7,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 7,5% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

7,5% na lokacie na nowe środki VeloBank

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 4.04.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 7,5%, na 3-miesięcznej – 7%, a na 6-miesięcznej 6,5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 27.04.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zawrotną komuś proponowali na więcej niż 6,80 ?

  Duris Odpowiedz
 • 7% do ING i Mile

  Andy59 Odpowiedz
 • Zawrotne już nieaktualne bo 13.04. próbowałam z różnymi bankami i kabzę już mają nabitą – za każdym razem marne 4% na zawrotnej… ☹️ No ale póki co mam 8% w ING 🙂 i do bodajże 01.06. mogę aktywować elastyczne na 8%.

  Pola33 Odpowiedz
  • Aktualne, tylko że to jest losowa sprawa zależna od różnych czynników. Jednym mogą zaproponować, innym nie. Mi przed chwilą przy próbie przelewu zarówno do Millennium jak i Aliora zaproponowali 7%.

   Przemysław
  • Ojcu dali 7 proc. Przelew do ing, ale kwota duza ponad 200 tys

   Ja123
  • Ooo no to czuję się dyskryminowana.. w sumie 7% też mnie nie satysfakcjonuje póki co więc na razie żadna strata.

   Pola33
 • Małe kwoty: 5k, 10k przelew do Credit Agricole i do Santander. Propozycja: 6 % na 3 i 4 m-ce.

  Waldmar Odpowiedz
 • 1. Próbuję zawrotną. Kwota 50k. Propozycja 6,30%. Poleciało do innego banku.
  2. Dzień następny. Skończyło się podwyższone oproc. na EKO. Propozycja dla 200k: 6,30% a i 4% się zdarzyło :) Poleciało do innego banku.
  3. Pożar w burdelu. Z racji, że powyższe poleciało już gdzie indziej to po kilkudziesięciu minutach telefon z VELO (bo „reszta” też przygotowana do innego banku). Propozycja 6,3%. Mam lepsze w innym banku. To znajduje się i dla końcówki 7%. Założone jako lokata negocjowana.

  Oj Velo, Velo…

  Duris Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy