5,5% na nowe środki (bez zakładania konta) w VeloBanku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocyjnej lokaty VeloBanku, a wraz z nią nastąpiły pewne zmiany W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy tym razem do 5,5% w skali roku – z jeszcze wyższymi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego.

5,5% na lokacie na nowe środki

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 7.04.2024. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat – przy czym wycofany został 2-miesięczny, a dodany został roczny. I tak na lokacie 3-miesięcznej zgarniemy 5,3%, na 6-miesięcznej – 5,5%, a na 12-miesięcznej 4,8% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna została zwiększona – do 180 000 zł. Lokatę możemy założyć maksymalnie jedną, w trakcie trwania danej edycji promocji, dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 22.04.2024, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy