Lokata Dobrze Procentująca: 4% na 3 miesiące do 1,5 mln złotych

Od kilku dni bank BNP Paribas oferuje Lokatę Dobrze Procentującą oprocentowaną 4% w skali roku. Jej główną zaletą jest to, iż możemy na niej ulokować łącznie 1,5 mln złotych. A ponieważ wielu z nas konto w BNP Paribas już posiada – warto sprawdzić, czy oferta jest godna uwagi.

Lokata Dobrze Procentująca: 4%

Lokata Dobrze Procentująca dla nowych środków

Lokata Dobrze Procentująca dostępna jest dla posiadaczy rachunku Konto Dobrze Dobrane lub Konto Osobiste, o ile tylko posiadają lub otworzą (darmowe) Konto Dobrze Oszczędnościowe.

Środki, z których założona zostanie lokata muszą być nowymi środkami – czyli stanowić nadwyżkę nad saldem ulokowanym w banku dnia 1.10.2014. Największą wadą jest chyba to, że aby skorzystać z lokaty konieczne jest udanie się do oddziału banku. Nie założymy jej niestety online.

Parametry lokaty

Jeśli chodzi o parametry Lokaty Dobrze Procentującej: jej kwota minimalna to 1 tys. złotych, a maksymalna – 500 tys. złotych. Każdy klient może założyć maksymalnie 3 lokaty. Szczegóły w regulaminie.

Przy okazji przypominamy, że aktualny ranking lokat bankowych możecie zawsze znaleźć na lokaty.livesmarter.pl.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzis zalozylem, szybko bez formalnosci. Do tego trzeba miec konto oszczednosciowe – darmowe, wyplaty darmowe i nie limitowane(!), gdzie jest 3% przez 3mc. A wiec do 1,5mln na 4% i 3% na oszczednosciowym przez 3mc. Dobra oferta. Tablet dostalem to im dam zrobic.

  krzychoo Odpowiedz
 • Ale ponoć trzeba założyć do konta oszczędnościowego również konto osobiste. Zakładałem jakiś tydzień temu.

  Bart Odpowiedz
 • no trzeba, bezplatne jak wyzej napisalem 3% ale elastyczne, bezprowizyjne wyplaty wiec przebija kazde mi znane KO oprocz BGO.

  krzychoo Odpowiedz
 • Jak na „Bank zmieniającego się świata” jest słabo w obsłudze. Konto oszczędnościowe do założenia tylko przy wizycie w oddziale Banku. To samo z założeniem lokaty. Podstawowy rachunek założyć można przez internet, reszty nie. Jak dla mnie dziwne. Rozumiem, kredyty czy pożyczki w oddziale, ale oszczędności i lokaty?

  jmg Odpowiedz
 • Dobrze ze po tablet nie trzeba bylo zglaszac sie do oddzialu :)

  aaaa Odpowiedz
 • Czy można ją jeszcze założyć?
  I czy w przypadku zerwanie przepadają odsetki?

  m.m Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy