Do 600 zł za założenie eKonta w nowej promocji mBanku

Zakończona

Mam wrażenie, że na rynku bankowym znów zaczyna się robić gorąco. Po ostatnich niezłych lokatach i ofertach z premią na start dziś mBank zaprezentował swoją nową ofertę. Do zgarnięcia mamy nawet 600 zł na start i to na całkiem niezłych warunkach. A do tego gwarancję niezmienności cen przez najbliższe 2 lata :)

Lepiej z eKontem: 600 zł za założenie

Lepiej z eKontem

Aby skorzystać z promocji „Lepiej z eKontem” należy być nowym klientem banku, czyli taką osobą, która:

począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne będzie złożenie wniosku o eKonto Standard lub eKonto Plus (najpóźniej do 31.07.2017) oraz podpisanie umowy o konto (przy czym możemy podpisać umowę jedynie o konto indywidualne, nie wspólne).

Nagrodą w promocji jest premia za płatności kartą i BLIKiem w wysokości 4% przez okres pierwszych 6 miesięcy. Oznacza to, że zakładając konto w czerwcu zwrot możemy uzyskiwać od lipca do grudnia. Maksymalna wartość zwrotu to aż 100 zł miesięcznie, co odpowiada wydatkom na poziomie 2500 zł. Dużo? Z jednej strony tak, choć w takim wypadku warto być kreatywnym. Z drugiej strony nawet, jeśli wydajemy „jedynie” 1500 zł miesięcznie, to ciągle zyskujemy 60 zł zwrotu, czyli łącznie 360 zł. Całkiem nieźle.

Bank zaznacza jednak, że aby uzyskać zwrot konieczne jest spełnienie jeszcze kilku dodatkowych warunków. Po pierwsze – wydanie w danym miesiącu minimum 250 zł BLIKiem lub kartą. Po drugie – zapewnienie jednorazowego wpływu min. 1000 zł w danym miesiącu. Po trzecie – zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

Premia zostanie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Gwarancja niezmienności opłat

Oprócz premii na start zyskujemy również gwarancję niezmienności opłat i warunków zwalniających z opłat. Oznacza to, że przez 24 miesiące od dnia podpisania umowy bank nie zmieni warunków ani opłat prowadzenia eKonta, wypłat z bankomatów oraz realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w PLN przez internet. Zaznaczam tu, że gwarancja nie dotyczy opłat za kartę.

A jakie w tej chwili są warunki zwalniające z opłat?

W przypadku eKonta Standard prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, bez spełniania dodatkowych warunków, dlatego osobiście poszedłbym w ten pakiet W przypadku karty debetowej wykonanie 5 transakcji na dowolną kwotę zwalnia z opłaty 4 zł – ale w końcu po to wyrabiamy kartę, aby nią płacić. Darmowe wypłaty z bankomatów obowiązują w urządzeniach Euronet, Planet Cash oraz BZWBK, o ile ich wartość to min. 100 zł. Poniżej tej kwoty płacimy 1,3 zł. Za inne bankomaty płacimy 7 zł.

W przypadku eKonta Plus za rachunek możemy zapłacić 5 zł, o ile nie wpłynie na nie 1000 zł. Warunki zwolnienia z karty są identyczne jak w ofercie Standard – 5 transakcji lub 4 zł. Jeśli chodzi o bankomaty – tu wszystkie wypłaty są darmowe, o ile wypłacamy min. 100 zł. Poniżej tej kwoty płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja nie na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie dostałem.

  leszek89 Odpowiedz
 • witam
  czy kody MCC są wykluczone ? np. płatnosci sprytnym billem ?

  Pytam bo zapis w regulaminie jest taki : ” Przez transakcję kartą
  rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym
  (płatność kartą za zakupy w sklepie).”
  .

  Miron Odpowiedz
 • Nie, nie są. Jakby jakieś kody MCC byłyby wykluczone to byłyby napisane w regulaminie.

  wiechu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy