7% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Getin Bank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 7% w skali roku – i to praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

7% na lokacie w Getin Bank

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 2.08.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 3- i 6-miesięcznej zarobimy 6,5% w skali roku, na lokacie 12-miesięcznej – 7% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 31.08.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie nawet 6,5% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • 7% narocznej lokacie brzmi sensownie, zwłaszcza, że chyba jesteśmy na szczycie podnoszenia stóp procentowych. Cos mi sie wydaje, że te 7% to już szklany sufit.

  PS. Link do oferty z KO na 6,5% nie działa

  ceglaaa Odpowiedz
  • tak, patrząc na wypowiedź prezesa NBP + zachowanie WIBORu + nadchodząca recesja też mam wrażenie, że dochodzimy powoli do sufitu. Wszystkie lokaty krótkoterminowe które mi się obecnie kończą będę powoli przerzucał na coś dłuższego. Ale na spokojnie, to raczej nie jest kwestia dni, ale miesięcy.

   PS. dzięki :)

   Michał
 • Jeszcze coś kopsną o 25pp pewnie ale już bez szaleństw.
  7 procent może mieć za chwilę na dłużej

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy