7,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 7,5% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

7,5% na lokacie na nowe środki VeloBank

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 17.05.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 7,5%, na 3-miesięcznej – 7%, a na 6-miesięcznej 6,5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 12.06.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy Wam też nie przychodzą SMS’y autoryzacyjne podczas próby zalogowania się na konto za pomocą strony internetowej?

  pytanie Odpowiedz
  • Rano były , teraz też są . Wczoraj były jakieś cuda przez chwilę , po anglisku wszystko było przy logowaniu i po zalogowaniu. xyz

   prawdziwy-xyz
  • Na infolinii twierdzą, że wszystko działa prawidłowo. SMSów z Velo wciąż brak, z innych miejsc przychodzą natychmiastowo. Sieć Play.

   pytanie
  • Inna sieć działa. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Dziwne praktyki banku w kategorii odnawialna,nieodnawialna. Spójrzcie na punkt 18 regulaminu.

  burak Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy