceń. Jest tylko zapis ” Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta”. Niepotrzebnie zrobiłem ten wpływ w maju. W każdym razie reklamacja poszła tak czy siak.

   marsid
  • Dziś już wpadło na konto 100 zł jako uznanie reklamacji. Ale to wciąż o 100 za mało :D A na infolinii babka twierdzi że reklamacja jest dalej rozpatrywana… No nic czekam na pozostałą stówkę.

   marsid
  • Po kolejnej reklamacji dziś wpadło pozostałe 100 zł :)

   marsid
  • w jaki sposób składałeś reklamacje? Bo ja 2 razy pisałam wiadomość przez bankowość internetową i nadal nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na to- jakby w ogóle nikt nie czytał tych wiadomości. Byłam osobiście w banku złożyłam reklamacje na miejscu i czekam.
   W ciągu ilu dni odpowiedzieli Ci na reklamacje/ wypłacili premie?

   anja
  • Pierwsza telefonicznie i już następnego dnia 100 zł było na koncie. Potem kolejna reklamacja już przez bankowość elektroniczna po której czekałem miesiąc na wypłacenie pozostałych 100 zł. Na wiadomości dostawałem odpowiedź bardzo szybko, zazwyczaj w ciągu 24 h.

   marsid
 • I w przypadku polecenia i 300 zl. Warunki mozesz spelniac juz w miesiacu otwarcia konta. Wazne, aby w pierwszym miechu miec wplywy na 3000 tys lub wiecej. Mniejszy wplyw z automatu kwalifikuje Cie do 100 zl.

  Tez potwierdzam wplyw 300 zl. Konto z maja.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło 2×50 PLN, rozumiem, że jedno jest z kodu polecenia od Was, a kolejna 5dziesiątka to już robota Livesmarter? Pięknie dziękuję :>

  PTR Odpowiedz
  • A u mnie nic nie wpadlo. Kiedy zakladales konto i podales kod polecen Adminowi?

   keton
  • Chyba 15.05. Ale jak tylko spełniłeś wymagania to jedna 50 powinna przyjść, mają w sumie jeszcze pare dni.

   PTR
 • Niestety trzeba bardzo uważać. Zdarzyło się (akurat w CA), że 29.6 miałem transakcję, a zaksięgowali ją 1.7. Podczas pobieżnego przeglądania historii – bez rozwijania szczegółów – była widoczna jako transakcja kartą za lipiec. No i 16 zł poszło się %^&*(.

  qq Odpowiedz
 • Mi też wpadło dziś 50 zł za polecenie

  marsid Odpowiedz
 • Poleciłam konto mamie w czerwcu. Założyła konto, przelew na 1000 zł, zrobiła zakupy na 300 zł jeszcze w czerwcu. I kasy nie ma :/ A powinna być (chyba) do 31 lipca
  Ma ktoś podobny problem?

  Gfd Odpowiedz
 • Czy można do zamknięcia podać konto walutowe??

  dkw Odpowiedz
 • Wpadło 300 zł za przeniesienie konta (mieli czas do końca 30.09 zgodnie z regulaminem). Miło się rozczarowałem bo myślałem, że będę musiał pisać reklamację (problemy z zamknięciem konta w drugim banku spowodowały, że teoretycznie wg wiadomości z banku konto – nie zostało przez nich zamknięte).

  Super!

  Łukasz Odpowiedz
 • Skorzystałem w tej promocji z opcji 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Pierwsza wtopa banku (oby ostatnia) i brak bonusu, reklamacja i po 2 dniach bonus wypłacony. Ciekawy jestem czy to wskakuje z automatu, czy naliczają „ręcznie”?

  Czytelnik Odpowiedz
  • Nie płaciłeś czasem w miesiącu otwarcia rachunku

   Andy59
  • Sprawdzone w exelu – wypłata z automatu, konto z maja, pierwsza płatność i bonus w czerwcu. Do tej pory z płatnością na ten rachunek nie było problemów.

   Czytelnik
 • konto zakładane w maju, warunki spełnione w czerwcu, lipcu, sierpniu na przeniesienie konta. Ktoś dostał premie?

  anja Odpowiedz
 • Jest 350, dziękuję!

  qq Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadło 350 zł, 300 zł za założenie konta i 50 zł za skorzystanie z kodu polecenia. Konto zakładane w lipcu i warunki spełnione w miesiącu lipiec, sierpień i wrzesień.

  pawełgaweł Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy