6,75% na Lokacie Lojalnej w Inbank Polska

Kolejne podwyżki oprocentowania lokat w Inbanku – czyli banku, który nie wymaga od nas zakładania konta ani spełniania praktycznie żadnych dodatkowych warunków. Na Lokacie Standardowej zyskamy już 5%, a na Lokacie Lojalnej aż 6,75% w skali roku. I to wszystko bez zakładania konta.

Inbank Lokata Lojalna

Lokata Lojalna na 6,75%

Najciekawiej w tym momencie wygląda Lokata Lojalna. Zarobimy na niej bardzo dobre 6,75% w skali roku w wersji 6-miesięcznej lub 6,5% w wersji 3-miesięcznej. Czym różni się od Lokaty Standardowej (która praktycznie nie ma haczyków) i dlaczego ma wyższe oprocentowanie?

Zgodnie z tabelą oprocentowania bank ma prawo obniżyć oprocentowanie Lokaty Lojalnej do wysokości Lokaty Standardowej, jeśli zerwiemy którąkolwiek ze swoich lokat od „daty wskazanej w umowie” do ostatniego dnia obowiązywania umowy.

Bankowi chodzi o to, aby nie zrywać lokat z gorszym oprocentowaniem w celu założenia Lokaty Lojalnej – z lepszym. W tym momencie często było to bardziej opłacalne, niż „dociągnięcie” starej lokaty do końca z dużo gorszymi parametrami, niż aktualne.

Lokatę w Inbank zakładamy przez wniosek internetowy, a środki przelewamy za pomocą szybkiego transferu (pay-by-link). Kwota maksymalna pojedynczej lokaty to 50 000 zł. Łącznie możemy ulokować nawet milion złotych, jednak ze względu na gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (w tym wypadku estońskiego) do równowartości 100 000 euro lepiej nie przekraczać ok. 450 000 zł.

Cała oferta lokat prezentuje się następująco:

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

  • Zrywanie lokaty za pomocą listu…bo w maila nie wierzę, słabe to.

    villemo09 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy