6% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 6% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

6% na lokacie na nowe środki VeloBank

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 21.10.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 5,8%, na 3-miesięcznej – 6%, a na 6-miesięcznej 5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 14.11.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostaliście już nowe karty debetowe od Velo?
  Jakieś 2 tygodnie temu było info na mailu, ta nowa karta już się pojawiła w apce. Tylko nie mogę jej aktywować bo w apce widnieje tylko część jej numeru, a potrzebny jest cały. Dlatego potrzebna karta fizyczna

  grubek334 Odpowiedz
 • Też dostałem info ale karta jeszcze nie dotarła.

  Naku Odpowiedz
 • Dziś kończyła mi się lokata e euro. Przy próbie transferu środków pojawiła się lokata zwrotna w 3 wariantach. Wybrałem roczny z oprocentowaniem 1,8.

  Ciekawski Odpowiedz
  • Jak w Euro to w PEKAO masz:
   3,0% w skali roku na 12 miesięcy,
   2,8% w skali roku na 6 miesięcy,
   2,5% w skali roku na 3 miesiące.
   Od 5k Euro.

   Duris
 • Czy w Velobanku można sprawdzić jaki kod MCC mają transakcje?

  Bogusia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy