5,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na lokatach w Getin Banku. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 5,5% w skali roku praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

5,5% na lokacie na nowe środki od Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 23.05.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 3-miesięcznej zarobimy 4,5% w skali roku, na lokacie 6-miesięcznej – 5%, a na lokacie rocznej – najwięcej, bo aż 5,5% w skali roku. Oczywiście biorąc pod uwagę potencjalne kolejne podwyżki stóp procentowych być może opłacalne jest trzymanie się krótszych okresów.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 22.06.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Mnóstwo korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie 4% na koncie oszczędnościowym oraz 50 zł na start. Warto zapoznać się również z tymi ofertami.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy