6% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 6% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

6% na lokacie na nowe środki VeloBank

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 13.11.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 5,8%, na 3-miesięcznej – 6%, a na 6-miesięcznej 5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 30.11.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawą politykę ma ten bank.
  Skończyło mi się 8% na EKO, zatem puściłam przelew do konkurencji. Spory, 100+K. Na ofercie zawrotnej zaproponowano 6%, ale że u konkurencji 6,5%, to się nie skusiłam.
  Po paru godzinach telefon z banku od konsultanta – czy bym nie zechciała wrócić ze środkami, mogą mi zaoferować… 4,5%. Tłumaczę, ile daje konkurencja, pan zaproponował najpierw 5%, potem 5,4%. Pożegnałam się.
  Naprawdę myślą, że jak kogoś nie skusiło 6%, to skusi go jeszcze słabsza oferta…? Czy też nie ma połączeń między systemami…?

  Sosna Odpowiedz
  • u mnie Sona byla LIPA :) zawrotna przez www 3,8% normalnie smiech. Mam to na 7% obecnie PEKAO 200+50 mozna na 7% wepchac + 200 z Bezcennych i 150 od banku. 2 dni temu przelewalem jeszcze wiecej niz napisalas. Tez dzwonili i tez jakies lipy proponowali.

   Krzychoooo
  • też dostałem zawrotną 6% na 2 i 4 m-ce i nie skorzystałem

   keram7m
 • A czy przy wypowiedzeniu konta jest jakaś akcja utrzymaniowa ??

  Ciekawski Odpowiedz
 • Dostaliście już nową kartę debetową w velobanku? W aplikacji mam już możliwość aktywacji a fizycznie karta nie przyszła. Nie wiem czy jeszcze czekać czy dzwonić.

  zaqu Odpowiedz
  • Czekac ale czemu oni wymieniaja? Dziewczyna dostala i ma teraz dwie, a ze nie czytam jej maili to nie wiem czemu bank wymienia jak stara jeszcze wazna?

   Krzychoooo
  • Mi się pokazała 27 października i do dzisiaj nie mam, poczekam do końca listopada, bo wtedy stara straci ważność

   TYCH
 • Dostałem kartę 22.11. Temat z głowy. Dzięki za odpowiedzi.

  zaqu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy