7% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w VeloBanku

Zakończona

VeloBank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 7% w skali roku – z bardzo wysokimi limitami kwotowymi i bez zakładania konta osobistego. Choć warto dodać, że to akurat jest świetnym wyborem ze względu na promocje na start :)

7 procent na Lokacie na nowe środki od VeloBanku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości elektronicznej lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 8.08.2023. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w VeloBanku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 2-miesięcznej zgarniemy 6,5%, na 3-miesięcznej – 7%, a na 6-miesięcznej 6% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 1000 zł, a maksymalna – 150 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 3 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 10.09.2023, a wniosek jest ważny 7 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli na 99% oprocentowanie na KO spadnie do 7.5% od poniedziałku :(

  Dobcio Odpowiedz
  • A po czym wnioskujesz, że do 7,5%, a nie np do 7,1%?

   Ewa1
  • Może po tym, że lokata została obniżona o 0,5%, wiec analogicznie są bardzo duże szanse, że KO również zostanie o tyle obniżone

   specu
 • Podobno chodza sluchy ze bedzie upadlosc Velobank

  Co myslicie o tym ?

  krzysiek Odpowiedz
  • Skąd te słuchy? Velo to de facto zdrowe aktywa wydzielone z upadłego Getin Banku i przygotowane do dalszej sprzedaży. Zero problemów, niespłacalnych kredytów, roszczeń prawnych itd. Ciężko o lepszą sytuację finansową dużego, więc chyba ktoś tu myli podmioty albo pojęcia :)

   Michał
  • Albo komus zalezy na rozprzestrzenianiu niesprawdzonych plotek :)

   keton
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy