5,8% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do do 5,8% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

5,8% na lokacie w VeloBanku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 20.09.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 5,8%, na 3-miesięcznej – 5,5%, a na 6-miesięcznej 4,5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 17.10.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy może ktoś potwierdzić, że jest aktualnie też ma problem z przelewami zewnętrznymi w Velobanku?

  Bogusia Odpowiedz
 • 5,8% praktycznie bez…sensu gdy popatrzy się na ofertę październikowych obligacji :)

  Maku Odpowiedz
  • Nawet jak odliczy się kasę za wcześniejszy wykup np obligacji COI to i tak po roku wychodzi się lepiej niż te 5,8%

   McKwacz
 • zalosna oferta, 7% millenium przedluzyl, ING 6% (a chwile temu 7,9% dziekujemy ci pis!!!) i pewnie inne banki tez maja lepiej.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • W temacie VeloBanku – korzystałem do tej pory ze względu na przewalutowania po kursie organizacji, z Getinowskiej Visy ważnej do 2026. A dzisiaj dostałem info że idzie do mnie nowa karta, a ta zostanie wygaszona do końca listopada! Czy ktoś ma też Visę i ma tak samo?

  pytalski Odpowiedz
  • Oczywiście dodam że idzie Mastercard :(

   pytalski
  • Już przyszła karta i piszą tak samo. A wcześniej widziałem już ją w bankowości i się zastanawiałem skąd tam się wzięła skoro nie zamawiałem a Visa jeszcze długo ważna. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy