Do 250 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole + nawet 500 zł w programie poleceń

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Credit Agricole przeznaczonej dla nowych klientów. W zamian za przeniesienie konta, płatności mobilne lub zaokrąglenia od płatności kartą możemy zgarnąć 200 zł premii. A do tego 50 zł za założenie konta z polecenia oraz kolejne 50 zł za polecenie konta dalej – w czym, jak zawsze, pomoże LiveSmarter! :)

200 zł za założenie Konta dla Ciebie Credit Agricole

Korzyści dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banaku ani
 • nie posiadała żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 1.04 do 30.04.2020 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę, wybierając jedną z trzech typów premii, o które będziemy walczyć. Do wyboru mamy premię za przeniesienie konta, zwrot za płatności mobilne lub bonusowe zaokrąglenia od transakcji kartą. Sprawdźmy, jak zdobyć każdą z nich.

200 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści do wyboru to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub 200 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole.

Tu, podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie, konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać również nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie lub podobne świadczenie. Credit Agricole powiadomi tę instytucję (w naszym imieniu) o nowym koncie do wpływu wynagrodzenia.

Co istotne: do spełnienia warunków zgarnięcia premii sam wpływ wynagrodzenia nie będzie potrzebny. Bank bowiem wymaga od nas zapewnienia wpływów na konto przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zaczynając najpóźniej od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto.

Bank zaznacza, że choć nie jest wymagane przelewanie wynagrodzenia, to jednak nie będzie uznawał przelewów własnych z innych banków:

wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Na koniec warto dodać, że wpływy muszą być na co najmniej 1000 zł miesięcznie (wtedy należy nam się nagroda w wysokości 100 zł) lub na min. 3000 zł (wtedy zgarniamy 200 zł). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ostatniego z warunków.

Oczywiście jeśli nie chcemy się bawić w podawanie danych naszego pracodawcy, to możemy wybrać jedną z dwóch kolejnych korzyści. Tu nie jest to już wymagane.

200 zł zwrotu za płatności mobilne

Pierwsza z nich to 5% zwrotu od płatności mobilnych. Do zyskania mamy maksymalnie 200 zł w ciągu pierwszych pełnych 12 miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu otwarcia konta), ale nie więcej, niż 16,67 zł miesięcznie.

A co to płatności mobilne? Zgodnie z regulaminem brane pod uwagę są płatności za towary i usługi za pomocą BLIKa lub wszelkie płatności kartą dodaną do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay.

Aby jednak nie było za prosto bank wprowadza szereg obostrzeń. Po pierwsze – wykluczone są „ułatwiacze” płatności kartą, czyli np. kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Chodzi tu o kodu MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie uwzględnione będą również wypłaty gotówki, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich ka Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank danej moneyback tylko za realne płatności w sklepach, na stacjach paliw, marketach czy w internecie.

Aby zgarnąć premię za dany miesiąc konieczne jest jeszcze spełnienie dwóch dodatkowych warunków. Po pierwsze – wykonanie min. 3 premiowanych transakcji w danym miesiącu. Po drugie – zapewnienie wpływów na konto co najmniej 1000 zł. Niestety – wpływy na konto muszą spełniać identyczne zasady, jak w przypadku premii za przeniesienie rachunku, czyli nie mogą to być przelewy własne z innych banków.

Premia za płatności mobilne będzie nam wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

200 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść to premia za transakcje, które objęte są mechanizmem CAsaver. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 16.67 zł miesięcznie (czyli 200 zł w ciągu pierwszych pełnych 12 miesięcy) dokładając od siebie 50% wartości zaokrąglenia w ramach CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Płacąc więc np. 11 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 20 zł: 11 zł w formie płatności kartą, a 9 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 4,5 zł.

Jak widać przy dobrych wiatrach wystarczą zaledwie cztery płatności aby zgarnąć premię maksymalną – o ile będziemy dokonywać transakcje ledwo przekraczające wielokrotności 10 zł. Najprościej np. tankując paliwo – nie za 100 zł, ale za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 10/20 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz wpływu 1000 zł (niestety na identycznych zasadach jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 200 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i teoretycznie również kod MCC) nie mają tu znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł w programie poleceń

200 zł na start to jednak nie wszystko. Wystartowała bowiem 4 edycja programu poleceń, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z aktualnej edycji programu?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu roku przed zawarciem umowy.

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 200+50 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Na koniec dodam, że nie siedzę non-stop przed komputerem, więc kody wysyłane są partiami – zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 30 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 17.09.2019.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Po ubiegłorocznej zmianie ofertowej prowadzenie konta osobistego w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Ech, a karencja ta sama co ostatnio (1.04.2018), znowu się nie łapię… :(

  ciuchcia Odpowiedz
 • Można wygenerować kod polecenia w aplikacji, „Propozycje dla Ciebie” -> Program Poleceń

  asi Odpowiedz
 • Cześć wszystkim!
  Mam 2 pytania:
  1. Czy mogę przenieś konto które jest w trakcie wypowiedzenia? Czy muszę najpierw wycofać wypowiedzenie a następnie przystąpić do tej promocji?
  2. Czy do 30 kwietnia muszę podpisać umowę czy mogę tylko złożyć wniosek na stronie? zgodnie z tym co napisałeś „…do 30.04.2020 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę…” wynika to pierwsze. W regulaminie natomiast jest napisane o samym przystąpieniu do promocji do 30 kwietnia. Jest to dla mnie ważne ponieważ 30 kwietnia dostanę premie od BNP i chciałbym od razu przenieść rachunek do tej promocji.

  Bartek.m Odpowiedz
  • 1. Musisz wycofać, bo to właśnie CA ma za ciebie to zrobić. Ew. po prostu załóż jakiś rachunek oszczędnościowym i to jego zamknij :)
   2. Generalnie nie polecam czekać w żadnej promocji – lepiej mieć zapas. Polecam patent z punktu 1

   Michał
  • Czy przeniesieniu podlegają rachunki wszystkich banków czy wybranych? Pekao z Żubrem lub Nest Bank ktoś próbował?

   Borys29
  • @Admin
   lub inni spece z bloga ;)

   1. Jeśli mam konto santander i dodatkowo dwie oszczędnościówki tam – to można zlecić zamknięcie jednego oszczędnościowego? Czy to musi być takie oszczędnościowe samodzielne w banku i zamknięcie tylko takiego spełni warunki promocji przeniesienia konta?
   2. A co w przypadku, gdy konto oszczędnościowe jest wspólne z mężem – można zlecić zamknięcie przez CA takiego konta? Czy to będzie załapywało się na promocję przeniesienia konta?
   3. W jakim banku Twoim zdaniem najszybciej założę teraz konto oszczędnościowe, które będę mogła zamknąć przez CA? Tak by zdążyć załapać się na promocję przeniesienia konta przez CA?

   Dzięki za pomoc :)

   Joaska
 • @”Do 11 kwietnia 2020 przelewy Express Elixir za darmo”

  Strasznie sie wysilili. Promocja trwa „aż” 13 dni.

  ptok Odpowiedz
 • Zarabiaj z LiveSmarter to mżonki. Kilkakrotnie w edycjach wstecz wysyłałem swoje zgłoszenie jako polecający i nigdy nic z tego nie było. Już nawet się nie zgłaszam ponownie bo to lipa zwykła. Sorry ale taka prawda.

  Tytus de Zoo Odpowiedz
  • Ja zapisałem się w pazdzierniku i w marcu dostałem niespodzianke w postaci 50zl.

   jaceny
  • Ja tez kilka niespodzianek dostałam, za które jestem bardzo wdzięczna.

   Lidia
  • Ja nie dostałem, ale kilka razy korzystałem z cudzych kodów tutaj więc inni dostali :D

   marcin85
  • Za zwykłą lipę podziękuj innym ludziom, którzy mogli mieć twój kod a nie spełnili warunków. Z własnego doświadczenia wiem, że takich jest mnóstwo :)

   Anom
  • Mam odmienne zdanie. Zgłaszałem swój udział w poprzednich edycjach i premie wpadały. Przy okazji podziękowania dla Admina.
   @Tytus de Zoo Na Twoim miejscu dopytałbym w Banku czy aby na pewno masz wszystkie zgody wyrażone.

   Katana78
  • Zgody można sprawdzić przez stronę.

   FaUst
  • No niestety wszystkich nie jestem w stanie zadowolić. Tu jest mnóstwo czynników do wzięcia pod uwagę żeby każdego kod podać choć raz, ale najważniejszy jest jeden: zainteresowanie promocją. Zauważcie, że jak startuje jakiś program poleceń (z dobrą premią na start) to zazwyczaj jest mnóstwo chętnych do założenia, a mało kodów obecnych klientów. Później zaczyna się to zmieniać: przybywa osób posiadających konto, a zainteresowanie maleje – no chyba, że bank odpala jeszcze lepszą promocję. Jeśli nie, to w pewnym momencie mam kilka tysięcy kodów, a chętnych jak na lekarstwo.

   Michał
  • Ja zostawiłem tutaj swój kod kilkukrotnie. Nagrodę dostałem narazie jeden raz ale i tak jestem bardzo wdzięczny adminowi za taką akcję.

   marek343
 • Założyłem konto w grudniu 19 w ramach promocji z nc+, czekam aż wyczerpię pulę bonusu i zawijam się błyskawicznie z tego banku, najgorszy w jakim byłem.

  marcin85 Odpowiedz
  • Nie bluźnij – po perypetiach z żubrem, Paribasem i Pocztowym złego słowa na CA nie mogę powiedzieć …. Idealni nie są ale najgorsi też nie. Poza tym mają chyba najładniejsze dziewczyny w oddziałach :P (które to oddziały odwiedziłem aż 3 razy podpisując umowę zdejmując limit przelewów >50 tyś i zamykając konto)

   zenek64
  • A tak BTW jest kolejna edycja promocji z NC+CA ? Bo tam nie było tego durnego wykluczenia tych co wcześniej już z czegoś w CA korzystali :D

   zenek64
  • W sprawie zwiększenia limitu przelewów nie trzeba fatygować się do oddziału, można to załatwić telefonicznie, no chyba że o te ładne dziewczyny chodziło :)

   Ew@
  • zenek64, niestety z tymi dziewczynami w moim oddziale to nie mogę się zgodzić, zresztą skłoniło mnie to do refleksji i stwierdzam, że w bankach w których byłem nie mam do tego szczęścia :D
   Program poleceń CA z NC+ łaczy się, dostałem premię w marcu.

   marcin85
  • Co do dziewczyn w CA to mam takie samo zdanie co zenek64, najładniejsze i dodatkowo najmilsze.

   Katana78
 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku – to dyskwalifikuje wielu potencjalnych klientów banku.

  heniek131 Odpowiedz
 • odpowiem sobie sam i innym przy okazji – jest promocja CA z CANAL+ w której można zgarnąć 100 zł za otwarcie konta i 360 zł zwrotu za opłacanie abonamentu NC+ – warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie konta w CA w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz posiadanie abonamentu NC+ który będziemy opłacać z tegoż konta …. – tylko tyle i aż tyle
  Nie wiem czy łaczy się z programem poleceń

  zenek64 Odpowiedz
 • ja bym chętnie przeniósł konto i wynagrodzenie z Santander, bo już dawno nic nie dają a 5 transakcji kartą to przesada. Tylko czy teraz w dobie wirusa to ogarną? kadry na urlopach lub pracują zdalnie…

  Lenio Odpowiedz
  • Ja ostatnio dzwoniłem na infolinię do Santandera, bo chciałem zamknąć, z powodu koronawirusowego ograniczenia obrotów na moich kartach i pani dała mi ofertę utrzymaniowa (1zl za każdy dzień z przynajmniej jedną transakcją karta lub blikiem przez 4 miesiące) i dodatkowo bezwzględny brak opłat za kartę na rok. :) Grzechem było nie skorzystać.

   jaceny
  • Dzień dobry, 5 transakcji kartą to warunek wymagany, abyś nie zapłacił za kartę w danym miesiącu. Istnieje również możliwość wybrania stałej opłaty, która wynosi 3 zł/miesiąc – niezależnie od ilości wykonanych transakcji. Opcję możesz włączyć samodzielnie w Santander internet lub za pośrednictwem infolinii. Zachęcamy Cię również do sprawdzenia naszego Programu Poleceń – wystarczy, że polecisz znajomemu Santander Bank Polska, a zyskacie wówczas po 50 zł nagrody. Pozdrawiamy!

   Santander Bank Polska
 • Dobrze rozumiem, że dzięki przelewom z czyjegoś kota, np dziewczyny, czy rodziców mogę spełnić warunek premii za płatności mobilne?

  Sylwester Odpowiedz
 • Zakładał może ktoś konto przez aplikcję „CA24 Otwórz konto” ?

  Czy jest tam możliwość wpisania kodu polecającego?

  g.romek Odpowiedz
  • Z tego co się orientuję obecnie proces wygląda tak, że składamy wniosek online, a finalizujemy w apce mobilnej (lub w oddziale, ale wiadomo, że obecnie nie jest to polecane).

   Michał
  • Przy zakładaniu konta za pomocą aplikacji CA24 Otwórz konto, nie ma możliwości wpisania kodu polecającego.

   Nie możemy też wybrać rodzaju premi. Korzystamy z premii za płatności mobilne. Inne rodzaje premii nie są dostępne.

   bonkapila
  • Ale zakładasz przez komputer, dopiero zdaje się finalizacja jest apką – przynajmniej ja dostałem takie info

   Michał
  • Można też od początku do końca apką – przestestowane.
   To jest BARDZO wygodny sposób, poszło o niebo sprawniej niż w Pekao !!! Nie musimy finalizować umowy w banku. Nawet kurier nie przywozi dokumentów, wszystko przychodzi na skrzynkę. Nikt też nie dzwoni w celu weryfikacji danych.

   Kto ma możliwość skorzystania z 3% na KO, to zdąży spokojnie założyć konto, nawet w ostatnim dniu promocji (bezpieczniej jednak złożyć wniosek dzień wcześniej).

   I jeszcze jedna rada: po założeniu konta warto od razu wyłączyć powiadominia SMS (od 4 kwietnia opłata wynosi 5 zł/ m-c).

   Spory minus to brak możliwości wpisania kodu polecającego.
   Malutki minus jak dla mnie, to brak możliwości wyboru premii (dostajemy premię za płatności mobilne).

   bonkapila
  • „BARDZO wygodny sposób, poszło o niebo sprawniej niż w Pekao” — jeszcze dodam, że wprawdzie limit przelewów jest po takim otwarciu niski, ale można go podwyższyć telefonicznie, bez wizyty w oddziale (w przeciwieństwie do Pekao, jak rozumiem).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jeszcze wygodniej i szybciej przez www + kod polecajacy + w apce tylko koncowka

   eh
  • W aplikacji jest teraz możliwość podania kodu poleceń.

   bonkapila
 • Czy konto w CA mozna juz zamknac jakos inaczej niz osobiscie w banku? Bylem dzisiaj w oddziale, ale po 10 min. stania na zewnatrz odpuscilem sobie i szacuje, ze zajeloby mi to dobre 45 minut. Korespondencyjnie tez mnie raczej nie urzadza, bo na poczcie jeszcze gorzej.

  keton Odpowiedz
 • czy ktoś zakładał w tej promocji konto (przeniesienie konta i wpływ wynagrodzenia) ? Czy finalizacja nastąpiła przez kuriera czy niezbędna była wizyta w oddziale. U nas kilometrowe kolejki i wolałabym uniknąć wizyty w oddziale, a mam „uperdliwe” konto do przeniesienia. Proszę o info

  Iwona Odpowiedz
  • Teraz finalizujemy albo apką mobilną (jest info na koniec procesu) albo w oddziale, co jest mniej pożądane

   Michał
 • Czy muszę podać swojego obecnego pracodawcę? Czy ktoś próbował wpisać jakiegoś starego pracodawcę i mu przechodziło i dostawał nagrodę w którejś z poprzednich edycji? Nie chcę kombinować z tym, bo wynagrodzenie musi mi wpływać na inne konto, a ta opcja zarobku jest najłatwiejsza i najkrócej trwa, a przelew comiesięczny może mi przelewać inna osoby z rodziny.

  Łukasz Odpowiedz
 • Czyli podsumowując można rozpocząć proces wnioskowania na www, wybrać premię za przeniesienie rachunku/wynagrodzenie, podać kod polecenia i skutecznie dokończyć ten proces w apce?

  pws Odpowiedz
  • Podczas wnioskowania na www, pojawia się komunikat:

   „Wypełnienie formularza zajmie Ci parę minut. Aby otworzyć Konto przygotuj dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie tego dokumentu możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię. Po weryfikacji Twojego wniosku kurier dostarczy Ci komplet dokumentów związanych z otwarciem konta, poprosi o ich podpisanie i zwróci je do Banku. Po prawidłowej weryfikacji, aktywujemy Twoje nowe konto osobiste i przyślemy do Ciebie powiadomienie SMS z hasłami do pierwszego logowania. Twoje dane są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu.”

   bonkapila
  • Niestety to prawda, sprawdziłem cały wniosek, nie ma żadnej opcji finalizacji wniosku przez apkę, brak żadnego komunikatu na końcu, jedynie informacja o telefonie z banku i kurierze, więc lipa. Szkoda, bo pozostaje tylko apka od samego początku, a w niej nie da się chyba skorzystać z opcji przeniesienia rachunku (nie wiem jak z poleceniem).

   pws
  • @pws

   W apce nie da się skorzystać z przeniesienia rachunku. Konta założone w ten sposób są premiowane za płatności mobilne.

   Natomiast w kwestii wpisania kodu polecenia, apka została poprawiona i teraz nie ma już z tym problemu :)

   bonkapila
 • Dziś wpadła pierwsza premia 16,67 zł za płatności mobilne.
  A dwa dni temu 50 zł z programu poleceń.

  bonkapila Odpowiedz
 • Witam. Co aktualnie oferują przy zamknięciu konta?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Jak obecnie wygląda zatrzymywanie klientów. Proponują coś. Obecnie kończy mi się rok że zwrotami i wpływami na konto.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy