Lokata Happy: 50 zł premii i 5% w skali roku. Bez zakładania konta!

Najlepsza lokata bankowa staje się jeszcze lepsza – od dziś Lokata Happy oprócz 5% w skali roku dorzuci każdemu aż 50 zł za jej założenie! Wystartowała bowiem promocja „Lokata z premią”, której warunki są bardzo łatwe do spełnienia – a oprócz samej lokaty nie trzeba zakładać żadnych dodatkowych produktów. Słowem: nieźle zarobimy poświęcając dosłownie kilka minut!

Wystartowała dogrywka, czyli druga edycja promocji!

Lokata Happy: prawie 30% w skali roku (!)

Praktycznie jedynym ograniczeniem w promocji „Lokata z premią” jest to, iż Lokatę Happy można założyć tylko raz – a dokładniej być nowym klientem Idea Bank. Jeśli jesteśmy już w bazie Idea Banku z promocji nie skorzystamy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby „wykorzystać” naszych bliskich i na nich założyć Lokatę Happy, o ile nigdy wcześniej nie korzystali z usług Idea Bank.

Lokata z premią: Lokata Happy 5% i 50 zł premii!

Uwaga! Jeśli po przejściu na stronę promocji widoczna jest dawna akcja BGŻOptima – otwórz stronę w nowym oknie incognito/prywatnym

Na Lokacie Happy ulokujemy minimalnie 1 000 zł, a maksymalnie 10 000 zł. Jej czas trwania to 3 miesiące, co oznacza, że tysiąc złotych zarobi dla nas nieco ponad 10 zł netto (na rękę), a dziesięć tysięcy – lekko ponad 100 zł. Dokładając do tego premię w wysokości 50 zł otrzymujemy niebotyczne oprocentowanie rzędu 29,6% brutto dla kwoty minimalnej (1 000 zł), a dla kwoty maksymalnej – 7,46%.

Nigdzie na rynku nie znajdziecie takiego oprocentowania BEZ zakładania żadnych dodatkowych produktów. Ba, wielu inwestorów marzy o tym, by tyle zgarnąć na giełdzie, gdzie podejmowane jest ogromne ryzyko. Dodatkowo zaletą Lokaty Happy jest to, iż po pierwsze – założymy ją przez internet, a po drugie – po trzech miesiącach środki wrócą na nasze konto osobiste (z którego dokonamy przelewu).

Jak skorzystać z promocji Lokata z premią?

Organizatorem akcji Lokata z Premią jest Agora we współpracy z Idea Bank. Z tego względu konieczna jest rejestracja na stronie promocji podając swój adres email. Pamiętajcie, że z jednego adresu można otworzyć jedną lokatę. Tylko pierwsza zgodna jest wymagana (akceptacja regulaminu promocji) – pozostałe dwie nie.

Po rejestracji na nasz adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto utworzone na stronie promocji (to NIE jest konto w banku a konto na stronie internetowej mówiące o tym, iż spełniliśmy ten warunek promocji). Po aktywacji konta wystarczy kliknąć w specjalny link kierujący do promocyjnej wersji Lokaty Happy.

Dalej procedura jest już standardowa – konieczne jest podanie swoich danych osobowych z dowodu osobistego i kwoty lokaty. Według regulaminu powinniśmy się zmieścić w jednej sesji czyli w ciągu 30 minut (wniosek jest dosyć łatwy do wypełnienia, więc nie zejdzie nam raczej dłużej niż 10-15 min). Po złożeniu wniosku na maila otrzymamy informacje o przelewie, jaki mamy dokonać aby założyć lokatę.

Co, jeśli nie mamy gotówki „na już”? Nie ma żadnego problemu – złożony wniosek jest ważny 14 dni, więc mamy sporo czasu na samo opłacenie lokaty. Pamiętajcie, że aby uzyskać premię za założenie (50 zł) konieczne jest opłacenie lokaty!

Lokata Happy z premią 50 zł

Premia 50 zł za Lokatę Happy w listopadzie

Jeśli spełnimy powyższe warunki do dnia 10 listopada dostaniemy maila informującego o przyznaniu premii – konieczne będzie wtedy uzupełnienie swoich danych na stronie promocji (tam, gdzie na początku się zarejestrowaliśmy). Będziemy mieli na to 20 dni, do końca listopada. Jeśli podamy tam imię, nazwisko, numer telefonu i numer rachunku, na jaki ma zostać przelana premia – do 5 grudnia otrzymamy przelew premii w wysokości 50 zł.

Choć powyższy opis wydaje się długi – tak naprawdę całość opiera się na dosyć prostej zasadzie: rejestrujemy się w serwisie Agory (strona promocji), zakładamy Lokatę Happy z wygenerowanego dla nas linka, Idea Bank informuje Agorę kto założył lokatę lokatę, a później następuje wypłacenie premii na podane przez nas konto które uzupełnimy w listopadzie :)

Czas na skorzystanie z promocji mamy do 5 października – a dokładniej do tej daty możliwe będzie zakładanie swojego profilu na stronie promocji. Ponieważ na opłacenie Lokaty Happy mamy 14 dni – najpóźniej środki ulokujemy 19 października.

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli coś jest dla Was niejasne – pytajcie w komentarzach. W tym miejscu będziemy dodawać najczęściej zadawane pytanie o promocję Lokata z premią :)

Czy zakładając Lokatę Happy na pewno nie zakładam nic więcej?

Zakładając Lokatę Happy w powyższej promocji nie wiążemy się niczym z bankiem. Po zakończeniu lokaty po prostu nasze środki do nas wrócą.

Czy mogę opłacić lokatę „na poczcie”?

Nie! Bardzo ważne jest, żeby przelew środków na lokatę (na dane z maila) pochodził z naszego rachunku – bank będzie bowiem weryfikował, czy zgadzają się imię, nazwisko, adres. Pamiętajmy więc, aby we wniosku podać identyczne dane, jakie widnieją w naszym banku (skąd przelejemy środki).

Lokata założyła się jako lokata odnawialna. Co teraz?

Jest bardzo prawdopodobne, że Lokata Happy domyślnie założona zostanie jako odnawialna. Sugerujemy po jej założeniu (kiedy będzie widoczna w systemie) zmienić ten parametr na nieodnawialną – wtedy środki trafią do nas po jej zakończeniu.

PS. O pozostałych lokatach (na inny okres i dla innych kwot) pisaliśmy podczas naszego comiesięcznego rankingu najlepszych lokat

Nie przegap!

Komentarze

 • U mnie nadal nie ma możliwości wypełnienia formularza.
  Zgłoszenie w promocji dnia 05.10. wniosek wypełniony przez przysłany link aktywacyjny z loginem i hasłem, kasa na lokatę przelana 07.10. a jak się loguję na stronie http://lokata.zpremia.pl/konkurs/zaloguj/ to info:
  „Konkurs zakończony.
  Rozpoczęliśmy zbieranie danych do przelewów. Jeśli zakwalifikowałeś się do wypłaty premii, zaloguj się i wypełnij formularz.” jednak żadnego formularza nie ma. Tylko Regulaminy na dole i „wyloguj się”
  Przychodzą reklamy z adresu noreply@agoraperformance.pl np. o nowej promocji BNP więc mają mnie w bazie.
  Pisałem do nich czyli Agory na „kontakt” z ich strony po zalogowaniu opisując problem z tydzień temu ale bez odpowiedzi!
  Totalny brak profesjonalizmu.
  A czas leci…
  Ktoś coś poradzi? Pod jaki normalny adres email napisać reklamację bo przez kontakt doopa.

  AaPp Odpowiedz
 • U mnie odpisali szybko – mają już formułkę kopiuj-wklej wiec próbuj jeszcze raz. Raczej nic sie nie zmieni na stronie promocyjnej, po prostu wypłacą ci na podstawie weryfikacji mailowej

  Michał Odpowiedz
 • @AaPp ja mam taki sam problem

  H13 Odpowiedz
 • Napisałem jeszcze raz, teraz oficjalnie jako Reklamacja. Podałem daty rejestracji i założenia lokaty oraz nr konta do wypłaty premii. Zobaczymy teraz…

  AaPp Odpowiedz
 • Hi, Przed chwilą dostałem odpowiedź o Agory na moje wcześniejsze pytanie o braku maila …. Odpisali, że najpóźniej w poniedziałek będą informowali o dalszych krokach …

  stas Odpowiedz
 • Ja już otrzymałem 2 x 50 zł. Mail z prośbą o wypełnienie formularza przyszedł 28 pazdziernika.

  Łukasz Odpowiedz
 • Łukasz # kiedy dostałeś przelewy?

  news2 Odpowiedz
 • news2 # otrzymałem w dniu dzisiejszym.

  Łukasz Odpowiedz
 • Również dostałem 50 zł.

  lazega Odpowiedz
 • a w Jakich bankach macie konta?:P

  news2 Odpowiedz
 • Ja również dostałem dzisiaj :) PKO BP

  Lucky Odpowiedz
 • Potwierdzam wpływ 50 :) BZ WBK :)

  Łukasz Odpowiedz
 • Dziś otrzymałam 50zł premii na konto. a wy? :)

  Paulina Odpowiedz
 • Sorry, nie widziałam wcześniejszych komentarzy :)

  Paulina Odpowiedz
 • Też dzisiaj dotarło na konto w mBanku.

  JohnSnow Odpowiedz
 • hm u mnie póki co na mbankach pusto :)

  news2 Odpowiedz
 • ok. potwierdzam wszystko wpadło :)

  news2 Odpowiedz
 • ja też już dostałam przelew

  maja Odpowiedz
 • Wy już kasę dostaliście a mi + 3 osobom z rodziny nawet maile o spełnieniu warunków promocji nie przyszły a jedyna odpowiedź która przyszła na zgłoszenie to formułka kopiuj wklej o wysłaniu potwierdzenia opłacenia lokaty.

  To dopiero promocja….

  Maxim Odpowiedz
 • Maxim, u mnie też taka formułka – trzeba zrobić o co prosza i czekać. Z moich informacji wynika, że chcą to załatwić jak najszybciej.

  Michał Odpowiedz
 • Też wpadło :)

  EwaEwa Odpowiedz
 • czekam nadal, BGŻ

  mateusz924 Odpowiedz
 • Czy jest ktoś kto nie dostał emaila, ale po wejściu na stronę promocji mógł wypełnić wniosek, wypełnił go i dostał lub nie dostał 50 pln?

  bud3k Odpowiedz
 • @bud3k
  Ja mam taki przypadek, maila nie było, ale dane wypełniłem i premii nie ma. Zastanawiam się czy zgłaszać reklamację teraz czy czekać do 5 grudnia .

  Robert Odpowiedz
 • Cześć,
  Macie odpowiedź? Mi obiecał koleś z Agory (Adam Głuszcz), że w poniedziałek najpóźniej będą informowali o dalszych krokach. Cisza …… Afera na miarę drugiego BNP się szykuje.

  stas Odpowiedz
 • Mnie ten sam gość to samo obiecał i też cisza, ehh….

  rufus295 Odpowiedz
 • hej i nadal cisza mimo mojego przypomnienia.
  Admin – a Tobie rozpatrzyli już?

  stas Odpowiedz
 • dostałem odpowiedź od Pana Adama:

  Tak – wszystko jest dobrze
  premie wyplacimy do 30 listopada

  Dla przypomnienia, emaila nie dostałem ani ja, ani brat, ani mama. Ale na każdym koncie po zalogowaniu była możliwość wprowadzenia danych do przelewu. Więc czekamy.

  bud3k Odpowiedz
 • Ja dostałem odpowiedź na reklamację od tego samego koleżki:
  „W przyszłym tygodniu w naszym systemie pojawi się możliwość uzupełnienia danych do przelewu premii o czym poinformujemy Państwa w odrębnym mailu.”

  Póki co, ani maila, ani możliwości uzupełnienia danych, ale dziś dopiero wtorek, więc czekam cierpliwie ;)

  qwas Odpowiedz
 • ok ja tez juz uzupelnilem dane – rozmawiałem z tym kolesiem dzisiaj telefonicznie i bardzo przepraszał – Agora go wystawiła na pierwszy ogień :)

  stas Odpowiedz
 • Dziś przyszedł mail z informacją, że pojawiła się już możliwość uzupełnienia danych do przelewu premii.

  Takie maile to ja lubię :)

  qwas Odpowiedz
 • Ile mniej więcej czekaliście na premię od chwili uzupełnienia danych?

  Maxim Odpowiedz
 • Czy koniecznie trzeba podawać nr telefonu aby dostać premię? Zapomniałem wypełnić to pole, bo formularz nie „krzyczał”, że jest obowiązkowe i jakoś mi to umknęło? Ktoś z was może nie podał nr tel i otrzymał 50 zł?

  Kruk Odpowiedz
 • Ja nie podawałem i przeszedł formularz

  Michał Odpowiedz
 • jak długo po waszym kontakcie mailowym z reklamacją otrzymaliście wiadomość z linkiem?

  lookas Odpowiedz
 • Czy po zakończeniu lokaty trzeba (warto) rozwiązywać jakieś umowy, cofać zgody marketingowe lub cokolwiek innego?

  uiop Odpowiedz
 • Jak wypisać się po wszystkim?

  asdfa Odpowiedz
 • Czy przed końcem lokaty mogę zmienić nr konta do wypłaty środków czy musi być to samo konto z którego lokata została zasilona?

  Łukasz Odpowiedz
 • Nowe kupony na grouponie za 5złotych. Identyczne warunki jak w poprzedniej promocji. Do zgarnięcia 120zł na zakupy w groupon.

  PETRUS Odpowiedz
 • faktycznie – pojawiła się.
  Zaraz będzie prześwietlenie :)

  Michał Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy